průmyslové parní systémy, přímočinné regulátory teploty, diagnostika parních systémů a odvaděčů kondenzátu, uzavírací parní ventily, regulační ventily, redukční a pojistné ventily, separátory, expandéry, nádrže odkalu a odluhu kotlů, separátory vlhkosti,

Jsme přední výrobce armatur. Dodáváme řešení pro projektování, údržbu a řízení paro-kondenzátních systémů. Naše produkty a služby si můžete koupit jednotlivě jako balené jednotky až po realizace celých systémů a projektů na klíč. Velký důraz klademe na optimální využití páry v procesu. Spirax Sarco také nabízí komplexní audity u parokondenzátních systémů, které zvýší efektivitu provozu a prokazatelnou návratnost v úsporách energie, kterou potřebujete na výrobu páry. Dále v našem sortimentu najdete průmyslové odvaděče kondenzátu, přímočinné regulátory teploty, průmyslové parní systémy, průmyslové průtokoměry, uzavírací parní ventily, redukční a pojistné ventily, regulační ventily, separátory, expandéry, nádrže odkalu a odluhu kotlů, separátory vlhkosti, izolační tvarovky a také vyvíječe čisté páry. V naší nabídce je samozřejmě také měření průtoku páry, diagnostika parních systémů a odvaděčů kondenzátu.

Webové stránky společnosti: www.spiraxsarco.com

SPIRAX SARCO spol. s r.o.

Spirax Sarco mimo jiné vyrábí a dodává uzavírací, regulační, redukční a pojistné ventily, kulové kohouty, odvaděče kondenzátu, filtry, separátory, expandéry, odvzdušňovací ventily, injektory, zvedače kondenzátu, přímočinné regulátory teploty, průtokoměry, systémy automat. řízení parních a horkovodních kotlů, zvhlčovače vzduchu, termokompresory, vývěvy, ejektory, redukční a výměníkové stanice, kondenzátní jádra. Nabízíme servis, techn. poradenství, diagnostiku odv. kond. a parokond. systémů, ambulantní měření průtoku páry.

Kontaktní údaje:

Adresa:Pražská 1455, 102 00 Praha 10 - Hostivař

www.spiraxsarco.com
+420 274 001 355
+420 274 001 351
info@cz.spiraxsarco.com

Další prezentace:
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.