PH metal s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je zakázková kovovýroba velkých i malých ocelových konstrukcí a stavební zámečnictví. V těchto oborech jsme schopni nabídnout profesionální služby stavebním i developerským firmám a ostatním podnikatelským subjektům. Zajišťujeme také i zakázky malého charakteru pro soukromé osoby.
Základem pro vykonávání těchto činností je kvalitní zázemí v nově zrekonstruované zámečnické dílně obsahující oddělené prostory pro výrobu, kompletaci a lakování. Výbavu tvoří většinou nově zakoupené stroje splňující přísná kritéria kladená na bezpečnost, přesnost a kvalitu při zpracování výrobku. Výrobní část je dále rozšířena o administrativní a skladovací prostory. Z těchto důvodů jsme schopni zajistit komplexní řešení velkých i menších zakázek. Pro výrobu zámečnických prvků využíváme návrhů vlastních, ale i návrhů dodaných samotným zákazníkem.
Zhotovíme též atypické výrobky, při nichž často uplatňujeme naší automatizaci jednotlivých prvků, např. elektrické mříže, dveře, brány, vrata a ovládání těchto aplikací dálkovými nebo čipovými systémy.
Nabízíme :
* - bezplatné zpracování cenové nabídky
* - poradenství a konzultace před realizací zakázky
* - výrobu objednané zakázky včetně výstupní kontroly
* - povrchovou úpravu jednotlivých prvků dle přání zákazníka
* dopravu zakázky na místo určení
* - montáž a kompletace výrobků s využitím vlastního jeřábu o výsuvu 21m
* - záruční i pozáruční servis
* - výrobní dokumentaci realizované zakázky

Kontaktní údaje:
zámečnická zakázková kovovýroba - ocelové ploty a oplocení, zábradlí balkonů, francouzských oken, teras a atik, ocelové konstrukce, schodiště, privátní a průmyslové vjezdové brány pro panelové domy, školy, školky, paneláky
zámečnická zakázková kovovýroba - ocelové ploty a oplocení, zábradlí balkonů, francouzských oken, teras a atik, ocelové konstrukce, schodiště, privátn..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.