měřící vozy pro vyhledávání kabelových poruch a diagnostiku kabelů, měřící vůz, kabelové poruchy, diagnostika kabelů, tangens delta, vozy pro vyhledávání kabelů, trasování kabelů, měřící systémy, částečné výboje,měření částečných výbojů, měření ztrát vody

Firma Seba-Dynatronic CZ s.r.o. působí v Česku již 18 let, první obchody však proběhly s německou pobočkou již v roce 1966. Od roku 2012 je součástí koncernu Megger a nabízí širokou paletu měřící techniky společností SebaKMT a Megger. Ke klíčovým produktům firmy SebaKMT patří měřící vozy pro vyhledávání kabelových poruch a diagnostiku kabelů, včetně nejmodernějších systémů pro měření částečných výbojů a tangens delta. Měřící vozy pak doplňuje kompletní sortiment přenosných měřících přístrojů pro vyhledávání poruch na rozvodných sítích, a to včetně vyhledávání skrytých úniků na rozvodech vody. Nabídka dále obsahuje nejširší sortiment vysoce selektivních přístrojů pro trasování kabelů. Nabídku obsahují i přístroje firmy Megger jako třeba zařízení pro testování vypínačů VN a VVN, přístroje pro testování elektrických ochran, multifunkční revizní přístroje, testery izolace, mikoohmmetry, reflektometry (impulsní zaměřovače), testery elektrické pevnosti a zařízení na zkoušení bateriových systémů a diagnostiku transformátorů.
Kromě nejširší nabídky přístrojů pro měření v kabelových a vodárenských sítích nabízí společnost Seba-Dynatronic CZ s.r.o. velkou řadu odborných seminářů a workshopů, a to buď přímo u zákazníka, nebo v jednom z vlastních školících center, protože každý přístroj je pouze tak dobrý, jak dobrá je jeho obsluha.
Služby společnosti Seba-Dynatronic CZ s.r.o. doplňuje servisní středisko, zajišťující rychlou a kvalifikovanou opravu, kalibrace, upgrady stávajících systémů a další služby.
měřící vozy pro vyhledávání kabelových poruch a diagnostiku kabelů, měřící vůz, kabelové poruchy, diagnostika kabelů, tangens delta, vozy pro vyhledávání kabelů, trasování kabelů, měřící systémy, částečné výboje, měření částečných výbojů, měření ztrát vody, korelátor

Webové stránky společnosti: www.sebakmt.com

Seba-Dynatronic CZ s.r.o.

Společnost Seba-Dynatronic CZ s.r.o. působí na českém trhu téměř 20 let. Je generálním zastoupením firmy Megger a nabízí široké spektrum měřící techniky výrobců SebaKMT a Megger. Mezi nejvýznamnější nabízené produkty firmy SebaKMT patří měřící vozy pro vyhledávání kabelových poruch a diagnostiku kabelů, včetně nejmodernějších systémů pro měření částečných výbojů a tangens delta. Tyto měřící systémy doplňuje celá řada mobilních měřících přístrojů pro vyhledávání poruch na inženýrských sítích, včetně vyhledávání ztrát na rozvodech vody. Dále je v sortimentu velký výběr vysoce selektivních přístrojů pro trasování kabelů. Výrobní program firmy Megger obsahuje zařízení pro testování vypínačů VN a VVN, přístroje pro testování elektrických ochran, multifunkční revizní přístroje, testery izolace, mikoohmmetry, reflektometry (impulsní zaměřovače), testery elektrické pevnosti a zařízení na zkoušení bateriových systémů.
Kromě velmi široké nabídky přístrojů pro elektrická měření a měření v rozvodech vody nabízí firma Seba-Dynatronic CZ s.r.o. celou řadu odborných školení a seminářů, a to jak přímo u zákazníka, tak ve vlastních školících centrech, protože každý přístroj je pouze tak dobrý, jak dobrá je jeho obsluha.
Služby společnosti Seba-Dynatronic CZ s.r.o. doplňuje servisní středisko, které zajistí, že pokud dojde k poruše přístroje, bude jeho oprava rychlá a kvalifikovaná, takže doba výpadku bude minimální.
měřící vozy,měřící vůz,kabelové poruchy,měřící technika,diagnostika kabelů,tangens delta, vyhledávání kabelů,trasování kabelů,měřící systémy,částečné výboje,měření částečných výbojů, měření ztrát vody,korelátor,Megger

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.