křišťálové tubusové světlovody Lightway Crystal – prodej, instalace, montáž, servis pro rodinné domy, byty, chalupy, osvětlení interiérů bez oken denním přirozeným světlem

Lightway, s.r.o. křišťálové světlovody, český výrobce a prodejce s 15 distribučními partnery po celém světě. Světlovod přivádí denní světlo z oblohy díky speciálně tvarované křišťálové kopuli, která je zabudována ve střeše, nebo na fasádě domu. Zachytává denní světlo, které je nasměrováno do světlovodného tubusu. V místnosti je difuzér, který zajistí rovnoměrné rozptýlení denního světla v místnosti a její osvětlení.
Světlovod se montuje jak do novostaveb, tak i do stávajících budov v rámci rekonstrukcí a to jak do šikmých i plochých střech.
U rodinného bydlení se světlovody využívají v domech, vilách, bytech a chalupách. Křišťálové denní světlo je přiváděno do chodby, kuchyně, ložnice, šatny, schodiště, obývacího či dětského pokoje, toalety, sauny, garáže, dílny nebo sklepa.
Využití v komerční a veřejné oblasti je především ve výrobních, skladových, prodejních a administrativních prostorech, kancelářích, sportovištích, benzínových stanicích, letištních halách, výstavních areálech, podzemních garážích, školách, školkách, obecních úřadech či muzeích.
Světlovody navržené dle individuálních potřeb zákazníků se využívají v případech, kdy nedovolujete typ budovy nebo prostory použít běžné vedení nebo ukončení světlovodu, kdy je potřeba přizpůsobit se speciálním technickým, hygienickým nebo ergonomickým vyhláškám či normám, pokud řešíte osvětlení společných prostor bytových domů např. osvětlení schodiště, osvětlení nízkoenergetických, pasivních domů, domů chráněných zemí nebo památkově chráněných objektů.
Jak zamezit vytékání vody ze světlovodu a ztrátám tepla?
V roce 2010 byl uveden na trh nový produkt LIGHTWAY BLUE PERFORMANCE. Jedná se o vložený prvek do tubusu světlovodu v místě, kde prochází tepelnou izolací budovy. U žádného druhu všech světlovodů se zatím nepodařilo zabránit ztrátám tepla a kondenzaci vody, kvůli tepelným mostům. Výrobci nabízejí tzv. dvojitý difuzér, nebo dvojitou kopuli, ale toto opatření je neúčinné, protože není součástí tepelné izolace budovy.
Světlovody navíc nesplňují normy pro tepelné prostupy staveb. S prvkem Blue performance je součinitel prostupu tepla U = 0,6 W/(m2.K) nebo U = 0,4 W/(m2.K). Tedy nic nebrání použít je i pro náročné stavby pasivních domů.

Webové stránky společnosti: www.lightway.cz

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.

Naše firma je výhradním dovozcem pro originální světlovody Solatube® do ČR a poskytuje kompletní servis včetně odborného poradenství světlovodů, zpracování nabídek, vytvoření studie denního osvětlení až po odbornou realizaci světlovodů. Studie denního osvětlení na světlovody zpracováváme na odborné úrovni a adekvátně zohledňujeme nejvyšší výkon světlovodů Solatube. Instalace světlovodů ( světlovody do plochých střech, světlovody do šikmých střech, speciální instalace světlovodů) byla provedena do různorodých staveb od rodinných domů po kancelářské budovy, školky, sklady, haly, spojovací chodby i knihovny atd.
Světlovody Solatube® jsou efektivní způsob jak ušetřit peníze a také ušetřit elektrickou energii, zhodnotit středové prostory a přivézt denní světlo do interiéru. Naše firma může nabídnout levné světlovody a profesionální služby v oboru. Originální světlovody (levné světlovody Solatube) jsou zárukou bezproblémové instalace světlovodů, nejvyšší výkon světlovodů a patentovaná technologie je zase garantována výrobcem.
Účinné ale levné světlovody jsou značná úspora energie.

Kontaktní údaje:

Adresa:Spojovací 136, 252 62 Horoměřice

www.lightway.cz
+420 608 918 484
info@solatube.cz

Další prezentace:
nejlepší a nejkvalitnější tubusové světlovody, prodej a montáž osvětlení přirozeným denním světlem pro byty, domy, rodinně domky, chodby, předsíně, toalety, šatny, kuchyně, interiéry, průmyslové haly a objekty, kancelářetubusové světlovody + osvětlení přirozeným denním světlem pro byty, domy, chaty, chalupy, bytové domy, panelové domy, průmyslové haly a objekty, interiéry i exteriéry, skladynejlepší tubusové světlovody, tubusový světlovod, nejlevnější a nejúspornější osvětlení přirozenným denním světlem pro průmyslové haly, byty, domy, šikmé a ploché střechy, komerční i kancelářské prostorysvětlovody Solatube pro denní osvětlení, denní světlo do středových místností, cenové nabídky světlovodů na míru, studie denního osvětlení, dimenzování světlovodů, projekce a poradenství o světlovodech, realizace světlovodů, prodej světlovodůvysoká záruka na materiál, montáž pro světlovody, speciální doplňky ke světlovodům, světlovody do plochých střech, světlovody do šikmých střech, speciální instalace světlovodů, levné originální světlovody,nejvyšší výkon světlovodů, patentovaná technologieprůmyslové světlovody, levné světlovody pro průmyslové haly, výrobní podniky, administrativní budovy, světlovody do plochých střech, světlovody do šikmých střech, speciální instalace světlovodů, úspora energieprůmyslové světlovody, ušetřit peníze za elektrickou energii, nejlevnější světlovody, originální světlovody, nejvyšší výkon světlovodů, patentovaná technologie světlovodů pro rodinné domy, kancelářské budovy, školy, školky, sklady, haly, spojovací chodbyoriginální průmyslové světlovody, levné světlovody, montáž pro levné světlovody, doplňky ke světlovodům, instalace světlovodů, originální světlovody Solatube, montáž a realizace průmyslových světlovodů, technologie světlovodůsvětlovody do plochých střech, světlovody do šikmých střech, studie denního osvětlení, osvětlení přirozeným světlem, tubusové křišťálové světlovody, tubusové světlovody pro šikmé střechy, tubusové světlovody pro ploché střechy
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.