automobilové oleje, průmyslové oleje, průmyslová maziva, kovoobráběcí kapaliny, plastická maziva, konzervační prostředky, oleje pro zahradní techniku, ochrana motoru, motorové oleje, autochemikálie, údržba maziv, audit maziv, palivové karty

Oleje a maziva pro průmysl a vozový park
V České republice zajišťuje společnost Slovnaft Česká republika distribuci olejů a maziv pro více než 200 zákazníků. Na základě svého širokého produktového portfolia a provozních zkušeností je připravena pomoci svým zákazníkům při výběru a údržbě olejů a maziv.
Kompletní sortiment zahrnuje automobilové oleje, průmyslová maziva, mazací tuky, kovoobráběcí kapaliny a autochemikálie, plastická maziva, konzervační prostředky, AdBlue a další specializované produkty jako oleje pro zahradní techniku, motorové oleje apod. Portfolio zcela splňuje nejnovější ACEA a API požadavky a je schváleno předními výrobci automobilového průmyslu jako Volkswagen Group, Mercedes-Benz, Volvo, Renault, MAN, Scania, Bosch-Rexroth, Alstom a F lender.
Přímá výroba a údržba maziv, široký sortiment služeb a více než 100 leté know-how společně tvoří kompletní balíček služeb, které maziva MOL nabízejí. Uživatelé získávají prvotřídní servis týkající se vývoje produkce maziv a vysokou úroveň poradenství. Audit maziv či olejů a diagnostiku strojů provádí vlastní laboratoř, která je členem mezinárodní sítě WearCheck. Společnost poskytuje rovněž privátní značky.
Palivové karty – efektivní správa vozového parku
Palivové karty představují nejvýhodnější způsob správy vozového parku přizpůsobený na míru potřebám zákazníka.
Karty GOLD a SILVER jsou bezhotovostní palivové karty určené pro podnikatelské subjekty, které umožňují kromě bezhotovostního nákupu paliv platit i za široký sortiment zboží a služeb dostupných na čerpacích stanicích.
Palivové karty jsou akceptovány v síť čerpacích stanic SLOVNAFT a PAP OIL, která zahrnuje 149 čerpacích stanic na území České republiky. GOLD karty jsou akceptovány v České republice a v dalších 8 evropských zemích na více než 3 300 čerpacích stanicích.
• Široká síť 3 300 čerpacích stanic v České republice a dalších 8 evropských zemích
• Levnější tankování bez zbytečných transakčních poplatků
• Bezhotovostní platby
• Správa vozového parku na míru vašim potřebám
automobilové oleje, průmyslové oleje, průmyslová maziva, kovoobráběcí kapaliny, plastická maziva, konzervační prostředky, oleje pro zahradní techniku, ochrana motoru, motorové oleje, autochemikálie, údržba maziv, audit maziv, palivové karty, správa vozového parku

Webové stránky společnosti: www.slovnaft.cz

Slovnaft Česká republika, spol. s r. o.

Slovnaft Česká republika je součástí rafinérsko-petrochemické Skupiny SLOVNAFT patřící do mezinárodní Skupiny MOL. Hlavní činností společnosti je prodej a distribuce pohonných hmot a dalších rafinérských produktů vyrobených v partnerské rafinerii SLOVNAFT v Bratislavě.
Slovnaft Česká republika si dlouhodobě udržuje významné postavení v prodeji pohonných hmot na českém trhu, kde dosahuje 19% podílu. V současné době společnost dodává pohonné hmoty více než 200 zákazníkům ze všech segmentů českého trhu
Kvalitní nafta a benzín pro váš vozový park
Bezolovnatý automobilový benzín Slovnaft DRIVE 95 patří mezi prémiová paliva s unikátními vlastnostmi, které mají pozitivní vliv jak na motor automobilů, tak na životní prostředí. Aditivovaná bezsirná motorová nafta Slovnaft DRIVE Diesel vyhovuje těm nejpřísnějším technickým požadavkům vozidel se vznětovými (dieselovými) motory.
Čerpací stanice
Skupina MOL v roce 2012 posílila své postavení v maloobchodním prodeji motorových paliv na českém trhu akvizicí sítě čerpacích stanic PAP OIL. Do té doby provozovala v České republice 25 čerpacích stanic pod značkou Slovnaft. Kvalitní produkty SLOVNAFT jsou tak nyní k dispozici v celé síti 149 čerpacích stanic PAP OIL a SLOVNAFT. V nabídce jsou vysoce kvalitní paliva, motorové oleje značky MOL Dynamic a autochemikálie značky EVOX, které zahrnují zimní a letní kapaliny do ostřikovačů, chladící a brzdové kapaliny, odstraňovače hmyzu a rozmrazovače čelního skla.
Kvalitní oleje a maziva pro veškerý průmysl a vozový park
Široké portfolio produktů v oblasti olejů a maziv nabízíme z oblastí:
• motorové oleje
• průmyslové oleje
• kovoobráběcí kapaliny
• plastická maziva
• konzervační prostředky
distribuce pohonné hmoty, prodej pohonných hmot, prémiová palivo, nejlevnější čerpací stanice, nejlepší pohonné hmoty, motorová paliva, chladicí kapaliny, brzdové kapaliny, průmyslové oleje, motorové oleje, průmyslová maziva, motorová nafta

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.