OMC8000 programovatelné digitální i analogové automaty pro měření napětí, proudu, odporu, teploty a pulzů, univerzální průmyslové měřicí přístroje, přístroje pro měření odporů, pulzů, proudu, napětí a teploty, DC voltmetry a ampérmetry, analyzátory sítě

Již více než 20 let firma Orbit Merret s.r.o. vyvíjí, vyrábí a dodává elektronické měřící přístroje pro použití v průmyslu. Produktové portfolio je široké, od jednoduchých analogových převodníků a galvanických oddělovačů signálů po programovatelné převodníky s displejem a univerzálními duálními vstupy a výstupy. U panelových přístrojů jsou to jednoduché zobrazovače od velikosti krabičky zápalek až po velkoplošné displeje čitelné ze vzdálenosti několika desítek metrů a vhodné pro venkovní umístění. Další netradiční produktovou řadou tvoří bargrafy v několika provedeních. Přístroje mají přesnost od standardu postačujícího v průmyslové automatizaci až po laboratorní úroveň.
Během posledních dvou let jsme uvedli na trh neustále se rozšiřující řadu programovatelných logických kontrolérů nazvanou OMC 8000, které na rozdíl od obdobných produktů jiných výrobců obsahují universální analogové vstupy již v základním modulu. Tento nabízí navíc i programovatelný LCD displej, slot pro mikro SD kartu, ethernetový konektor, RS 485, volitelný analogový výstup, web server a další přednosti. Spolu s rozšiřujícími moduly, ve kterých se zúročily naše dlouholeté zkušenosti z oblasti průmyslového měření, tvoří vyspělý celek, jakému není v dané cenové kategorii rovno v tuzemsku ani v zahraničí.
V současnosti dále připravujeme modulární bezpapírový zapisovač s 5,7“ kapacitním dotykovým displejem. Tento má maximální kapacitu až 96 zaznamenávaných vstupních signálů. Díky své koncepci umožňuje uživateli aby karty byly přidávány, nebo měněny v závislosti na aktuálních potřebách. Ethernet, SD karta a 2 USB jsou u našeho zapisovače samozřejmostí.
Jednou z největších deviz naší ryze české společnosti je vlastní vývojové oddělení, díky němuž jsme schopni pružně reagovat na neustále se měnící požadavky trhu. Vzhledem k detailně zvládnutým a kontrolovaným výrobním procesům (vlastní vývoj, osazování, kompletace, testování, metrologie) si můžeme dovolit poskytovat na naše výrobky pětiletou záruku.
OMC8000 programovatelné digitální i analogové automaty pro měření napětí, proudu, odporu, teploty a pulzů, univerzální průmyslové měřicí přístroje, přístroje pro měření odporů, pulzů, proudu, napětí a teploty, DC voltmetry a ampérmetry, analyzátory sítě

Webové stránky společnosti: www.orbit.merret.cz

Orbit merret, spol. s r.o.

Společnost ORBIT MERRET, spol. s r. o., je tradiční český výrobce měřících přístrojů pro průmysl. Základní sortiment tvoří panelové přístroje s číselným nebo sloupcovým zobrazením, velkoplošné číselné displeje a převodníky. Tento sortiment je rozšířen o modulové PLC, které nabízí širokou škálu měřících funkcí spolu se standardními funkcemi PLC, tak jak je požaduje norma EN 61131.
Měřící přístroje i převodníky jsou určeny pro měření jak elektrických tak i neelektrických veličin. V posledních několika letech klademe důraz na univerzálnost vstupů přístroje. To uživatelům přináší možnost snížit skladové zásoby a v případě potřeby přístroj použít pro měření jedné z až 8 různých veličin či senzorů. Volbou svorek a nastavením v menu přístroje je možné přístroj nastavit pro měření stejnosměrných napětí, proudů, odporů, teploty pomocí odporových čidel platinových, niklových nebo měděných, termočlánků nebo pro odměřování pomocí lineárního potenciometru. Další skupiny tvoří přístroje pro měření střídavých veličin a čítače, měřiče frekvence, stopky. Tyto měřící funkce Vám též nabízí převodníky určené pro montáž na DIN lištu.Aby společnost ORBIT MERRET, spol. s r. o, mohla být všestranným partnerem Vám, našim zákazníkům, nabízíme i dodávky snímačů. Z tohoto sortimentu pak jistě stojí za zmínku výrobky společností NOVOTECHNIK (D), CONTELEC (CH), CELESCO (USA), SENSOREX (F) a TECFLOW (NL), které na českém a slovenském trhu zastupujeme.

Kontaktní údaje:

Adresa:Vodňanská 675/30, 198 00 Praha 9

www.orbit.merret.cz
+420 281 040 200
orbit@merret.cz
fax: +420 281 040 29

Další prezentace:
český výrobce přístrojů pro měření, řízení a regulaci, měřící přístroje, zastoupení Novotechnik, Sensorex, Contelec, Celesco, zobrazovače pro potenciometry, tenzometrypřístroje na měření a regulaci pro průmysl, měřicí přístroje a převodníky pro měření elektrických i neelektrických veličin, pro měření stejnosměrných napětí, proudů, odporů, teploty, panelové přístroje s číselným nebo sloupcovým zobrazenímpanelové měřicí digitální přístroje, převodníky na DIN lištu, průmyslové oddělovače, bargrafy, sloupcové zobrazovače, měřicí ústředny, dataloger, průmyslové velkoplošné displeje, bezpapírové zapisovače, modulové PLC, HMIzapisovač OMR700, přepínače měřicích míst, průmyslové HMI, panelové měřicí přístroje, přístroje s barografem, nejlepší Wattmetry, AC voltmetry a ampérmetry, Ohmmetry, průmyslové zobrazovače a zapisovače dat, panelový měřící přístrojprogramovatelné automaty, programovatelné automaty s LCD displejem, digitální programovatelný automat pro měření napětí, proudu, odporu, teploty a pulzů, Modbus over TCP/IP, RS 485, EN 61131-3, panelové měřicí přístroje, převodníky na DIN lištu, PID regulzapisovače, zapisovače s analogovými vstupy DC, RTD, T/C, PM, zapisovače s analogovými výstupy, zapisovače s reléovými výstupy nebo OC, zapisovače s vnitřní pamětí, zapisovač s rychlostí zápisu 1 ms, zapisovače s krytím IP64 s zapisovače s možností zaplompasivní zobrazovač, OMM 335PM Monitor procesu, OMM 335RTD Teplomer pro snímace Pt/Ni, OMM 335UC Univerzální cítac, OMM 335RS Zobrazovac dat z linky RS 485panelové přístroje, převodníky na DIN lištu, PLC automaty, velkoplošné displeje, sloupcové zobrazovače, bezpapírové zapisovače
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.