Saint-Gobain Abrasives, Norton Qvantum 3, brusné zrno, Alundum, Zirkon, Seeded Gel , mikrokrystalický korund, průmyslové brousicí nástroje, otevřená struktura, brusná chladící kapalina, Altos, Norton quantum, brousicí kotouče Vortex, Quantum X, keramické

Norton Qvantum 3
SNÍŽENÉ VIBRACE... - poskytující maximální komfort pro obsluhu stroje.
MÉNĚ ČASU NA BROUŠENÍ... - díky velmi ostrému a agresivnímu zrnu docílíte i na
nejtvrdším materiálu velmi rychlý a přesný úběr.
MÉNĚ PROSTOJŮ A ODPADU... - díky velmi dlouhé životnosti ušetříte čas při časté
výměně kotouče a tím i odpadu vzniklého broušením.

Výrobky s technologií Altos jsou charakterizovány zvláštním tvarem patentovaného brousicího zrna TGX, které umožňuje velký úběr materiálu za jednotku času. Výrobky jsou používány pro broušení tepelně citlivých materiálů používaných zejména v leteckém průmyslu.
Brousicí kotouče Vortex 2 se vyznačují otevřenou strukturou danou zvláštním 3D rozložením jednotlivých brusných zrn. Tato struktura umožňuje dokonalý průnik chladící kapaliny do brousicí zóny, dokonalé vymývání brousicího kotouče a tím přispívá k prodloužení životnosti brousicího kotouče. Výrobky jsou citlivé k životnímu prostředí, neboť nepoužívají chemické porotvorné činidla.
Brousicí kotouče Norton Quantum představují zásadní přelom v technologii brusiva. Jsou navrženy pro maximální výkonnost a přesnost broušení v mnoha průmyslových odvětvích. Svým složením - poslední generací keramizovaného mikrokrystalického korundu a keramického pojiva Vitrium3 -, umožňují používání při nízkých, středních i vysokých přítlacích. Keramické pojivo Vitrium3 je charakterizováno výjimečnými chemickými vlastnostmi, přinášejícími zcela novou přilnavost brusných zrn. Tato vlastnost přináší další prodloužení životnosti brousicích kotoučů, možnosti jejich využití při vyšších pracovních obvodových rychlostech . Tuto pružnou technologii lze navrhnout pro broušení celé škály materiálů od litiny k nerez ocelím, lze ji použít i na inconel či titan.
Saint-Gobain Abrasives, brusné zrno, Alundum, Zirkon, Seeded Gel , mikrokrystalický korund, průmyslové brousicí nástroje, otevřená struktura, brusná chladící kapalina, Altos, Norton quantum, brousicí kotouče Vortex, Quantum X, keramické pojivo Vitrium3

Webové stránky společnosti: www.sgabrasives.cz

SAINT-GOBAIN Abrasives

Společnost Saint-Gobain patří mezi 100 největších průmyslových firem. Její činnost zahrnuje několik průmyslových oblastí , mezi které patří výroba plochého skla, výrobků pro stavebnictví, obalů a speciální výkonnostní materiály. Do skupiny výkonnostních materiálů patří výroba brusiv, brusných zrn a prášků, keramiky, krystalů, textilních komponentů, plastů.
V oblasti výroby brusiva navazuje společnost Saint-Gobain na dlouholetou tradici společnosti Norton, která je nejstarším výrobcem a od samého počátku existence v roce 1885 stojí v popředí vývoje nových technologií v oblasti broušení.
Norton každoročně investuje značné prostředky do výzkumu, který přináší nové, revoluční typy brusiv a přináší zákazníkům nové patentované výrobky, s nimiž lze zvyšovat produktivitu broušení a zároveň snižovat jeho náklady.
V roce 1993 bylo ve Worcesteru ve státě Massachusets v USA otevřeno významné výzkumné centrum firmy Norton zaměřené na pojené brousicí nástroje. Z tohoto výzkumného centra vycházejí nejen poslední inovované výrobky, jakou je např. SG technologie, technologie Vortex a Quantum X, ale i nová keramická pojiva , např. Vitrium3 či studie zaměřené na diagnostiku a optimalizaci procesu broušení.
brousicí nástroje, brusivo, brusné a řezací kotouče, diamantové nástroje, orovnávače, odjehlování, diamantové nástroje, řezání asfaltu, betonu, kamene, řezání stavebních materiálů, stolové pily pro obkladače, hladičky betonu, brusky na beton

Kontaktní údaje:

Adresa:Vinohradská 184, 130 52 Praha3

www.sgabrasives.cz
karel.klecka@saint-gobain.com

Další prezentace:
Norton Winter – V-Prime brusné kotoučePrůmyslové broušení - Lamelové kotouče Norton NORSTARbrusné zrno, superabrasivní brousicí kotouče, Norton quantum, broušení na plocho, vnitřní i bezhroté broušení, broušení na kulato, broušení vaček, pružin, klikových hřídelí, broušení do plna, creep feed broušení, diamantové a CBN kotouče, diskové broušenídiamantové nářadí, malá stavební mechanicediamantové nářadí, diamantové kotouče, řezání stavebních hmotpily pro obkladače, řezače spár, stavební pilydiamantové nástroje, brusné kotouče, diamantové řezací kotouče, tvrdokovové frézy, fibrové, lamelové, stopkové a podpůrné brusné kotoučeŘezání asfaltu a betonu, Diamantové nářadí Norton, Stavební pily a řezače spárdiamantové nástroje, řezání asfaltu, betonu, kamene, řezání stavebních materiálů, stolové pily, hladičky betonu, brusky na betonvýrobce diamantové techniky, malé stavební mechanizace, brusiva, brusná rouna, brusné kotouče Flexovit a Norton, brusné pásy, role, listyvýroba, prodej, distribuce- diamantové kotouče pro ruční elektrické a motorové nářadí, do stolových a blokových pil, do řezačů spár, stěnových pil, brusky na beton, stolové pily pro obkladače, jádrové vrtákynejspolehlivější, nejlevnější a nejlepší obkladačské a kamenické stolové pily, vrtací jádrové sety, řezače spár, stavební stroje, ruční, elektrické a motorové nářadí, řezače betonu, asfaltu a kamene, hladičky betonu, jádrové vrtákybrusné kotouče, velký úběr materiálu, broušení tepelně citlivých materiálů, brousicí kotouče Norton Quantum, průmyslové broušení materiálu, nerez, litiny, broušení nerez ocelí, brusné kotouče na inconel i titan, brusné chladící kapaliny, zvýšená produktivbroušení hliníku a jeho slitin, broušení bronzi a mosazi, broušení mědi broušení karbidů, nerez ocelí, broušení cementované a kalené oceli, broušení měkkých ocelí, nástrojových ocelí, nitridovaných ocelí, broušení nástřiků, kompozitů, pryže, broušení CPA
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.