Lamelové clony, protiprůvanové zábrany, kyvné vrata, kování pro brány, plastové clony

Portaflex s.r.o. vyrábí doplňky stavebních otvorů - průhledné protiprůvanové CLONY do vrat, dveří či k přehrazení celých hal. Dále vyrábí pojezdové plastové stěny, kyvná vrata z měkčeného PVC a dodává náhradní plasty. V oblasti obchodu se zaměřuje na PRODEJ PLASTOVÝCH DESEK pro stavebnictví a reklamu - na polykarbonát, plexi, balkónové a fasádové desky. Nabídka obsahuje plotrové folie a celou řadu materiálů pro reklamu, hliníkové profily a pojezdové kování pro posuvné brány, vrata, transportní dráhy.
Portaflex - lamelové clony a kyvná vrata omezují tepelné (a tudíž i finanční) ztráty v provozech. Zároveň zajistí zvýšení bezpečnosti práce a hygieny provozu. Výrobky zaručují rychlou návratnost a režijní úspory, zejména ve dveřích a vratech s vysokou frekvencí pohybu lidí a techniky. Instalace je možná ve všech typech provozů.

Webové stránky společnosti: www.portaflex.cz

Portaflex s.r.o.

Portaflex s.r.o. vyrábí lamelové clony do vrat, dveří proti průvanu či k přehrazení celých hal, a to v provedení pevném, posuvném a shrnovacím. Dodává kyvná vrata a rychlonavíjecí vrata a prodává náhradní PVC plasty. Pro pergoly vyrábí rolovací clony. Pro vrata, brány a pojezdové dráhy nabízí širokou paletu kolejnic, kování, výhybek. Specializuje se na prodej plastových desek pro stavebnictví a reklamu + laminátové MAX desky na balkony a fasády.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.