montované ocelové a hliníkové haly, skladovací haly, obloukové haly, haly s rovnými boky, haly s hliníkovou konstrukcí

Montované ocelové a hliníkové skladovací haly

Firma SVITAP montované haly vyrábí již více než dvacet let, je ověřeným a spolehlivým výrobcem, který odebírá zboží pouze od certifikovaných dodavatelů. Montované haly firmy SVITAP mají velkou spoustu výhod, mezi které patří

  • velmi rychlá montáž i demontáž
  • příznivá cena
  • minimální nároky na terénní úpravy
  • nižší provozní náklady
  • možnost rozšíření již stávajícího skladu
… a spousta dalších výhod, které usnadní a zefektivní Vaše podnikání.

Konstrukce montovaných skladových hal se vyrábějí ve dvou provedeních:

  • ocelové
  • hliníkové

Konstrukce jsou povrchově ošetřeny nátěrem a jsou velmi pevné a stabilní. Tyto konstrukce se vyrábějí v různých tvarech, mohou mít tvar oblouku, pak se jedná o obloukové haly, popřípadě tvar oblouku s rovnými boky.

Opláštění skladových hal SVITAP ve velké většině vyrábí z polyesterové tkaniny nánosované PVC. Není ovšem problém opláštění vyrobit i v jiných gramážích a provedeních. SVITAP jako dlouholetý výrobce poskytuje svým zákazníkům kompletní servis a je schopen opláštění haly ušít dle přání zákazníka, opatřit halu vraty či zprostředkovat potisk pláště haly. Firma sídlí v České republice a tudíž je schopná zákazníkům bezplatně poradit přímo v místě stavby haly a navrhnout pro něj to nejlepší možné řešení.

Obalové folie

Do výrobního sortimentu firmy SVITAP patří kašírované fólie, což jsou plošné textilie vyrobené z HD-PE pásků a povrstvené LD-PE fólií. Tyto fólie lze použít pro spoustu účelů a dá se z nich vyrobit spousta užitečných výrobků jako například obalové fólie. Všechny druhy kašírovaných folií lze užít jako obalové a jejich hlavní výhodou je velmi vysoká pevnost, kterou mají díky tkaným páskům, ze kterých jsou utkány. Jsou zároveň i parotěsné a obsahují UV ochranu. Je možné je svařovat,
případně sešívat. Vyrábí se buď v čiré verzi nebo jsou možné barevné varianty.
Jako speciální jsou vyráběny antikorozní fólie s obsahem VC ihnibitorů. SVITAP
vyrábí i tzv. sendviče s použitím netkaných textilií k ochraně citlivějšího zboží.
Kašírované folie se používají jako obal svařený, případně jen jako obal přelepený páskou,
jako pytle, kryty na palety a bedny, proložky mezi zboží a plachty na přepravované zboží.
Vzhledem k pevnosti je možné i vícenásobné použití obalu.


Podstřešní fólie

Od střechy se vyžaduje, aby odolávala všem účinkům vnějšího, případě i vnitřního prostředí a zároveň, aby společně s ostatními obalovými konstrukcemi zabezpečovala požadovaný stav vnitřního prostředí. K tomu slouží podstřešní folie, které firma SVITAP vyrábí. V naší nabídce najdete parotěsné podstřešní fólie, které mají ve střeše nezastupitelnou funkci, protože tvoří poslední ochranu tepelných izolací nebo interiérů před vlhkostí a také difuzní fólie, které jsou v podstatě propustné pro vodní páry prostupující ze skladby střechy směrem ke krytině. Nosnou částí podstřešních fólií je HDPE mřížka povrstvená polyetylenovou fólií LDPE. Paropropustná folie je opatřena mikroperforací zajišťující prostup páry a vlhkosti pouze jedním, požadovaným směrem. Některé druhy parotěsných folií mají navíc vrstvu hliníkové nebo alpetové folie. Tyto folie ve spojení s polyetylenovou fólií zabezpečují velmi vysokou nepropustnost vody, vodních par a mají vysokou reflexní schopnost. Firma SVITAP nabízí i více druhů těchto fólií přesně podle toho, co zákazník potřebuje. Všechny druhy fólií, jejich základní přehled a parametry najdete na: www.svitap.cz

Fólnikovina


Fólie na fóliáky vyrábí společnost SVITAP již 50 let a má tedy v této výrobě nejen bohaté zkušenosti, ale i spoustu spokojených zákazníků. Jedná se o vyztužené polyetylenové fólie, což jsou plošné textilie vyrobené z PE-HD pásků a povrstvené PE-LD fólií. Tyto fólie mají díky vyztužené mřížce extrémně vysoké pevnosti a jsou tedy oproti běžným fóliím extrémně odolné. Životnost této fólie je velmi vysoká, při správné údržbě fólie na fóliácích vydrží až deset let! Fólie také mají výbornou chemickou odolnost při normální i zvýšené teplotě. Odborníci ve firmě SVITAP za tu dlouhou dobu zkušeností, co fólie vyrábějí, nasbírali spousty zkušeností ve výrobě a fólie dokázali vypilovat téměř k dokonalosti:

  • kašírované fólie jsou opatřeny přídavkem proti rosení ANTIFOG, který zabraňuje zkapávání zkondenzovaných par na rostliny
  • fólie jsou UV stabilizované, tudíž vysoce odolné proti nebezpečnému slunečnímu záření, které zelenině tolik ubližuje
  • fólie lze běžně používat v teplotním rozmezí od -50°C do +70°C mají prakticky nulovou navlhavost.


Stanovka

Tyto tkaniny se ve SVITAPU tkají již pěknou řádku let, jsou to jedny z nejdéle vyráběných a nejkvalitnějších materiálů společnosti SVITAP. K jejich tkaní firma používá příze bavlněné nebo z bavlny/polyesteru. Nejčastější využití tyto tkaniny najdou pro výrobu stanů, tee pee, přístřešků, pergol a dalšího. Společnost SVITAP má vlastní barevnu a úpravnu tkanin, je tedy schopna na přání zákazníků tyto materiály obarvit, popřípadě upravit fungicidními, hydrofobními a nehořlavými úpravami. Pro lehkou stanovku Tera má dokonce SVITAP i certifikát o požární odolnosti dle norem DIN 4102-B1 a DIN 4102-B2.Tkaniny lze zákazníkům dodat samozřejmě i režné, tedy neupravené.

Plachtovina

Nepromokavé krycí plachty jsou velmi praktický materiál, který si najde snad tisíce využití ve spoustě oblastí, především pak v lesnictví, stavebnictví a zemědělství a to především k účelům zakrývání, protože plachty jsou nepromokavé a dokonale dokáží ochránit seno, stroje či stavební materiál. Plachty se používají ale také v sektoru armády, záchranných složek a dopravy.
Společnost SVITAP je schopna vyrobit malé plachtičky přesně na přání zákazníka, ale také velká množství pro velkoodběry. Díky technické konfekci, která ve firmě funguje je firma schopna plachty opatřit kroužky, lemy, šňůrami, zdrhovadly či suchými zipy. Nejčastěji vyráběné plachty jsou plachty polyetylenové o hmotnostech 100-250 g/m2 a plachty pevné z PVC materiálu o větších hmotnostech až 1150 g/m2. Tyto plachty
Plachty lze objednat i na našem eshopu: www.milujemefoliaky.cz


Povlečení

Je známo, že bychom neměli spát v přetopených pokojích, mělo by se spát ve vyvětrané místnosti, abyste ráno vstávali svěží a odpočatí. Někteří se ale bojí prochladnutí, což už s povlečením z mikrovlákna SLEEP WELL® nemusí. Díky tomuto povlečení totiž budete zahřátí celou noc. Nemusí se bát ale ani ti, kteří teplé povlečení nesnesou, i pro ty je spaní v mikrovláknovém povlečení pohádkou. Tento materiál je tedy ideální téměř pro každého. Krom těchto praktických vlastností vás také překvapí, jak moc je povlečení příjemné na dotek a zároveň také velmi kvalitní, nežmolkuje se, nepouští vlákna, je vhodné pro alergiky a navíc se toto povlečení nežehlí.
Krom výborných vlastností si na své příjdou i ženy, které chtějí mít svoji ložnici sladěnou do posledních detailů. Každý rok totiž SVITAP navrhuje nové designové kolekce s velmi krásnými vzory vycházejícími z posledních trendů.
Pokud chcete vyzkoušet spánek jako šípková Růženka, určitě navštivte náš e-shop: www.e-mozaika.cz


Utěrky

Společnost SVITAP v současné době na trhu nabízí nejširší výběr kuchyňských utěrek. U utěrek je důležitá především jejich kvalita, což potvrdí každá hospodyňka, a na tu SVITAP dbá především – pevné lemování a pevnost je u utěrek ze SVITAPU samozřejmostí. Co je ale ještě důležitější je savost. Nikdo nechce utěrky, které jsou hned po prvním použití promáčené a páchnou. V tomto vám SVITAP může nabídnout opravdu skvělé kusy, které jsou TOP mezi všemi utěrkami. Jde o utěrky bambusové, které mají 5x vyšší savost než utěrky bavlněné a navíc pohlcují nepříjemné pachy.
Co se týče designů má SVITAP také širokou nabídku – najdete zde utěrky různých barev a stylů, které padnou přesně do vaší kuchyně. Stačí si vybrat na: www.e-mozaika.cz

Koženky

Syntetické usně – koženky, fólie a nánosy vyrábí SVITAP v Chropyni. Dalšími výrobky této divize v Chropyni jsou pak poromerické usně, textilní klimamembrány, fólie, ubrusoviny a nánosované textilie zákazníků. Nánosy směsí na bázi PVC, PUR, PAK a jejich kombinací jsou nanášeny na tkaniny polyesterové, bavlněné, viskozové, polyamidové, směsové nebo na sklotextil. Podle účelu použití se pak tyto výrobky dělí do několika skupin:

čalounické
galanterní
automobilní
obuvnické
oděvní
důlní průmysl
vzdušná reklama
sportovní žíněnky
materiály speciální

Webové stránky společnosti: www.svitap.cz

Svitap J.H.J. spol. s r.o.

Firma SVITAP je česká textilní společnost s tradicí, působící na trhu od roku 1993. Sortiment této společnosti zahrnuje výrobu technických tkanin (stanovky, plachtoviny, lnářské a filtrační tkaniny), technické konfekce (fóliáky, stany,haly,plachty na míru), polyetylenových tkanin, obalových materiálů, podstřešních fólií, bytového textilu vlastních značek SLEEP WELL ® a OVEČKA ® a vazacího PET pásku. Nabízíme svým zákazníkům rozsáhlý servis od výroby zboží na míru, barvení a úpravy tkanin až po nánosování textilu dodaného zákazníkem.

Kontaktní údaje:

Adresa:Kijevská 423/8, 568 02 Svitavy

www.svitap.cz

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.