Proxis, spol. s r.o.

Společnost Proxis, spol. s r.o. nabízí optické přístroje a systémy pro široký rozsah aplikací prakticky ve všech oborech průmyslu, vědy a výzkumu, školství, bezpečnosti a rovněž i v oblasti osobních zájmů.

Vysokorychlostní a ultra vysokorychlostní, někdy označované jako rychloběžné, kamery nebo rychlokamery pro záznam a analýzy rychlých nebo krátce trvajících dějů s rychlostí záznamu přesahující deset a více milionů snímků za vteřinu.

Infračervené, nebo též termovizní, vysokorychlostní kamery pro záznam a vyhodnocení rychlých nebo krátkých dynamických změn tepelných polí.

Astronomické kamery a kamery s extrémně vysokou citlivostí pro záznam slabých zdrojů záření. Jsou většinou používány v kombinaci s astronomickými dalekohledy nebo optickými mikroskopy.

Laserové pulzní zdroje světla pro vysoce intenzivní osvětlení s krátkou dobou trvání pro využití v oblastech svařování, PIV, balistiky, pyrotechniky aj. a LED osvětlovací jednotky pro průmyslové použití a strojové vidění (Machine Vision).

Astronomické resp. hvězdářské dalekohledy a pozemní optické teleskopy - refraktory i reflektory - s vysokou rozlišovací schopností. Specifickou modifikací v nabídce je pak sluneční dalekohled - solární teleskop.

Distanční optické mikroskopy s dlouhou pracovní vzdáleností pro zobrazení a záznam mikroskopických detailů objektů, které nelze zkoumat klasickým mikroskopem např. z důvodu jejich vzdálenosti, rozměrů, hmotnosti, radioaktivity nebo jiné kontaminace, teploty apod.

Fotogrammetrický software. V logické návaznosti na nabídku kamer a kamerových systémů umožňuje velmi přesná měření v zaznamenaných sekvencích a představuje další – pokročilejší - fázi kompletní analýzy. V nabídce je rovněž software pro DIC (digitální obrazovou korelaci) a to jak ve 2D, tak i ve 3D. Používá se především v oblastech materiálového zkušebnictví. Ve spojení s vysokorychlostními kamerami tento software umožňuje i vysokorychlostní DIC a to opět ve 2D nebo ve 3D.

Předmětem činnosti společnosti Proxis je nejen prodej těchto přístrojů ale i pronájem vybraných typů nebo provádění kompletních služeb.

Kontaktní údaje:

Adresa:Spořická 296/46, 184 00 Praha 8

info@proxis.eu
+420 284 686 309

info@proxis.eu

Optické přístroje a optické systémy
Optické přístroje - distanční mikroskopy, astronomické dalekohledy, hvězdářské dalekohledy, astronomické kamery, citlivé kamery, fotogrammetrie, fotogrammetrický software..
Vysokorychlostní kamery a rychloběžné kamery
Vysokorychlostní kamery, ultra vysokorychlostní kamery, rychloběžné kamery, rychlokamery, polarizační kamery..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.