Vyrábíme lamelové clony u kterých se používají různé názvy např.: Plastové clony, průmyslové žaluzie, termoclony, stripy, Flapy, kyvačky, kyvné (kyvná) vrata, dveře lítačky, plastové zábrany, plastové závěsy nebo protiprůvanové zábrany.

PRŮHLEDNÉ LAMELOVÉ CLONY, VRATA

Plastové clony (též zvané průmyslové žaluzie, termoclony či stripy) se ve většině případů používají jako protiprůvanové zábrany ve vratech, dveřích, průchodech. V místech velké frekvence pohybu lidí či techniky zabraňují značným tepelným ztrátám vlivem vyvětrání a tak přináší finanční úspory. Podobně působí i kyvné vrata z měkčeného PVC (tzv. pendly, lítačky) nebo rychlonavíjecí vrata.
Izolační clony lze použít na řadu atypických realizací, kdy vedle tepelných úspor ovlivní řadu dalších faktorů: .
OMEZENÍ PRAŠNOSTI – pruhové závěsy zabraňují proudění či víření vzduchu. Omezují prašnost venkovních skládek materiálu. Užitek protiprachové clony přináší i v interiérech, kde oddělí provozy s různými nároky na čistotu.
SNÍŽENÍ HLUČNOSTI – výhodou plastových závěsů je jejich flexibilita – s novým uspořádáním pracoviště změníte dispozici protihlukové žaluzie.
OSVĚTLENÍ - pomocí otvorových clon se využívá přirozené venkovní světlo. Instalací průhledných pásů se vytváří zraková pohoda a spoří se náklady na osvětlení.
OZÁŘENÍ - tmavě tónované PVC s UV filtrem chrání svářeče i jejich okolí. Zabarvení weld lamel zabraňuje pronikání nebezpečných ultrafialových paprsků a zároveň zachovává vizuální kontakt.
ELIMINACE DALŠÍCH PRVKŮ – nepříznivé proudění vzduchu, úniky pachových látek, šíření nežádoucích výparů či vnikání hmyzu nebo ptactva. Plastové žaluzie dobře zabraňují vnikání deště či sněhu.
Dodávka výrobků z průhledných plastů je finančně nenáročné a termínově výhodné řešení. Portaflex s.r.o. vyrábí clon

Webové stránky společnosti: www.portaflex.cz

Portaflex s.r.o.

Portaflex s.r.o. vyrábí lamelové clony do vrat, dveří proti průvanu či k přehrazení celých hal, a to v provedení pevném, posuvném a shrnovacím. Dodává kyvná vrata a rychlonavíjecí vrata a prodává náhradní PVC plasty. Pro pergoly vyrábí rolovací clony. Pro vrata, brány a pojezdové dráhy nabízí širokou paletu kolejnic, kování, výhybek. Specializuje se na prodej plastových desek pro stavebnictví a reklamu + laminátové MAX desky na balkony a fasády.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.