PUR IZOLACE s.r.o. LITOMĚŘICE

PUR IZOLACE s.r.o.Jsme společnost, která provádí dodatečné tepelné a zároveň vodotěsné izolace střech tvrdou polyuretanovou pěnou.
Izolujeme obloukové a tvarové střechy , svislé plochy, stropy, stěny zevnitř podkroví a půdy. Dále provádíme tepelné izolace nádrží, potrubí, technologických zařízení, tanků a cisteren, průmyslových, výrobních a skladových hal.
Systém PUR IZOLACE se používá k tepelné a zároveň k vodotěsné izolaci plochých střech.
Systém PUR IZOLACE SOFT se používá k tepelné a zároveň zvukové izolaci šikmých střech a k izolaci nízkoenergetických staveb.
Jsou to dokonalé bezesparé tepelné izolace bez tepelných mostů.

Kontaktní údaje:

Adresa:Křižíkova 3, 412 01 Litoměřice

www.pur.cz
+420 416 732 056
pur@pur.cz
fax: 416 732 051

tepelné a vodotěsné izolace PUR pěnou, izolační polyuretanové pěny, stříkané izolační materiály, dodatečné zateplení a hydroizolace střech, dodatečné tepelné a vodotěsné izolace plochých střech, dodatečné tepelné a zvukové izolace šikmých střech
Opravy plochých střech a dodatečné zateplení Technologií plošného nástřiku se za předepsaných podmínek vytváří bezespará, vodotěsná a zároveň tepel..
systém PUR IZOLACE, systém PUR IZOLACE SOFT, PIR pěny, izolace nádrží, izolace podkroví, izolace plochých střech, izolace střech technologií nástřiku pěny
Polyuretanový střešní plášť se používá především v oblasti rekonstrukcí plochých, šikmých i jakkoliv tvarovaných střech, ale též při výstavbě nových ..
hydroizolace střech, dodatečné zateplení,, systém PUR izolace Soft, izolace plochých a šikmých střech, tepelná i zvuková izolace střech
Polyuretanový střešní plášť se používá především v oblasti rekonstrukcí plochých, šikmých i jakkoliv tvarovaných střech, ale též při výstavbě nových ..
stříkané izolační materiály s uzavřenou buňkou,stříkané izolační pěny s otevřenou buňkou dodatečné zateplení a hydroizolace střech - tepelné a vodotěsné izolace plochých střech - tepelné a zvukové izolace šikmých střech - izolace bez tepelných mostů, stří
Stříkané izolační materiály s uzavřenou buňkou - tepelné izolace a vodotěsné izolace stříkanou polyuretanovou pěnou. Tato dokonalá izolace s uzavřeno..
izolace podkroví, hydroizolace střech, hydroizolace střech lepenkou, PIR pěny, izolace nádrží, izolace bez tepelných mostů, vodotěsná izolace plochých střech, zvuková izolace šikmích střech, zvuková izolace plochých střech
izolace podkroví, hydroizolace střech, hydroizolace střech lepenkou, PIR pěny, izolace nádrží, izolace bez tepelných mostů, vodotěsná izolace plochých..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.