Portaflex s.r.o.

Portaflex s.r.o. vyrábí lamelové clony do vrat, dveří proti průvanu či k přehrazení celých hal, a to v provedení pevném, posuvném a shrnovacím. Dodává kyvná vrata a rychlonavíjecí vrata a prodává náhradní PVC plasty. Pro pergoly vyrábí rolovací clony. Pro vrata, brány a pojezdové dráhy nabízí širokou paletu kolejnic, kování, výhybek. Specializuje se na prodej plastových desek pro stavebnictví a reklamu + laminátové MAX desky na balkony a fasády.

Kontaktní údaje:

Adresa:Poděbradova 97a, 702 00 Ostrava

www.portaflex.cz
+420 599 524 101
vyroba@portaflex.cz
fax: 599 524 102

protiprůvanové clony do vrat, kyvné vrata, plastové závěsy, rychloběžné vrata, rychlonavíjecí vrata
Portaflex s.r.o. vyrábí protiprůvanové clony do vrat, dveří či k přehrazení celých hal, a to v provedení pevném, posuvném a shrnovacím...
PRŮHLEDNÉ PLASTOVÉ CLONY – vhodný doplněk většiny provozů
PRŮHLEDNÉ PLASTOVÉ CLONY – vhodný doplněk většiny provozů..
Lamelové clony, protiprůvanové zábrany, kyvné vrata, kování pro brány, plastové clony
Portaflex s.r.o. vyrábí doplňky stavebních otvorů - průhledné protiprůvanové CLONY do vrat, dveří či k přehrazení celých hal. Dále vyrábí pojezdové pl..
plastové shrnovací clony, shrnovací clona z plastu, plastová vrata, kování pro vrata, kování pro brány, předělení hal, ronax, porta
Portaflex s.r.o. vyrábí lamelové clony do vrat, dveří proti průvanu či k přehrazení celých hal, a to v provedení pevném, posuvném a shrnovacím. Dodáv..
výrobce - lamelové clony do vrat, kyvná vrata a rychlonavíjecí vrata, průhledná plastová přehrazení
Portaflex - lamelové clony a kyvná vrata omezují tepelné (a tudíž i finanční) ztráty v provozech. Zároveň zajistí zvýšení bezpečnosti práce a hygieny ..
průhledná plastová přehrazení, lamelové clony z měkčeného PVC slouží jako ochrana proti průvanu. Lamelové clony a plastová přehrazení také snižují tepelné ztráty v zimě, omezují úniky chladu z mrazicích boxů a zamezují vnikání prachu do objektů.
Portaflex - lamelové clony a kyvná vrata omezují tepelné (a tudíž i finanční) ztráty v provozech. Zároveň zajistí zvýšení bezpečnosti práce a hygieny ..
protiprůvanové lamelové clony (stripy) v provedení pevném, posuvném a shrnovacím
Firma Portaflex vyrábí z průhledných pásů lamelové clony (stripy) v provedení pevném, posuvném i shrnovacím. Tyto průmyslové žaluzie dodává také jako ..
Vyrábíme lamelové clony u kterých se používají různé názvy např.: Plastové clony, průmyslové žaluzie, termoclony, stripy, Flapy, kyvačky, kyvné (kyvná) vrata, dveře lítačky, plastové zábrany, plastové závěsy nebo protiprůvanové zábrany.
PRŮHLEDNÉ LAMELOVÉ CLONY, VRATA Plastové clony (též zvané průmyslové žaluzie, termoclony či stripy) se ve většině případů používají jako prot..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.