TELEMETRICKÉ SYSTÉMY PRO PROFESIONÁLY- čepové snímače a snímače tahových sil, tenzometrické snímače sil a indikátory sil

TELEMETRICKÉ SYSTÉMY T24/X24

Určeno k profesionálnímu měření a monitorování signálů na dálku, a následné zpracování pomocí PLC, PC nebo umístění do cloudového úložiště.
Tato bezdrátová technologie umožňuje přenos telemetrických měření v reálném čase. Přenos probíhá pomocí 2,4 GHz pásma, jeho dosah je až 800m a má dostatečnou odolnost proti různým zdrojům průmyslového rušení.

PARAMETRY TELEMETRICKÉHO SYSTÉMU
dosah až 800 m
software pro kalibraci a konfiguraci systému
software pro vizualizaci a logování dat
klasifikace ATEX (model X24)

APLIKAČNÍ ŘEŠENÍ TELEMETRICKÝCH SYSTÉMŮ
monitorování postupu prasklin v budovách
sledování vlhkosti a teploty v muzeích a historických budovách
kontrola hladiny řek na kritických a těžko dostupných místech
kontrola síly působící na rozpěrné
systémy ve stavebních jámách

Nabízíme: telemetrické systémy,indicatory,vyhodnocovací jednotky,měření mechanických veličin,laboratorní měření, telemetrie v potravinářství,procesní řízení,procesní výroba,snímače váhy,čepové snímače,snímače tahových sil,snímače pro výbušná prostředí, snímače pro prostředí s nebezpečím výbuchu,snímače pro sila, monitorování hmotnosti, monitorování síly, monitorování prasklin, monitorování vlhkosti a teploty a monitorování hladin řek.

Webové stránky společnosti: www.utilcell.com

UTILCELL s.r.o.

UTILCELL, s.r.o. - Váš specialista v průmyslovém vážení s více jak 20 letou tradicí

Tenzometrické snímače sil a hmotnosti obchodní značky UTILCELL se na českém trhu vyskytují již více jak 20 let. Společnost se od svých začátků specializuje na řešení elektronického vážení a měření síly.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.