Rittal Czech s.r.o.

Společnost Rittal Czech, s.r.o. je dceřinou společností Rittal GmbH & Co. KG, předního světového výrobce systémových řešení pro výrobu rozváděčů, rozvod proudu, průmyslovou klimatizaci a IT infrastrukturu, včetně softwaru a služeb. Řešení společnosti Rittal nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu, včetně strojírenství, IT a telekomunikací.

Široké produktové portfolio společnosti zahrnuje kromě jiného i komponenty pro kompletní řešení modulárních a energeticky účinných datových center včetně inovativní bezpečnostní koncepce a fyzického zabezpečení dat a celé systémové IT infrastruktury.

Společnost Rittal, založená v roce 1961, vyrábí své výrobky v 11 výrobních závodech a je celosvětově zastoupena prostřednictvím 64 dceřiných společností a 40 obchodních zastoupení. Společnost Rittal je s více než 10 000 zaměstnanci největším členem skupiny Friedhelm Loh Group. Celá skupina FLG zaměstnává více než 11 500 zaměstnanců a v roce 2013 dosáhla obratu 2,2 miliardy EUR. Další informace lze nalézt na webových stránkách www.rittal.cz a www.friedhelm-loh-group.com.

Kontaktní údaje:

Adresa:Ke Zdibsku 182, Zdiby u Prahy

www.rittal.cz
+420 234 099 000
info.rittal.cz
fax: 234 099 099

Servis chlazení Rittal. Nabízíme Vám servisní smlouvy na míru, které vám zaručí výhody managementu životního cyklu výrobků v dlouhodobém výhledu. Nabídka servisních smluv se vztahuje na výrobky které používáte, jako např. ventilátory, střešní a nástěnné
Servis chlazení Rittal. Nabízíme Vám servisní smlouvy na míru, které vám zaručí výhody managementu životního cyklu výrobků v dlouhodobém výhledu. Nab..
Nabídka firmy: IT infrastruktura - Systémy rozváděčů pro IT aplikace, rozváděče pro datové sítě, serverové rozváděče TS-IT, napájení pro IT systémy, škálovatelný systém chlazení, datová mikrocentra, bezpečnostní datové komory a RiMatrix S
IT infrastruktura Systémy rozváděčů pro IT aplikace Rozváděče pro datové sítě, serverové rozváděče TS-IT  Individuální použití pro jednoduc..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.