Servis chlazení Rittal. Nabízíme Vám servisní smlouvy na míru, které vám zaručí výhody managementu životního cyklu výrobků v dlouhodobém výhledu. Nabídka servisních smluv se vztahuje na výrobky které používáte, jako např. ventilátory, střešní a nástěnné

Servis chlazení Rittal. Nabízíme Vám servisní smlouvy na míru, které vám zaručí výhody managementu životního cyklu výrobků v dlouhodobém výhledu.
Nabídka servisních smluv se vztahuje na výrobky které používáte, jako např. ventilátory, střešní a nástěnné chladicí jednotky TopTherm Blue e, chladicí dveře, kapalinové chlazení – chillerů, ale také termoelektrické chladiče či topné jednotky atd.

Servis chlazení Rittal
Zajistěte si individuální servis od Rittalu
Náš servis je tak flexibilní a individuální, jako vaše požadavky. Nabízíme vám servisní smlouvy na míru, které vám zaručí výhody managementu životního cyklu výrobků v dlouhodobém výhledu.
Vyšší hospodárnost díky prodloužení záruky

Pravidelnou preventivní údržbou přispějete k prodloužení životnosti, a tím také k hospodárnosti výrobků Rittal, které používáte, jako např. ventilátorů, střešních a nástěnných chladicích jednotek TopTherm Blue e, chladicích dveří, kapalinového chlazení – chillerů, ale také termoelektrických chladičů či topných jednotek atd.
Za uzavření smlouvy „Advanced“ nebo „Full“ pro nově instalovaná zařízení vás odměníme prodloužením záruky až na 5 let. U smluv „Basic“, „Comfort“ a „Customized“ je prodloužení záruky volitelné.
Naši servisní technici za vámi přijedou kamkoli
Naši servisní technici Vám nabízí komplexní servis v kombinaci s odbornými znalostmi z různých oborů. Využijte náš servis na místě pro provedení odborné montáže, uvedení do provozu nebo oprav našich výrobků a systémů.
S výrobky Rittal vždy sázíte na jistotu
Management životního cyklu výrobků Rittal jde vysoko nad rámec zákonné odpovědnosti výrobce za vady a dobrovolné záruky výrobce. Tím společnost Rittal trvale zajistí funkčnost Vašich zařízení. A co víc, tuto službu Vám připravíme na míru dle Vašich specifických požadavků. Sami tedy rozhodnete, jaká úroveň služeb nejvíce vyhovuje Vašim aplikacím.
Spolupráce s Rittal se Vám vždy vyplatí:
• díky snížení nákladů na údržbu
• díky delší životností výrobků
• díky vyšší efektivitě provozu


Firma Rittal nabízí servis chlazení, chladicí zařízení, chladicích jednotek a kapalinového chlazení. Dále pak servisuje chladicí dveře, nástěnné chladicí jednotky, střešní chladicí jednotky, výměníky tepla, topné jednotky a termoelektrické chladiče.

Webové stránky společnosti: www.rittal.cz

Rittal Czech s.r.o.

Společnost Rittal Czech, s.r.o. je dceřinou společností Rittal GmbH & Co. KG, předního světového výrobce systémových řešení pro výrobu rozváděčů, rozvod proudu, průmyslovou klimatizaci a IT infrastrukturu, včetně softwaru a služeb. Řešení společnosti Rittal nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu, včetně strojírenství, IT a telekomunikací.

Široké produktové portfolio společnosti zahrnuje kromě jiného i komponenty pro kompletní řešení modulárních a energeticky účinných datových center včetně inovativní bezpečnostní koncepce a fyzického zabezpečení dat a celé systémové IT infrastruktury.

Společnost Rittal, založená v roce 1961, vyrábí své výrobky v 11 výrobních závodech a je celosvětově zastoupena prostřednictvím 64 dceřiných společností a 40 obchodních zastoupení. Společnost Rittal je s více než 10 000 zaměstnanci největším členem skupiny Friedhelm Loh Group. Celá skupina FLG zaměstnává více než 11 500 zaměstnanců a v roce 2013 dosáhla obratu 2,2 miliardy EUR. Další informace lze nalézt na webových stránkách www.rittal.cz a www.friedhelm-loh-group.com.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.