průmyslový šroubový kompresor, turbokompresor, pístový kompresor, průmyslové kompresory, sušiče stlačeného vzduchu, průtok stlačeného vzduchu, půjčovna a bazar průmyslových kompresorů, tlakových nádob, vzdušníky, dochlazovače vzduchu, vakuová vývěva

Společnost Veskom nabízí více jak 20-leté zkušenosti v oblasti stlačeného vzduchu. Naše společnost poskytuje kompletní servis od návrhu, projekce, dodávky až po realizaci projektu.
Veskom je výhradním zástupcem následujících značek v České republice: Gardner Denver – šroubové kompresory a úprava stlačeného vzduchu, Samsung Techwin – turbokompresory, Pneumofore – vakuové vývěvy a lamelové kompresory, MTA – úprava stlačeného vzduchu.
Na veškerá dodaná zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis s 24-hodinou pohotovostí. Dále provádíme samostatně na dodaných zařízeních střední i generální opravy.
Disponujeme rozsáhlou půjčovnou kompresorů a příslušenství, tak aby se naši zákazníci mohli spolehnout na nepřetržitý provoz jejich výroby.
Mezi služby, které společnost Veskom nabízí, se zejména řadí služby pro úsporu energie. Ty zahrnují např. zjišťování a odstraňování úniků stlačeného vzduchu, zpětný zisk tepla z kompresorů nebo návrh na celkové zlepšení fungování systému stlačeného vzduchu. Pomocí služby monitoring kompresorové stanice dokážeme zjistit systémové hodnoty jako průtok, tlak, tlakový rosný bod nebo odběr proudu a zoptimalizovat tak provoz celého systému.
Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka, proto přistupujeme ke každé zakázce indviduálně a řešíme i nejmenší detaily.
průmyslový šroubový kompresor, turbokompresor, pístový kompresor, vzduchový filtr, vakuová vývěva, sušiče stlačeného vzduchu, stlačený vzduch, průtok stlačeného vzduchu, úniky vzduchu, Gardner Denver, MTA, Donaldson, BEKO, Ultrafilter, půjčovna průmyslových kompresorů, úspora energie, bazar kompresorů, tlakové nádoby, vzdušníky, dochlazovače vzduchu, průmyslové kompresory, vakuum

Webové stránky společnosti: www.veskom.cz

VESKOM spol. s r.o.

Profil spol.
Společnost VESKOM, spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1991 čtyřmi společníky s cílem vybudovat dlouhodobě perspektivní společnost poskytující komplexní služby v oblastech stlačeného vzduchu a tepelných čerpadel. Služby od poradenství, technických konzultací, vypracování projektové dokumentace, dodání výrobků, jejich namontování, spuštění a následné servisování.Díky prvotřídním technologiím a vysoce specializovaným pracovníků jsou zakázky navrhovány tzv. na míru našim klientům jak v privátním tak i v průmyslovém sektoru. Vše vychází z indivinduálního přístupu ke každému klientovi. Snaha o co nejlepší řešení projektu a k navržení dokonale funkčního řešení vede k různým benefitům jako např. energetická a finanční úspora.Společnost Veskom disponuje označením výhradního zástupce předních světových značek v oblasti stlačeného vzduchu, chlazení a vytápění. Mezi významné značky patří společnosti: IVT, GARDNER DENVER, TAMROTOR, MTA, SAMSUNG TECHWIN, PNEUMOFORE, BEKO a ULTRAFILTER. Máme snahu dbát na perfektní orientaci, domácí know-how, komplexnost nabízených služeb a šetrnost k životnímu prostředí ve všech prováděných činnostech. Společnost Veskom Vám dokáže, že pojem „ekologicky“ a „ekonomicky“ se v praxi nemusí vylučovat.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.