mechanické a digitální spínací hodiny, soumrakové spínače, zásuvkové spínací hodiny, schodišťové automaty, astronomické spínací hodiny, počítadla provozních hodin, inteligentní ovládání spínání dle času, teploty a světla, čidla pohybu a přítomnosti

Grässlin = inteligentní ovládání spínání dle času, teploty a světla. Díky stálé inovaci a vývoji nových výrobků dnes Grässlin udává nové technické trendy. Spolehlivé a roky prověřené produkty Grässlin nejen šetří čas, ale také snižují náklady na energii!
Týdenní a roční spínací hodiny Grässlin vás nikdy nezklamou. Pokud chcete nastavit regulaci osvětlení, klimatizace nebo užitkové vody, zajistí vám ty nejlepší služby. Mají jednoduché nastavení a jejich programy se spustí či zastaví přesně v předem zadaném čase. U ročních spínacích hodin jsou mimo jiné automaticky zohledněny i pohyblivé svátky.
Pohodlné a účinné řešení jak spolehlivě a bezpečně ovládat osvětlení nabízejí schodišťové a soumrakové spínače Grässlin.
Zásuvkové spínací hodiny Grässlin jsou určeny pro nejširší použití v domácnostech i v průmyslu
Počítadla provozních hodin Grässlin jsou určena k měření času, při kterém je vybrané zařízení v provozu.
Pohybová čidla Grässlin umožňují úsporné časově omezené svícení.
Digitální a analogové termostaty Grässlin zajištují komplexní řešení regulace vytápění, které pomáhá k minimalizaci nákladů na topení.
mechanické a digitální spínací hodiny, soumrakové spínače, zásuvkové spínací hodiny, schodišťové automaty, astronomické spínací hodiny, počítadla provozních hodin, inteligentní ovládání spínání dle času, teploty a světla, čidla pohybu a přítomnosti

Webové stránky společnosti: www.panelectronics.cz

pan-electronics, s.r.o.

Firma pan-electronics s.r.o. je obchodní firma, která je generálním zastoupení firmy Weller Germany pro ČR. Weller = přesné a technologicky nejdokonalejší pájení na deskách plošných spojů a pájení ostatních kovových materiálů. Páječky Weller umožňují udržovat teplotu pájecího hrotu s přesností ± 2% v celém rozsahu 50°C – 450°C. S páječkou Weller lze pájet i horkým vzduchem a také lze použít Weller vypajovací zařízení na cínové spoje. Weller páječky mají ESD provedení, což umožňuje práci v EPA prostorech. K pájení je nutno používat také vhodná tavidla a cíny, kde je zaručena výrobcem deklarovaná slitina. Toto platí i o tavidlech Stannol. V rámci komplexního vybavení elektrotechnických pracovišť pan-electronics s.r.o. dodává:
• Weller – páječky, opravárenská pracoviště, odsavače zplodin při pájení
• EREM – kleště a pinzety pro elektrotechniku
• Xcelite – speciální nářadí pro elektrotechniku
• Kahnetics – Dávkovací zařízení a jehly
• Stannol- cíny a tavidla
• Vermason, Totech – antistatické materiály a pomůcky
• Wire – Wrap - nástroje pro technologii ovíjených spojů

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.