průmyslové obráběcí CNC stroje, XYZ Machine Tools, vysokootáčková vřetena, zrychlovací hlavy, pneumatická vřetena, MQL, mikromazání, bezodpadní mazání, pneumatické a elektrické šroubováky, měření momentu, podavače šroubů, montážní stojany, balancéry

Obráběcí stroje britského výrobce XYZ Machine Tools splňují požadavky menších a středně velkých firem, zaměřených na kusovou a malosériovou výrobu.
Stroje jsou rozděleny podle řídicího systému (ŘS) na CNC frézky a soustruhy s ŘS Prototrak a vertikální frézovací centra a soustružnická centra s ŘS Siemens Sinumerik. Hlavní předností strojů je robustní konstrukce (kluzná kalená vedení), vysoká přesnost, možnost vybavit stroj podle požadavků zákazníka, široký sortiment modelů a provedení a krátké dodací termíny.
Na stánku v pavilonu P představíme vertikální frézovací centrum VMC 710 s ŘS Sinumerik 828D a 2 stroje, frézku a soustruh s ŘS Prototrak.
Nástroje současnosti, díky kvalitnějším materiálům a novým povlakům, dovolují obrábět vysokými režnými rychlosti. Při frézování nebo vrtání nástroji malých průměrů většinou obráběcím strojům chybí požadované otáčky. Vysokootáčkové elektrovřeteno Sfida, vybavené vlastní motorem, umožňuje plynulou regulaci otáček od 5.000 – 60.000/min. Upíná se do vřeteníku frézovacích center. Vřeteno Sfida se ovládá přes vlastní řídicí jednotku, tzn., že stroj vykonává pouze posuvy. Uživatelé tak šetří životnost strojních vřeten a dosahují požadovaných frézovacích výkonů při dokončovacích operacích nástroji malých průměrů. Sfida bude předvedena na stroji VMC 710.
Mikromazací systémy Accu-Lube technologie MQL (Minimum Quantity Lubrication) nacházejí své uplatnění především při obrábění barevných kovů nebo těžce obrobitelných materiálů, stejně jako u náročných obráběcích operací: závitování a protlačování. Cílené mazání nástroje speciálními oleji je bezodpadní, což představuje v porovnání s emulzí výrazné úspory a šetrnost k životnímu prostředí. Ukázka vnitřního chlazení soustružnického nože na soustruhu S355.
Nabídka montážních technologií bude na MSV Brno 2011 prezentována v samostatném stánku v pavilonu F.
Zákazníků představíme nové elektrické šroubováky Kilews a rovněž novinky od výrobce DC nářadí Aimco, řadu AcraDyne.
Chybět nebudou šroubováky italského výrobce Kolver, našeho dlouholetého partnera a produkty dalších italských výrobců: Ober (pneumatické šroubováky) a Tecna (balancéry).
Zastoupeny budou také produkty japonských výrobců Hios a Vessel. Posledně jmenovaný se zabývá výrobou ionizační technologie pro odstranění statické elektřiny a rovněž vyrábí velmi kvalitní bity.
Pro zachycení momentu se používají reakční ramena a lineární stojany. Ta vyrábí Rexim podle požadavků zákazníků.
Jako doplňkový sortiment zákazníkům představíme testery pro měření momentu a podavače šroubů od Sony a Quicher.

Webové stránky společnosti: www.rexim.cz

REXIM spol. s r.o.

Společnost REXIM, spol. s r.o. byla založena v roce 1990. Předmětem naší činnosti je dovoz strojů, nástrojů , nářadí a procesních kapalin.Veškeré výrobky jsou od renomovaných společností z celého světa.
Námi nabízené produkty dělíme do tří oblastí:
V oblasti obrábění můžeme nabídnout našim zákazníkům kvalitní řezné nástroje - karbidové a HSS frézy, vrtáky a závitníky od výrobců: REXIM, VERGNANO, SILMAX, Nachi. Magafor.
Velkému zájmu se v poslední době těší také vysokootáčková elektro-vřetena Sfida, používaná především pro finišovací operace na frézovacích nebo soustružnických centrech.
Jedná se o produkt japonského výrobce Minitor, který rovněž vyrábí dokončovací nářadí Minimo a nabízí nástroje Sentan.
Od roku 2010 se stala společnost REXIM výhradním distributorem britského výrobce obráběcích strojů XYZ Machine Tools. V nabídce společnosti s 30-letou najdeme:

  • obráběcí stroje s řídícím systémem ProtoTRAK: CNC konzolové a ložové frézky a soustruhy, které umožňují pracovat v ručním nebo CNC režimu, někdy rovněž nazývané jako mechatronické
  • frézovací a soustružnická centra s řídícím systémem SIEMENS Sinumerik
  • soustruhy řady XL s točným průměr až 2m a XL vertikální centra s pojezdem v ose X do 3m.
Druhou oblastí jsou průmyslová maziva. Jsme výhradním zástupcem společnosti Condat (Francie), která vyrábí široký sortiment procesních kapalin: řezné emulze a oleje, tvářecí oleje a dalších maziv pro průmyslové využití, jako jsou prášky a mýdla pro tažení drátu, postřiky pro tlakové lití hliníku, plastická maziva a další.
Do povědomí se společnost REXIM dostala také díky mikromazací technologii (MQL) Accu-Lube, která je ekologičtější a mnohdy i ekonomičtější alternativou standardně používaných řezných emulzí a olejů. Patentované aplikátory pro vnější mazání nástrojů a miniboostery pro vnitřní mazání nástrojů používají v České a Slovenské republice stovky zákazníků.
Montážní technologie zaznamenaly za poslední desetiletí pokrok, a to z důvodu vyšších nároků na rychlost a přesnost šroubovaného spoje. Elektrické šroubováky jsou stále více používány, nejen v elektrotechnickém a automobilovém průmyslu, především díky nižším provozním nákladům a širší možnosti regulace a využití výstupních signálů.
Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti montáže. Nabízíme elektrické šroubováky, pneumatické šroubováky, podavače šroubů, ionizační technologie - zařízení na odstranění statického náboje, lineární stojany a reakční ramena. Zastupujeme výrobce Kolver, Hios, Delvo, Chicago Pneumatics, Ober a Vesse
Naše firma pracuje pouze na základě přímého kontaktu se zákazníky. Technickou podporu a návrh vhodného řešení Vám poskytnou naši produktoví manažeři . Distribuce pak probíhá prostřednictvím obchodních a technických zástupců v jednotlivých regionech. Technická podpora, záruční a pozáruční servis jsou samozřejmostí. Věříme, že v naší nabídce naleznete to, co právě hledáte.
CNC obráběcí stroje, CNC frézky, CNC soustruhy, manuální frézky, manuální soustruhy, mechatronické soustruhy, mechatronické frézky, frézovací centra, soustružnická centra, ProtoTRAK, XYZ Machine Tools, REXIM, vysokootáčková elektrovřetena, Accu-Lube, MQL, CONDAT, KOLVER, HIOS

Kontaktní údaje:

Adresa:U Pazderek 25, 181 00 Praha 8

www.rexim.cz
+420 224 312 168
rexim@rexim.cz
fax: +420 233 540 24

Další prezentace:
Rexim, obráběcí stroje, CNC obráběcí stroje, manuální obráběcí stroje, mechatronické obráběcí stroje, XYZ Machine Tools, Prototrak, Siemens, Sinumerik 828, kluzné vedení, dialogové programování, CNC řídící systémy, soustruhy, frézka, konzolová frézkaCNC obráběcí stroje, manuální obráběcí stroje, mechatronické stroje, kluzné vedení, dialogové programování, řídící systém, soustruhy, frézky, konzolové frézky, CNC soustruhy, CNC frézky, ložové frézkyprůmyslové obráběcí stroje pro kusovou a malosériovou výrobu, průmyslové mechatronické frézky, mechatronické soustruhy, CNC frézky, CNC soustruhy, obráběcí centra, průmyslová soustružnická centra, vertikální frézovací centra, VMC, ProtoTRAKprůmyslová maziva, mikromazací systémy, montážní technologie, elektrické šroubováky, průmyslové ionizační technologie, vysokootáčková elektrovřetena, manuální soustruhy, manuální frézky, CNC konzolové a ložové frézky a soustruhy, Accu-Lube, MQL, CONDATCNC soustruh, CNC frézka, kusová výroba, malosériová výroba, CNC řízené konzolové frézky, průmyslové ložové frézky a soustruhy s rovným ložem, soustružnická a frézovací centra, vertikální frézovací centra, XL soustruhy, rovinné bruskyCNC manuální obráběcí stroje, mechatronické stroje, XYZ Machine Tools, Prototrak, Sinumerik 828, kluzné vedení, dialogové programování, řídící systémy, konzolová frézka, CNC ložová frézka, manuální frézka, manuální soustruh, kusová výroba, malosériová v
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.