CNC soustruh, CNC frézka, kusová výroba, malosériová výroba, CNC řízené konzolové frézky, průmyslové ložové frézky a soustruhy s rovným ložem, soustružnická a frézovací centra, vertikální frézovací centra, XL soustruhy, rovinné brusky

Rexim, spol. s r.o. je výhradním zástupcem britského výrobce obráběcích strojů XYZ Machine Tools. Z celkového počtu ročně prodaných strojů (přibližně 1000) představují velkou část stroje s řídím systémem ProtoTRAK.
Jedná se velmi oblíbený konverzační řídící systém, se spoustou přednastavených cyklů a s možností rozšíření o DXF (DWG) konvertor a Offline programování.
Systém ProtoTRAK byl poprvé představen výrobcem Southwester Industrie v Kalifornii před 30lety a celosvětově je používán více něž 100.000 uživateli, z toho v UK 15.000. Je oblíbený především z důvodu jednoduchého, intuitivního programování a také pro své unikátní vlastnosti a funkce a v neposlední řadě i spolehlivost.
Uplatnění nachází na soustruzích a frézkách, určených pro kusovou a malosériovou výrobu a pro výrobu prototypů.
Programování je konverzační, dialogové se spoustou přednastavených cyklů: kapsy, ostrůvky, profily, možnost programování pravidelných a nepravidelných tvarů, kruhovou a lineární interpolaci, opakování, rotaci a spoustu dalších.
Konvertor ISO kódu je jako standardní výbava, DXF a Parasolid jako opce.
Unikátní funkce systému ProtoTRAK je Traking. Tato funkce umožňuje ručním otáčením kolečka odjetí programu kontrolovanou rychlostí, především při obrábění prvního kusu nebo v místech možné kolize nebo. Traking výrazně omezuje výrobu zmetků a dává operátorovi pocit důvěry a jistoty při obrábění v CNC režimu.
Ve srovnání s konvenčními soustruhy a frézkami s digitálním odměřováním je výroba na strojích se systémem ProTRAK efektivnější a přesnější. Vytvořený program lze uložit pro budoucí použití.
CNC soustruh, CNC frézka, kusová výroba, malosériová výroba, CNC řízené konzolové frézky, průmyslové ložové frézky a soustruhy s rovným ložem, soustružnická a frézovací centra, vertikální frézovací centra, XL soustruhy, rovinné brusky

Webové stránky společnosti: www.rexim.cz

REXIM spol. s r.o.

Společnost REXIM, spol. s r.o. byla založena v roce 1990. Předmětem naší činnosti je dovoz strojů, nástrojů , nářadí a procesních kapalin.Veškeré výrobky jsou od renomovaných společností z celého světa.
Námi nabízené produkty dělíme do tří oblastí:
V oblasti obrábění můžeme nabídnout našim zákazníkům kvalitní řezné nástroje - karbidové a HSS frézy, vrtáky a závitníky od výrobců: REXIM, VERGNANO, SILMAX, Nachi. Magafor.
Velkému zájmu se v poslední době těší také vysokootáčková elektro-vřetena Sfida, používaná především pro finišovací operace na frézovacích nebo soustružnických centrech.
Jedná se o produkt japonského výrobce Minitor, který rovněž vyrábí dokončovací nářadí Minimo a nabízí nástroje Sentan.
Od roku 2010 se stala společnost REXIM výhradním distributorem britského výrobce obráběcích strojů XYZ Machine Tools. V nabídce společnosti s 30-letou najdeme:

  • obráběcí stroje s řídícím systémem ProtoTRAK: CNC konzolové a ložové frézky a soustruhy, které umožňují pracovat v ručním nebo CNC režimu, někdy rovněž nazývané jako mechatronické
  • frézovací a soustružnická centra s řídícím systémem SIEMENS Sinumerik
  • soustruhy řady XL s točným průměr až 2m a XL vertikální centra s pojezdem v ose X do 3m.
Druhou oblastí jsou průmyslová maziva. Jsme výhradním zástupcem společnosti Condat (Francie), která vyrábí široký sortiment procesních kapalin: řezné emulze a oleje, tvářecí oleje a dalších maziv pro průmyslové využití, jako jsou prášky a mýdla pro tažení drátu, postřiky pro tlakové lití hliníku, plastická maziva a další.
Do povědomí se společnost REXIM dostala také díky mikromazací technologii (MQL) Accu-Lube, která je ekologičtější a mnohdy i ekonomičtější alternativou standardně používaných řezných emulzí a olejů. Patentované aplikátory pro vnější mazání nástrojů a miniboostery pro vnitřní mazání nástrojů používají v České a Slovenské republice stovky zákazníků.
Montážní technologie zaznamenaly za poslední desetiletí pokrok, a to z důvodu vyšších nároků na rychlost a přesnost šroubovaného spoje. Elektrické šroubováky jsou stále více používány, nejen v elektrotechnickém a automobilovém průmyslu, především díky nižším provozním nákladům a širší možnosti regulace a využití výstupních signálů.
Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti montáže. Nabízíme elektrické šroubováky, pneumatické šroubováky, podavače šroubů, ionizační technologie - zařízení na odstranění statického náboje, lineární stojany a reakční ramena. Zastupujeme výrobce Kolver, Hios, Delvo, Chicago Pneumatics, Ober a Vesse
Naše firma pracuje pouze na základě přímého kontaktu se zákazníky. Technickou podporu a návrh vhodného řešení Vám poskytnou naši produktoví manažeři . Distribuce pak probíhá prostřednictvím obchodních a technických zástupců v jednotlivých regionech. Technická podpora, záruční a pozáruční servis jsou samozřejmostí. Věříme, že v naší nabídce naleznete to, co právě hledáte.
CNC obráběcí stroje, CNC frézky, CNC soustruhy, manuální frézky, manuální soustruhy, mechatronické soustruhy, mechatronické frézky, frézovací centra, soustružnická centra, ProtoTRAK, XYZ Machine Tools, REXIM, vysokootáčková elektrovřetena, Accu-Lube, MQL, CONDAT, KOLVER, HIOS

Kontaktní údaje:

Adresa:U Pazderek 25, 181 00 Praha 8

www.rexim.cz
+420 224 312 168
rexim@rexim.cz
fax: +420 233 540 24

Další prezentace:
Rexim, obráběcí stroje, CNC obráběcí stroje, manuální obráběcí stroje, mechatronické obráběcí stroje, XYZ Machine Tools, Prototrak, Siemens, Sinumerik 828, kluzné vedení, dialogové programování, CNC řídící systémy, soustruhy, frézka, konzolová frézkaCNC obráběcí stroje, manuální obráběcí stroje, mechatronické stroje, kluzné vedení, dialogové programování, řídící systém, soustruhy, frézky, konzolové frézky, CNC soustruhy, CNC frézky, ložové frézkyprůmyslové obráběcí CNC stroje, XYZ Machine Tools, vysokootáčková vřetena, zrychlovací hlavy, pneumatická vřetena, MQL, mikromazání, bezodpadní mazání, pneumatické a elektrické šroubováky, měření momentu, podavače šroubů, montážní stojany, balancéryprůmyslové obráběcí stroje pro kusovou a malosériovou výrobu, průmyslové mechatronické frézky, mechatronické soustruhy, CNC frézky, CNC soustruhy, obráběcí centra, průmyslová soustružnická centra, vertikální frézovací centra, VMC, ProtoTRAKprůmyslová maziva, mikromazací systémy, montážní technologie, elektrické šroubováky, průmyslové ionizační technologie, vysokootáčková elektrovřetena, manuální soustruhy, manuální frézky, CNC konzolové a ložové frézky a soustruhy, Accu-Lube, MQL, CONDATCNC manuální obráběcí stroje, mechatronické stroje, XYZ Machine Tools, Prototrak, Sinumerik 828, kluzné vedení, dialogové programování, řídící systémy, konzolová frézka, CNC ložová frézka, manuální frézka, manuální soustruh, kusová výroba, malosériová v
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.