SAINT-GOBAIN Abrasives

Společnost Saint-Gobain patří mezi 100 největších průmyslových firem. Její činnost zahrnuje několik průmyslových oblastí , mezi které patří výroba plochého skla, výrobků pro stavebnictví, obalů a speciální výkonnostní materiály. Do skupiny výkonnostních materiálů patří výroba brusiv, brusných zrn a prášků, keramiky, krystalů, textilních komponentů, plastů.
V oblasti výroby brusiva navazuje společnost Saint-Gobain na dlouholetou tradici společnosti Norton, která je nejstarším výrobcem a od samého počátku existence v roce 1885 stojí v popředí vývoje nových technologií v oblasti broušení.
Norton každoročně investuje značné prostředky do výzkumu, který přináší nové, revoluční typy brusiv a přináší zákazníkům nové patentované výrobky, s nimiž lze zvyšovat produktivitu broušení a zároveň snižovat jeho náklady.
V roce 1993 bylo ve Worcesteru ve státě Massachusets v USA otevřeno významné výzkumné centrum firmy Norton zaměřené na pojené brousicí nástroje. Z tohoto výzkumného centra vycházejí nejen poslední inovované výrobky, jakou je např. SG technologie, technologie Vortex a Quantum X, ale i nová keramická pojiva , např. Vitrium3 či studie zaměřené na diagnostiku a optimalizaci procesu broušení.
brousicí nástroje, brusivo, brusné a řezací kotouče, diamantové nástroje, orovnávače, odjehlování, diamantové nástroje, řezání asfaltu, betonu, kamene, řezání stavebních materiálů, stolové pily pro obkladače, hladičky betonu, brusky na beton

Kontaktní údaje:

Adresa:Vinohradská 184, 130 52 Praha3

www.sgabrasives.cz
karel.klecka@saint-gobain.com

Norton Winter – V-Prime brusné kotouče
brusné kotouče - CNC broušení kruhových nástrojů..
Průmyslové broušení - Lamelové kotouče Norton NORSTAR
průmyslové broušení - superabrasivní kotouče Norton V-Prime..
Saint-Gobain Abrasives, Norton Qvantum 3, brusné zrno, Alundum, Zirkon, Seeded Gel , mikrokrystalický korund, průmyslové brousicí nástroje, otevřená struktura, brusná chladící kapalina, Altos, Norton quantum, brousicí kotouče Vortex, Quantum X, keramické
Norton Qvantum 3 SNÍŽENÉ VIBRACE... - poskytující maximální komfort pro obsluhu stroje. MÉNĚ ČASU NA BROUŠENÍ... - díky velmi ostrému a agresiv..
brusné zrno, superabrasivní brousicí kotouče, Norton quantum, broušení na plocho, vnitřní i bezhroté broušení, broušení na kulato, broušení vaček, pružin, klikových hřídelí, broušení do plna, creep feed broušení, diamantové a CBN kotouče, diskové broušení
SUPERABRASIVNÍ BROUSICÍ KOTOUČE s galvanicky nanesenou funkční vrstvou GALVANICKY NANESENÝ DIAMANTOVÝ KOTOUČ A CBN - navržený pro přesné broušen..
diamantové nářadí, malá stavební mechanice
DIAMANTOVÉ NÁŘADÍ - diamantové kotouče pro ruční el. a motorové nářadí - kotouče do stolových a blokových pil - kotouče do řezačů spár - jádrové v..
diamantové nářadí, diamantové kotouče, řezání stavebních hmot
diamantové nářadí, diamantové kotouče, řezání stavebních hmot, diamantové nástroje Norton Clipper, řezače spár a stolové pily Clipper..
pily pro obkladače, řezače spár, stavební pily
Diamantové nářadí NORTON Clipper na řezání a vrtání asfaltu, betonu, kamene a dalších stavebích hmot. Malá stavební mechanizace jako stolové a blokové..
diamantové nástroje, brusné kotouče, diamantové řezací kotouče, tvrdokovové frézy, fibrové, lamelové, stopkové a podpůrné brusné kotouče
diamantové nástroje, brusné kotouče, diamantové řezací kotouče, tvrdokovové frézy, fibrové, lamelové, stopkové a podpůrné brusné kotouče..
Řezání asfaltu a betonu, Diamantové nářadí Norton, Stavební pily a řezače spár
Diamantové nářadí NORTON Clipper na řezání a vrtání asfaltu, betonu, kamene a dalších stavebích hmot. Malá stavební mechanizace jako stolové a blokové..
diamantové nástroje, řezání asfaltu, betonu, kamene, řezání stavebních materiálů, stolové pily, hladičky betonu, brusky na beton
diamantové nástroje, řezání asfaltu, betonu, kamene, řezání stavebních materiálů, stolové pily, soupravy pro jádrové vrtání, hladičky betonu, brusky n..
výrobce diamantové techniky, malé stavební mechanizace, brusiva, brusná rouna, brusné kotouče Flexovit a Norton, brusné pásy, role, listy
Společnost NORTON je největším a inovačně nejpřínosnějším výrobcem brusiva na světě, s výrobními závody a prodejními organizacemi na každém kontinent..
výroba, prodej, distribuce- diamantové kotouče pro ruční elektrické a motorové nářadí, do stolových a blokových pil, do řezačů spár, stěnových pil, brusky na beton, stolové pily pro obkladače, jádrové vrtáky
Společnost NORTON je největším a inovačně nejpřínosnějším výrobcem brusiva na světě, s výrobními závody a prodejními organizacemi na každém kontinentě..
nejspolehlivější, nejlevnější a nejlepší obkladačské a kamenické stolové pily, vrtací jádrové sety, řezače spár, stavební stroje, ruční, elektrické a motorové nářadí, řezače betonu, asfaltu a kamene, hladičky betonu, jádrové vrtáky
nejspolehlivější, nejlevnější a nejlepší obkladačské a kamenické stolové pily, vrtací jádrové sety, řezače spár, stavební stroje, ruční, elektrické a ..
brusné kotouče, velký úběr materiálu, broušení tepelně citlivých materiálů, brousicí kotouče Norton Quantum, průmyslové broušení materiálu, nerez, litiny, broušení nerez ocelí, brusné kotouče na inconel i titan, brusné chladící kapaliny, zvýšená produktiv
Výrobky s technologií Altos jsou charakterizovány zvláštním tvarem patentovaného brousicího zrna TGX, které umožňuje velký úběr materiálu za jednotku..
broušení hliníku a jeho slitin, broušení bronzi a mosazi, broušení mědi broušení karbidů, nerez ocelí, broušení cementované a kalené oceli, broušení měkkých ocelí, nástrojových ocelí, nitridovaných ocelí, broušení nástřiků, kompozitů, pryže, broušení CPA
Saint-Gobain Abrasives, brusné zrno, mikrokrystalický korund, brousicí nástroj, Altos, Norton quantum, Vortex, Quantum X, keramické pojivo, Vitrium3..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.