průmyslové měření, průmyslová kontrola, vytápění, klimatizace, emise, převodníky, termografie, větrání, měření emisí v průmyslu, potravinářství, průmyslová termokamera, přenosné přístroje pro měření teploty, vlhkosti, tlaku a rychlosti proudění vzduchu

Precizní termokamera s vynikajícími vlastnostmi
Ideální ergonomie a intuitivní obsluha: ergonomická otočná rukojeť
Aby bylo možné používat kameru při všech aplikacích bezpečně a efektivně, nabízí zdokonalenou ergonomii. Otočný a vyklápěcí displej dovolí provádět záběry i nad hlavou. Ergonomická otočná rukojeť zajistí bezpečnou manipulaci na těžko přístupných místech (např. v blízkosti podlahy).
Otočný a vyklápěcí displej: intuitivní hybridní obsluha. S intuitivní hybridní obsluhou je vedle osvědčeného joysticku možné provádět zadání také přes dotykový displej. Proto, aby bylo možné mít stále jednu ruku volnou (např. pro zajištění), je obsluha jednou rukou vhodná. Pro navigaci v menu přímo na displeji je obsluha přes dotykový displej nejlepší volbou.
Výhody termokamery:

  • velikost detektoru 320 x 240 pixelů
Se 76 800 měřícími teplotními body jsou měřené objekty detekovány s vynikající kvalitou obrazu velmi jasně a přesně.
  • Technologie SuperResolution 640 x 480 pixelů
S technologií SuperResolution se kvalita obrazu zlepší o jednu třídu, tzn. že rozlišení termosnímků je čtyřikrát vyšší.
  • Teplotní citlivost < 30 mK, Díky vynikajícímu teplotnímu rozlišení < 30 mK jsou vidět i ty nejmenší teplotní rozdíly.
  • Velké zorné pole díky úhlu objektivu 30°.Se standardním objektivem 30°se ihned rozpoznají velké výřezy snímku a jediným pohledem se zachytí rozložení teploty měřeného objektu.
  • Asistent panoramatického snímku. Asistent panoramatického snímku umožňuje u velkých objektů analýzu a dokumentaci celkového snímku složeného z více jednotlivých záběrů. Není tak třeba spravovat, prohlížet a porovnávat více snímků.
  • Technologie SiteRecognition. Pro opakovanou termografii objektů stejného druhu nabízí technologie SiteRecognition přímé rozpoznání míst měření a také automatické přiřazení a archivaci termosnímků.
  • Měření vysokých teplot do 1 200°C. Pomocí funkce měření vysokých teplot lze měřící rozsah flexibilně rozšířit až do 1 200°C.
Webové stránky společnosti: www.spektravision.cz

SpektraVision s.r.o.

SpektraVision s.r.o. vyrábí ruční přenosné přístroje pro měření teploty, vlhkosti, tlaku a rychlosti proudění vzduchu, převodníky těchto veličin, přístroje pro měření otáček, osvětlení, hluku, analýzy spalin, detekce úniku plynů, přístroje pro servis chladících zařízení, termografii a měřící systémy se sběrem dat. Provádí akreditovanou a ISO kalibraci měřidel.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.