nejlevnější LED průmyslové osvětlení a zdroje světla, energeticky úsporné a nejúspornější osvětlení, světelná technika pro obchodní a kancelářské centra, veřejné prostory, ulice, průmyslové haly, skladové prostory

Divize Lighting
V rámci dodávek systémů záložního napájení a komplexních řešení datových center, jsme jako dodavatel byli často ze strany zákazníků konfrontováni s požadavkem na maximálně energeticky úsporná a ekologicky šetrná řešení. Z těchto důvodů se naše firma strategicky zaměřuje na moderní, energeticky úsporné a životní prostředí nezatěžující technologie. Logickým vyústěním tak bylo rozšíření společnosti o další divizi, divizi „Lighting“, zaměřující se na aplikace pokrokové LED technologie v oblasti světelné techniky. Osvětlení představuje jednu z významných energetických spotřeb a tím pádem i finančních nákladů v řadě oblastí – osvětlení obchodních a kancelářských center, veřejných prostor a ulic, průmyslových hal, skladových prostor, …. LED technologie představuje světelný zdroj 21. století, který již nyní svými kvalitami a parametry překonává většinu stávajících řešení, do budoucna navíc nabízí další potenciál pro dosažení ještě lepších světelných parametrů.
Základní přednosti LED::
•energetická úspora 30 – 90%
•okamžitý start na plný výkon
•žádné IR a UV záření
•extrémně dlouhá životnost
•neobsahuje žádné nebezpečné látky

Webové stránky společnosti: www.power-tech.cz

Power Tech spol. s r.o

Power Tech spol. s r.o. - je česká společnost založená v r. 2000, při jejímž zrodu stál tým zkušených pracovníků v oboru zálohovaného napájení. Firma prošla dynamickým rozvojem, v roce 2006 rozšířila své aktivity o další obor činnosti – kovovýrobu a v roce 2009 rozšířila své portfolio o světelné zdroje využívající technologii LED - v současnosti má tedy 3 divize:
1.Napájecí systémy, 2.Kovovýroba, 3.Lighting
Power Tech spol. s r.o. je firma se silným technickým potenciálem podpořeným odborně vyspělými pracovníky s dlouhodobými zkušenostmi v oborech působnosti firmy. V rámci divize Napájecí systémy se výhradně specializujeme na problematiku spojenou s aplikacemi napájecích systémů včetně komplexních řešení infrastruktury datových center (přesná klimatizace, zhášecí systémy, 19“ racky, vzduchotechnika, dvojitá podlaha, atd.). Firma je schopna poskytnout svým zákazníkům komplexní služby na vysoké profesionální úrovni, počínaje poradenstvím při hledání vhodného řešení, přes odborný návrh s návaznou projekční činností až po konečné aplikace systémů nepřetržitého napájení a dalších technologií.
Naším cílem je poskytnout zákazníkovi – uživateli maximální pomoc jak při výběru vhodného typu zařízení, tak při jeho následné instalaci a jeho dalším optimálním využití. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, optimalizovaný s ohledem na typ zařízení a specifická přání zákazníka.
Firma Power Tech je autorizovaným obchodním a servisním partnerem významných světových výrobců zdrojů nepřerušitelného napájení (UPS), společnosti APC (American Power Conversion) a MGE z koncernu Schneider Electric, divize GE DE ze společnosti General Electric Company, Synergict Business Alliance, dále jsme servisním partnerem firmy Power Kinetics.
Jednotlivé společnosti z oblasti zdrojů UPS zaujímají jedny z předních pozic mezi výrobci a svým výrobním programem pokrývají široký výkonový rozsah od 250 VA až po 5 MW při paralelním řazení jednotek.
V oblasti stejnosměrných systémů a střídačů jsme partnerem slovenské společnosti Imco Power a francouzské firmy Wattpower.
V oblasti dieselelektrických náhradních zdrojů se společnost Power Tech orientuje na produkty společnosti FG Wilson ze Severního Irska.
Společnost FG Wilson patří mezi přední a největší výrobce motorgenerátorů na světě s roční produkcí v řádu desítek tisíc soustrojí ve výkonu od 10 do 2200 kVA s možností navýšení výkonu paralelním řazením soustrojí. Samozřejmostí je možnost synchronizace soustrojí na distribuční síť.
V oblasti klimatizace je společnost Power Tech zaměřena především na řešení přesné klimatizace pro serverovny a datová centra, kde využívá produkty společnosti APC (American Power Conversion) z koncernu Schneider Electric a produkty firmy Liebert Hiross z koncernu Emerson Network Power.
Přímý kontakt s výrobci nám v maximální míře umožňuje vyhovět specifickým požadavkům zákazníka, zaručit mu 100% podporu a kvalitní servis prováděný vyškolenými specialisty. Cílem našeho snažení je nabídnout zákazníkům vysokou kvalitu za odpovídající ceny a v jejich povědomí zůstat jako profesionální a spolehlivý partner.
Společnost Power Tech má řadu nejen významných ale hlavně spokojených zákazníků napříč segmentem. Ve většině případů naše dodávky podporují informační, komunikační, technologické a medicínské systémy.
V rámci divize Kovovýroba se zaměřujeme na zakázkovou kovovýrobu, kterou provádíme za pomoci špičkové, počítačově řízené technologie pro zpracování plechů - CNC laserového řezacího stroje a CNC ohraňovacího lisu od předního výrobce v oboru, firmy Trumpf. Našimi zákazníky jsou firmy z oboru strojírenství, stavebnictví, reklamy, v neposlední řadě se divize Kovovýroba také podílí na komplexních řešeních a dodávkách atypických řešení realizovaných divizí Napájecí systémy. Toto spojení na první pohled nesourodých oborů nám umožňuje pružně reagovat na některé specifické požadavky zákazníků z oblasti IT a telekomunikací a nabídnout jim řešení šitá na míru jejich potřebám.
Divize Lighting je nejmladší divizí profilující se v rámci společnosti Power Tech. Při jejím založení bylo základní myšlenkou nabídnout stávajícím i budoucím potencionálním zákazníkům technologii, která jim umožní okamžitě snížit své provozní náklady a současně přispět k ochraně životního prostředí. Touto technologií jsou aplikace LED diod v oblasti světelných zdrojů. Nezanedbatelným vedlejším efektem využití LED technologie, je příspěvek k ochraně životního prostředí jak ve formě snížení energetických potřeb na osvětlení tak i omezení vlivu lidské činnosti na životní prostředí použitím technologie nezatěžující životní prostředí nebezpečnými látkami. Námi nabízené produkty se svým provedením a technickou kvalitou řadí ke špičce v daném oboru a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Kontaktní údaje:

Adresa:Lovosická 42, 190 00, Praha 9

www.power-tech.cz
+420 286 881 197
power-tech@power-tech.cz
power-tech@power-tech.cz
fax: 286 881 199

Další prezentace:
zálohované napájení serveroven a datových center, záložní energocentra, přesná klimatizacePower Tech spol. s r.o – záložní zdroje UPS, redundance napájení, datová centra, rackové skříně, monitoring baterií, stejnosměrné napájení, zálohování budov, záložní zdroje UPS, redundance napájení, datová centra, rackové skříně, monitoring baterií,LED světelné zdroje, veřejné a uliční osvětlení, osvětlení průmyslových areálů, hal, obchodních a kancelářských prostor, bytů a rodinných domůLED zdroje světla, svítivé diody, nejlevnější úsporné zdroje světla, úspora - ušetřit za osvětlení, žárovky, světlo, svítidla, výbojky, zářivkové trubice, zářivkyPowerlight - LED světelné zdroje, svítivé diody, úsporné veřejné a uliční osvětlení, nejlevnější osvětlení pro veřejné prostory, ulice, parky, náměstí, haly, sklady, úspora peněz za osvětlení, výbojky, svítidla, zdroje světla, uliční osvětleníled světelné zdroje, led zdroje světla, led osvětlení, led venkovní osvětlení, led veřejné osvětlení, led pouliční osvětlení, led uliční osvětlení, led průmyslové osvětlení, led průmyslová svítidla, led průmyslová světla, LED panely, napájení Philipsúsporné veřejné osvětlení, úsporné světelné zdroje, energeticky úsporné osvětlení, úsporné zdroje světla, osvětlení pro skladové prostory, osvětlení pro obchodní centra, průmyslové haly a areály úspora za výbojky, nejlevnější pouliční osvětleníLED světelné zdroje a osvětlení pro venkovní prostory, rychlostní silnice, vedlejší silnice, okresní silnice, nejlevnější osvětlení pro ulice, parkoviště, levné LED zdroje světla pro průmyslové areály, nejlevnější úsporné osvětlení pro uliceLED světelné zdroje a osvětlení pro výrobní haly, sklady, sportoviště, obchody, nejlevnější osvětlení pro supermarkety, kanceláře, levné LED zdroje světla pro krytá parkoviště, levné LED osvětlení do výroby, energeticky úsporné osvětlení, osvětleníspolehlivá datová centra, kontejnerová řešení datových center, komplexní infrastruktura serveroven a datových center, komplexní služby a servis pro datová centra, IT technologie do průmyslu v náročném prostředí, micro datová centraporadenství, návrhy, projekce pro datová centra, napájecí systémy, aplikace stejnosměrných i střídavých napájecích systémů, protipožární ochrana a zhášecí systém pro datová centra, napájecí systémy UPS, redundance napájení, levná datová centra
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.