technology-support s. r. o.

Firma technology-support figuruje na českém trhu v oblasti softwarových CAM řešení pro CNC obrábění od roku 2003 a během této doby si získala řadu stálých a spokojených zákazníků, díky jejichž přízni může nadále nabízet svá řešení a služby. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale být především partnerem, nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají. technology-support již dávno není synonymem pouze pro zastupování produkčního CAD/CAM software GibbsCAM, který na našem a slovenském trhu od roku 2003 zastupuje, i když GibbsCAM stále zůstává vlajkovou lodí. V dnešní době dokáže firma technology-support nabídnout v oblasti CNC obrábění a nástrojáren široké spektrum specificky zaměřených řešení, zároveň však stále klade důraz na zachování kvality služeb, které s nimi souvisí.
Mezi produkty nacházející se pod hlavičkou firmy technology-support patří i další "velké" komplexní řešení, a to CAD/CAM software pro návrh a výrobu forem, lisovacích a postupových nástrojů CimatronE. V její nabídce najdeme i "menší" produkty s užším zaměřením, které však dokážou být velmi účinnými pomocníky, a to program editNC, určený k editaci a verifikaci NC programů, dále novinku na českém trhu ‒ software RopeCAM, pro obrábění závitů, či 1D řezný optimalizátor. Skutečnost, že firma technology-support neomezuje své působení pouze na vlastní CAD/CAM, ale dokáže nabídnout řešení i v dalších oblastech souvisejících s CNC obráběním, je prodej a implementace dánského softwaru CIMCO, který umožňuje editaci NC programů, zasíťování CNC strojů (DNC) a sledování výroby (MDC). Opominout nelze obchodní zastoupení firmy ChipBLASTER, světové špičky v oblasti vysokotlakého a velkoobjemového chlazení pro obráběcí stroje, a do jeho produkce patří i filtrační čerpadlo CentraBLAST.
Na jaře 2014 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize věnující se CAD produktu ZW3D s podtitulem, "ZW3D je výkonné a cenově zajimavé CAD řešení nejen na převod CAD formátů".
Vše výše uvedené by splňovalo jen část požadavků, které si firma sama na sebe klade, pokud by nedisponovala zaměstnanci a spolupracovníky, kteří dokáží jejím zákazníkům zajistit kvalitní servis a školení. V současné době disponuje v Česku čtyřmi technickými a školicími kancelářemi ‒ v Praze, Aši, Brně a Kopřivnici ‒ a dále jedním na Slovensku, v Banské Bystrici. Firma technology-support dále zajišťuje i školení a technickou podporu uživatelům CNC obráběcích strojů s řídicími systémy Acramatic 2100 CNC, Fanuc, Heidenhain, Mefi, Mitsubishi i Siemens-Sinumerik a rovněž školení a rekvalifikační kurzy akreditované Ministerstvem školství ČR pro obsluhu a programátory CNC obráběcích strojů, pro servisní pracovníky a údržbu CNC strojů a konstruktéry nástrojů v CAD software.
Na jaře 2017 byla otevřena ve firmě technology-support nová divize s názvem proNÁSTROJÁRNY. Sem spadá CAD/CAM pro návrh, konstrukci a výrobu elektrod, forem a lisovacích nástrojů Cimatron, který společnost zastupuje již od roku 2008 a dva nové produkty NCBrain a NCBrain AICAM.
Produkty NCBrain pomáhají firmám po celém světě optimalizovat NC kód a optimalizovat práci na CNC obráběcích strojích, což vede ke zvýšení produktivity výroby, tedy zvýšení výrobní kapacity na frézovacích CNC obráběcích strojích – a to tří-, čtyř- i pětiosých. Společnost technology-support zajišťuje dodání, implementaci a technickou podporu všech produktů nabízených v divizi proNÁSTROJÁRNY.

Kontaktní údaje:

Adresa:Dusíkova 1597/19, 162 00 Praha 6

www.t-support.cz
+420 235 355 377
info@t-support.cz
+420 235 355 378

Příslušenství k obráběcím strojům
ŠIROKÁ NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ K OBRÁBĚCÍM STROJŮM..
Podavače tyčí k obráběcím strojům
Podavače tyčí pro zvýšení produktivity výroby..
Monitoring výroby a vyhodnocování efektivity CNC strojů
Vyhodnocení efektivity CNC strojů a monitoring výroby - Souhrnný přehled o stavu výroby - Výrobní data jsou analyzována a prezentována pomocí..
Zasíťování CNC strojů, správa NC programů a správa výrobní dokumentace, Monitoring výroby
SPRÁVA NC PROGRAMŮ A VÝROBNÍ DOKUMENTACE Zasíťování CNC strojů Nabízíme vám správu NC programů a s tím související výrobní dokumentace. Naše..
CAD řešení pro průmysl a strojírenství, konstrukční CAD řešení CATIA, NX, Creo, ProE, Inventor, Solidworks, průmyslové 3D modelování, AutoCAD, oprava a proměřování průmyslových modelů, import a export do STEP, STL, IGES, Parasolid, ACIS/SAT, CATIA, DWG...
t-cad: ZW3D je výkonné a cenově zajímavé CAD řešení nejen na převod CAD formátů. Dokáže nejen načítat, proměřovat a upravovat 3D modely např. z kon..
průmyslový CAD/CAM software, programování pro CNC obráběcí stroje, plynulé frézování, programování a školení pro soustružení, programy a SW pro CNC multifunkční obráběcí stroje, školení CAD řešení pro převod CAD formátů a modelů, postprocesor, mazak, dmg.
t-cam: jak programujete vaše CNC obráběcí stroje? Je to efektivní? Slibovali vám, že jejich CAD/CAM nejlepší -pro CNC soustružnicko-frézovací stroje..
optimalizace NC programu, NCBrain, plynulý chod stroje, CAM, nástrojárna, NC programátor, CNC, frézování, bezpečné obrábění, vědomostní databáze, HPC, kvalita obrobeného povrchu, odstranění kolizních situací, konstantní odběr materiálu, řízení posuvu nást
NCBrain slouží pro optimalizaci NC kódu a optimalizaci práce na CNC obráběcích strojích. NCBrain, po nahrání originálního NC kódu a definici výchozího..
automatizovaný CAM software, bez účasti NC technologa, bezobslužná automatická činnost, NC technologie, obrábění forem, nástrojárny, umělá inteligence, nová technologie, vědomostní databáze frézovacích technologií, obrábění zbytkového materiálu, EDM hloub
Nový produkt NCBrain AICAM bude představen na jaře 2017. Jedná se o řešení, které by mohlo pomoci nástrojárnám, výrobcům forem, stále hledajícím kval..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.