Nabízíme lamelové clony např. pro: svařovací boxy, průhledná plastová přehrazení, protiprachové clony nebo jako dveřní izolační clony.

LAMELOVÉ CLONY – ochrana zaměstnanců, zboží, prostor

Plastové předěly se vyrábím z měkčeného čirého PVC, které občas zákazníci označují jako „průhledná guma“. Výrobky slouží jako doplněk vrat, dveří či průchodů a jsou vhodné pro jakýkoliv typ provozu. Páskové clony lze užít i jako přepažení celých hal, kdy stěna je v libovolném místě průchozí, lze jí protlačit materiál velkých rozměrů.
Hlavní funkce průhledných průmyslových žaluzií spočívá v úsporách „provětraného“ tepla. Nezanedbatelný efekt je také zvýšení hygieny práce: omezí se vnikání venkovních nečistot do daných prostor, vlétávání ptáků, poryvy větru nevnáší déšť či sníh.
Výrobky poskytují rychlou návratnost a režijní úspory. Instalace je možná prakticky všude, nejčastěji ve dveřích a vratech s vysokou frekvencí pohybu lidí a techniky. Firma Portaflex nabízí komplexní řešení - clony v provedení pevném, posuvném a shrnovacím. U nainstalovaných zařízení zajišťuje při dodávce nových plastů zdarma zpětný odběr použitých výplní k ekologické likvidaci.

Webové stránky společnosti: www.portaflex.cz

Portaflex s.r.o.

Portaflex s.r.o. vyrábí lamelové clony do vrat, dveří proti průvanu či k přehrazení celých hal, a to v provedení pevném, posuvném a shrnovacím. Dodává kyvná vrata a rychlonavíjecí vrata a prodává náhradní PVC plasty. Pro pergoly vyrábí rolovací clony. Pro vrata, brány a pojezdové dráhy nabízí širokou paletu kolejnic, kování, výhybek. Specializuje se na prodej plastových desek pro stavebnictví a reklamu + laminátové MAX desky na balkony a fasády.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.