Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Weber je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních, zateplovacích a hydroizolačních systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby a materiálů na sanace betonu.
Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích.
Weber je znám v oblasti stavebnictví i svou orientací na zákazníka, která se promítá
v oblíbené příručce pro stavebníka – weber.rádce, která je masově distribuována sítí prodejců stavebních materiálů.
Weber- špičkové stavební materiály

Kontaktní údaje:

Adresa:divize WEBER

www.weber-terranova.cz

fasádní zateplovací systémy, zateplené fasády pro bytová družstva a SVJ, fasádní systémy pro panelové domy, nové fasády, zateplené fasády pro bytové domy, fasádní systémy, rekonstrukce fasád, zateplené fasádní systémy, barevné grafické řešení fasády
Stavební trh nabízí mnoho různých produktů a materiálů a není snadné se v takto široké nabídce vyznat. V zákaznickém centru Weber jsou Vám k dispozici..
stavební materiály, podlahy, samonivelační hmoty, betony a potěry, vnitřní nátěry, lepidla na obklady a dlažby, spárovací malty, základní omítkové a maltové směsi, technické malty a sanace, hydroizolace, štuky, jádrové omítky, břízolitové probarvené omítk
stavební materiály, podlahy, samonivelační hmoty, betony a potěry, vnitřní nátěry, lepidla na obklady a dlažby, spárovací malty, základní omítkové a m..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.