frecooling, průmyslová chladící a klimatizační jednotka, průmyslové chladící zařízení, věže a volné chlazení, průmyslové chladiče vody, chlazení vody, atmosférický průmyslový suchý chladič, půjčovna chladičů, montáž chlazení, výměník tepla, Alfa Laval

Již od roku 1993 se společnost Veskom zaměřuje na komplexní řešení průmyslového chlazení a je také spojena s renomovanou italskou společností MTA. Díky tomuto spojení dodává na český a slovenský trh řadu účinných kompresorových jednotek včetně suchých chladičů a také chladících věží. Klimatizační a chladící jednotky dodává v různých variantách, kdy je kladen důraz na profesionalitu provedení práce od samotného návrhu až po realizaci projektu chladícího nebo klimatizačního systému. Specialisté společnosti Veskom Vám zajistí odbornou poradenskou činnost od měření stávajících spotřeb až po vypracování projektu..
Snažíme se vždy najít optimální řešení s důrazem na energetické úspory
Díky širokému záběru a profesionálnímu přístupu nabízíme průmyslové chlazení, chladící jednotky a také tepelné výměníky na nejvyšší úrovni..
Společnost Veskom zajišťuje záruční i pozáruční servis 24h denně, generální opravy jednotek a jejich zařízení.
Dále tým proškolených a certifikovaných servisních pracovníků provádí revize úniků chladiv (HCFC a HFC) dle platných norem vydaných EU včetně samotné detekce úniku chladiva pro zařízení všech značek .
V rámci servisních prací také poskytujeme chemické čištění tepelných výměníků.
Frecooling, volné chlazení, průmyslová chladící jednotka, chladící věž, průmyslové chladící zařízení, chladiče vody, chlazení vody, klimatizační jednotka, montáž chlazení, mta, průmyslové chladiče, průmyslové chlazení, průmyslový chladič, výměník tepla, suchý chladič, atmosférický chladič, půjčovna chladičů, Alfa Laval

Webové stránky společnosti: www.veskom.cz

VESKOM spol. s r.o.

Profil spol.
Společnost VESKOM, spol. s r.o. byla založena v prosinci roku 1991 čtyřmi společníky s cílem vybudovat dlouhodobě perspektivní společnost poskytující komplexní služby v oblastech stlačeného vzduchu a tepelných čerpadel. Služby od poradenství, technických konzultací, vypracování projektové dokumentace, dodání výrobků, jejich namontování, spuštění a následné servisování.Díky prvotřídním technologiím a vysoce specializovaným pracovníků jsou zakázky navrhovány tzv. na míru našim klientům jak v privátním tak i v průmyslovém sektoru. Vše vychází z indivinduálního přístupu ke každému klientovi. Snaha o co nejlepší řešení projektu a k navržení dokonale funkčního řešení vede k různým benefitům jako např. energetická a finanční úspora.Společnost Veskom disponuje označením výhradního zástupce předních světových značek v oblasti stlačeného vzduchu, chlazení a vytápění. Mezi významné značky patří společnosti: IVT, GARDNER DENVER, TAMROTOR, MTA, SAMSUNG TECHWIN, PNEUMOFORE, BEKO a ULTRAFILTER. Máme snahu dbát na perfektní orientaci, domácí know-how, komplexnost nabízených služeb a šetrnost k životnímu prostředí ve všech prováděných činnostech. Společnost Veskom Vám dokáže, že pojem „ekologicky“ a „ekonomicky“ se v praxi nemusí vylučovat.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.