pan-electronics, s.r.o.

Firma pan-electronics s.r.o. je obchodní firma, která je generálním zastoupení firmy Weller Germany pro ČR. Weller = přesné a technologicky nejdokonalejší pájení na deskách plošných spojů a pájení ostatních kovových materiálů. Páječky Weller umožňují udržovat teplotu pájecího hrotu s přesností ± 2% v celém rozsahu 50°C – 450°C. S páječkou Weller lze pájet i horkým vzduchem a také lze použít Weller vypajovací zařízení na cínové spoje. Weller páječky mají ESD provedení, což umožňuje práci v EPA prostorech. K pájení je nutno používat také vhodná tavidla a cíny, kde je zaručena výrobcem deklarovaná slitina. Toto platí i o tavidlech Stannol. V rámci komplexního vybavení elektrotechnických pracovišť pan-electronics s.r.o. dodává:
• Weller – páječky, opravárenská pracoviště, odsavače zplodin při pájení
• EREM – kleště a pinzety pro elektrotechniku
• Xcelite – speciální nářadí pro elektrotechniku
• Kahnetics – Dávkovací zařízení a jehly
• Stannol- cíny a tavidla
• Vermason, Totech – antistatické materiály a pomůcky
• Wire – Wrap - nástroje pro technologii ovíjených spojů

Kontaktní údaje:

Adresa:Pod Valem 310/11, 102 00 Praha 10

www.panelectronics.cz
info@panelectronics.cz

horkovzdušné páječky analogové i digitální Weller, páječka, pájecí technika, pájecí hroty a pera, pájka, antistatické materiály, kleště, technologie pájení - letování, antistatické pomůcky, odsávání cínu, pájecí opravárenská pracoviště, kombinované pájecí
Přístroje Weller můžeme rozdělit: Páječky analogové - teplota je indikována LED kontrolkou. Nastavení teploty se provádí otočným knoflíkem. Nejrozšíř..
mechanické a digitální spínací hodiny, soumrakové spínače, zásuvkové spínací hodiny, schodišťové automaty, astronomické spínací hodiny, počítadla provozních hodin, inteligentní ovládání spínání dle času, teploty a světla, čidla pohybu a přítomnosti
Grässlin = inteligentní ovládání spínání dle času, teploty a světla. Díky stálé inovaci a vývoji nových výrobků dnes Grässlin udává nové technické tre..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.