CAD řešení pro průmysl a strojírenství, konstrukční CAD řešení CATIA, NX, Creo, ProE, Inventor, Solidworks, průmyslové 3D modelování, AutoCAD, oprava a proměřování průmyslových modelů, import a export do STEP, STL, IGES, Parasolid, ACIS/SAT, CATIA, DWG...

t-cad:

technology-support

ZW3D je výkonné a cenově zajímavé CAD řešení nejen na převod CAD formátů.
Dokáže nejen načítat, proměřovat a upravovat 3D modely např. z konstrukčních CAD řešení CATIA, NX, Creo, ProE, Inventor a Solidworks, a importovat a exportovat do formátů STEP, STL, IGES, Parasolid, ACIS/SAT, CATIA, DWG či DXF, ale je to zároveň i plnohodnotný plošný i objemový 3D modelář, který umožňuje navrhovat a konstruovat vaše výrobky pomocí jednoduchých a intuitivních funkcí.
Ve své kategorii je CAD ZW3D velmi dobře vybavený pro tvorbu geometrie jak plošné, tak objemové včetně tvorby výkresové dokumentace. Dále obsahuje sadu funkcí určených k opravě poškozeného modelu. Mezi největší přednosti CAD řešení ZW3D Lite patří široké možnosti načítání, úprav, proměřování, zarovnání a následného ukládání modelů z a do většiny běžně používaných formátů. ZW3D Lite je schopen otevírat a ukládat většinu běžně používaných 2D a 3D formátů.
Podporované formáty pro import: Z3, DWG, DXF, STEP, IGES, ACIS, Catia V4/5/6, NX, Creo, ProE, SolidWorks, SolidEdge, Inventor, Parasolid, STL, VDA, VRML.
Podporované formáty pro export: Z3, DWG, DXF, IGES, STEP, Parasolid, ACIS, 3D PDF, Catia V4/5/6, VDA, STL, VMRL, TIFF.
Převod obrázkových formátů BMP, TIFF, JPG, JPEG, PNG, TIF, TIFF do křivek DXF, DWG.
Flexibilní úpravy modelu kombinují rychlost přímých úprav bez ztráty funkcí a přehlednosti modelování založeného na historii uspořádané v jednotlivých krocích.
Funkce hybridního modelářství umožňují kombinovat rychlou tvorbu základních tvarů s flexibilním návrhem 3D ploch.
Funkce CAD řešení ZW3D pro modelování usnadňují tvorbu geometrie, a to od jednoduchých tvarů, jako jsou válce a obdélníky, až po komplexní návrhy, například žebra, tvorbu závitu a morfování.
Zabudované Show-and-Tell tutoriály zajišťují snadnou a rychlou výuku základních funkcí CAD řešení ZW3D.
Vaše výkresy lze snadno vytvořit a budou se vždy aktualizovat včetně kusovníku.
Díky speciální technologii ZW3D je možné pracovat i s rozsáhlými sestavami bez velkých nároků na paměť počítače.
Poškozené importované modely jednoduše opravíte pomocí funkcí ze sekce Léčit.
Pro CAD řešení ZW3D je k dispozici plugin pro přímý export do GibbsCAMu.


www.t-cad.cz

CAD řešení pro průmysl a strojírenství, konstrukční CAD řešení CATIA, NX, Creo, ProE, Inventor, Solidworks, průmyslové 3D modelování, AutoCAD, oprava a proměřování průmyslových modelů, import a export do STEP, STL, IGES, Parasolid, ACIS/SAT, CATIA, DWG, DXF, NC programy, unigraphic

Webové stránky společnosti: www.t-support.cz

technology-support s. r. o.

Firma technology-support figuruje na českém trhu v oblasti softwarových CAM řešení pro CNC obrábění od roku 2003 a během této doby si získala řadu stálých a spokojených zákazníků, díky jejichž přízni může nadále nabízet svá řešení a služby. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají. technology-support již dávno není synonymem pouze pro zastupování produkčního CAD/CAM software GibbsCAM, který na našem a slovenském trhu od roku 2003 zastupuje, i když GibbsCAM stále zůstává vlajkovou lodí. V dnešní době dokáže firma technology-support nabídnout v oblasti CNC obrábění a nástrojáren široké spektrum specificky zaměřených řešení, zároveň však stále klade důraz na zachování kvality služeb, které s nimi souvisí.
Mezi produkty nacházející se pod hlavičkou firmy technology-support patří i další "velké" komplexní řešení, a to CAD/CAM software pro návrh a výrobu forem, lisovacích a postupových nástrojů CimatronE. V její nabídce najdeme i "menší" produkty s užším zaměřením, které však dokážou být velmi účinnými pomocníky, a to program editNC, určený k editaci a verifikaci NC programů, dále novinku na českém trhu ‒ software RopeCAM, pro obrábění závitů, či 1D řezný optimalizátor. Skutečnost, že firma technology-support neomezuje své působení pouze na vlastní CAD/CAM, ale dokáže nabídnout řešení i v dalších oblastech souvisejících s CNC obráběním, je prodej a implementace dánského softwaru CIMCO, který umožňuje editaci NC programů, zasíťování CNC strojů (DNC) a sledování výroby (MDC). Opominout nelze obchodní zastoupení firmy ChipBLASTER, světové špičky v oblasti vysokotlakého a velkoobjemového chlazení pro obráběcí stroje, a do jeho produkce patří i filtrační čerpadlo CentraBLAST.
Na jaře 2014 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize věnující se CAD produktu ZW3D s podtitulem, "ZW3D je výkonné a cenově zajimavé CAD řešení nejen na převod CAD formátů".
Vše výše uvedené by splňovalo jen část požadavků, které si firma sama na sebe klade, pokud by nedisponovala zaměstnanci a spolupracovníky, kteří dokáží jejím zákazníkům zajistit kvalitní servis a školení. V současné době disponuje v Česku čtyřmi technickými a školicími kancelářemi ‒ v Praze, Aši, Brně a Kopřivnici ‒ a dále jedním na Slovensku, v Banské Bystrici. Firma technology-support dále zajišťuje i školení a technickou podporu uživatelům CNC obráběcích strojů s řídicími systémy Acramatic 2100 CNC, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens-Sinumerik a rovněž školení a rekvalifikační kurzy akreditované Ministerstvem školství ČR pro obsluhu a programátory CNC obráběcích strojů, pro servisní pracovníky a údržbu CNC strojů a konstruktéry nástrojů v CAD software.
Na jaře 2017 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize s názvem proNÁSTROJÁRNY. Sem spadá CAD/CAM pro návrh, konstrukci a výrobu elektrod, forem a lisovacích nástrojů Cimatron, který společnost zastupuje již od roku 2008 a dva nové produkty NCBrain a NCBrain AICAM.
Produkty NCBrain pomáhají firmám po celém světě optimalizovat NC kód a optimalizovat práci na CNC obráběcích strojích, což vede ke zvýšení produktivity výroby, tedy zvýšení výrobní kapacity na frézovacích CNC obráběcích strojích – a to tří-, čtyř- i pětiosých. Společnost technology-support zajišťuje dodání, implementaci a technickou podporu všech produktů nabízených v divizi proNÁSTROJÁRNY.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.