Tousek s.r.o.

Pohony posuvných bran řady Pull T dodá potřebnou dynamiku každé bráně. Převodovka z tvrzené oceli zajistí nejvyšší spolehlivost, tlakově odlité hliníkové tělo zaručuje větší pevnost. Poskytujeme komfortní nouzové odblokování pro nečekané případy, v krytech pohonů jsou zabudované inteligentní programovatelné řídící jednotky pro vyšší komfort obsluhy. Samostatně nastavitelné koncové polohy, automatický reverzní systém pro maximum bezpečí a mnoho dalších výhod v sobě ukrývají pohony série PULL T. Pohony křídlových vrat dělíme na nadzemní mechanické, nadzemní hydraulické a podzemní mechanické. Každý si zde přijde na své. Do sektoru nadzemních mechanických pohonů řadíme pohony kategorie SLIM, TURN, TURN UP, SPIN, SWING X. Výhodou těchto pohonů je samobrzdná šroubovice pohonu pro nejvyšší možnou stabilitu, masivní jednotka pohonu, vysokojakostní materiály pro dlouhodobý provoz, systém ARS, chytrý koncept zavěšení pro rovnoměrný pohyb. Pohony kategorie mechanické hydraulické řadíme do skupiny velmi silných a robustních pohonů, která slouží pro dlouhá léta provozu. Obsahují komfortní nouzové odblokování, inteligentní programovatelné řídící jednotky, stabilní zavěšení a oddělené nastavení síly. Do této skupiny řadíme pohony typu SWING 225 a SWING 265. Pohony podzemní – mechanické se vyznačují vysokojakostními materiály, samobrzdnou převodovkou pro nejvyšší možnou stabilitu, integrovanými spínači pro jednoduchou montáž, komfortní nouzové odblokování a mnoho dalších výhod. Závory TOUSEK zajišťují stálý provoz a to až 100% využití, vysokou rychlost otevření, komfortní nouzové odblokování, nastavitelný jemný dojezd a mnoho dalších předností. Zábrany TOUSEK jsou jednoduchá, kompaktní a všude účinná zařízení s integrovanou řídící jednotkou a flexibilní montáží.

Kontaktní údaje:

Adresa:Jagellonská 9, 130 00 Praha 3

www.tousek.cz
obchod@tousek.cz

pohony pro posuvné brány, pohony pro křídlové brány, závory, zábrany, výsuvné sloupky, samonosné posuvné systémy, řetězové zábrany, závory, inteligentní řídící jednotky, dálkové ovladače pro posuvné brány
Pohony posuvných bran řady Pull T dodá potřebnou dynamiku každé bráně. Převodovka z tvrzené oceli zajistí nejvyšší spolehlivost, tlakově odlité hliník..
hydraulické výsuvné sloupky, parkovací výsuvné sloupky, bezpečné výsuvné sloupky, výsuvné zábrany
Pohony posuvných bran řady Pull T dodá potřebnou dynamiku každé bráně. Převodovka z tvrzené oceli zajistí nejvyšší spolehlivost, tlakově odlité hliník..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.