stříkané izolační materiály s uzavřenou buňkou,stříkané izolační pěny s otevřenou buňkou dodatečné zateplení a hydroizolace střech - tepelné a vodotěsné izolace plochých střech - tepelné a zvukové izolace šikmých střech - izolace bez tepelných mostů, stří

Stříkané izolační materiály s uzavřenou buňkou - tepelné izolace a vodotěsné izolace stříkanou polyuretanovou pěnou. Tato dokonalá izolace s uzavřenou buňkou je nejlepší pěnová izolace.

Stříkané izolační pěny s otevřenou buňkou pro PUR tepelné izolace podkroví a interiérů. Všechny nástřikové polyuretanové izolace se v provedení od firmy PUR IZOLACE s.r.o. vyznačují vysokou kvalitou provedení díky 20 ti leté činnosti a zkušeností v ČR a ostatních evropských zemích..

Systém PUR IZOLACE- je nejvhodnější k tepelné a zároveň k vodotěsné izolaci plochých střech.

Systém PUR IZOLACE SOFT- se používá k tepelné a zároveň zvukové izolaci šikmých střech a k izolaci nízkoenergetických staveb.

Dodatečné zateplení a vodotěsné izolace střech
K dodatečnému zateplení a k vodotěsné izolaci střech používáme systémy PUR IZOLACE a PUR IZOLACE SOFT . Tyto PUR IZOLACE jsou dokonalé, bezespáré, tepelné izolace bez tepelných mostů.

Webové stránky společnosti: www.pur.cz

PUR IZOLACE s.r.o. LITOMĚŘICE

PUR IZOLACE s.r.o.Jsme společnost, která provádí dodatečné tepelné a zároveň vodotěsné izolace střech tvrdou polyuretanovou pěnou.
Izolujeme obloukové a tvarové střechy , svislé plochy, stropy, stěny zevnitř podkroví a půdy. Dále provádíme tepelné izolace nádrží, potrubí, technologických zařízení, tanků a cisteren, průmyslových, výrobních a skladových hal.
Systém PUR IZOLACE se používá k tepelné a zároveň k vodotěsné izolaci plochých střech.
Systém PUR IZOLACE SOFT se používá k tepelné a zároveň zvukové izolaci šikmých střech a k izolaci nízkoenergetických staveb.
Jsou to dokonalé bezesparé tepelné izolace bez tepelných mostů.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.