český výrobce přístrojů pro měření, řízení a regulaci, měřící přístroje, zastoupení Novotechnik, Sensorex, Contelec, Celesco, zobrazovače pro potenciometry, tenzometry

Společnost ORBIT MERRET vyvíjí a dodává měřící přístroje pro průmysl již více než 20 let. Mezi nejprodávanější přístroje společnosti ORBIT MERRET, spol. s r. o. patří přístroje OM 402UNI a OM 352UNI. Tyto přístroje o rozměru 48 x 96 x 105 mm nabízí uživatelům několik desítek vstupních rozsahů napětí, proudů, odporů, teploměrů Pt, Ni, Cu, termočlánků a lineárních potenciometrů. Tyto přístroje lze vybavit volitelným příslušenstvím – releovými výstupy, datovým výstupem RS232/RS485/Profibus, analogovým výstupem. Pro rychlou orientaci obsluhy slouží 20 mm, tříbarevný displej, který mění barvu dle zobrazené hodnoty a je dodáván jako volitelné příslušenství. Pro měření rychlosti nebo počítání pulzů nabízíme univerzální čítače OM 653UQC a dvojitý OM 602UQC. Pro nejnáročnější aplikace je v sortimentu řada přístrojů OM 502. Z této řady jsou nejpoužívanější OM 502T pro vyhodnocení vstupu až z 4 paralelně zapojených tenzometrických můstků a OM 502I, který integruje vstupní veličinu v čase a umožňuje tak, například určení vyčerpání galvanizačních lázní změřením prošlých Ah. V aplikacích, kde je potřeba zobrazit a zpracovat více signálů najdou své uplatnění měřící ústředny OM 402UNI-B a OMU 408UNI. Dále sortiment doplňují měřících přístroje různých formátů od velikosti displeje 9 mm po 125 mm. V roce 2010 se do sortimentu firmy vrátil také PID regulátor – OM 402PID.
Aby Vám, svým zákazníkům nabízela výrobky, které odpovídají vašim potřebám, její vývojoví inženýři neustále sledují trendy vývoje průmyslového měření a automatizace. V současné době je stále patrnější rozšiřování, kdysi logických automatů, o měřící funkce. Proto jsme se rozhodli naše měřící přístroje obohatit o funkce logického řízení a tak vznikla řada OMC 8000 – PLC určené pro řízení úloh s měřením i bez něj. Programové vybavení lokalizované do češtiny připravujeme ve spolupráci s renomovanou firmu KW software. Součástí sortimentu PLC je i vizualizace procesů řízených těmito automaty.

Webové stránky společnosti: www.orbit.merret.cz

Orbit merret, spol. s r.o.

Společnost ORBIT MERRET, spol. s r. o., je tradiční český výrobce měřících přístrojů pro průmysl. Základní sortiment tvoří panelové přístroje s číselným nebo sloupcovým zobrazením, velkoplošné číselné displeje a převodníky. Tento sortiment je rozšířen o modulové PLC, které nabízí širokou škálu měřících funkcí spolu se standardními funkcemi PLC, tak jak je požaduje norma EN 61131.
Měřící přístroje i převodníky jsou určeny pro měření jak elektrických tak i neelektrických veličin. V posledních několika letech klademe důraz na univerzálnost vstupů přístroje. To uživatelům přináší možnost snížit skladové zásoby a v případě potřeby přístroj použít pro měření jedné z až 8 různých veličin či senzorů. Volbou svorek a nastavením v menu přístroje je možné přístroj nastavit pro měření stejnosměrných napětí, proudů, odporů, teploty pomocí odporových čidel platinových, niklových nebo měděných, termočlánků nebo pro odměřování pomocí lineárního potenciometru. Další skupiny tvoří přístroje pro měření střídavých veličin a čítače, měřiče frekvence, stopky. Tyto měřící funkce Vám též nabízí převodníky určené pro montáž na DIN lištu.Aby společnost ORBIT MERRET, spol. s r. o, mohla být všestranným partnerem Vám, našim zákazníkům, nabízíme i dodávky snímačů. Z tohoto sortimentu pak jistě stojí za zmínku výrobky společností NOVOTECHNIK (D), CONTELEC (CH), CELESCO (USA), SENSOREX (F) a TECFLOW (NL), které na českém a slovenském trhu zastupujeme.

Kontaktní údaje:

Adresa:Vodňanská 675/30, 198 00 Praha 9

www.orbit.merret.cz
+420 281 040 200
orbit@merret.cz
fax: +420 281 040 29

Další prezentace:
přístroje na měření a regulaci pro průmysl, měřicí přístroje a převodníky pro měření elektrických i neelektrických veličin, pro měření stejnosměrných napětí, proudů, odporů, teploty, panelové přístroje s číselným nebo sloupcovým zobrazenímpanelové měřicí digitální přístroje, převodníky na DIN lištu, průmyslové oddělovače, bargrafy, sloupcové zobrazovače, měřicí ústředny, dataloger, průmyslové velkoplošné displeje, bezpapírové zapisovače, modulové PLC, HMIOMC8000 programovatelné digitální i analogové automaty pro měření napětí, proudu, odporu, teploty a pulzů, univerzální průmyslové měřicí přístroje, přístroje pro měření odporů, pulzů, proudu, napětí a teploty, DC voltmetry a ampérmetry, analyzátory sítězapisovač OMR700, přepínače měřicích míst, průmyslové HMI, panelové měřicí přístroje, přístroje s barografem, nejlepší Wattmetry, AC voltmetry a ampérmetry, Ohmmetry, průmyslové zobrazovače a zapisovače dat, panelový měřící přístrojprogramovatelné automaty, programovatelné automaty s LCD displejem, digitální programovatelný automat pro měření napětí, proudu, odporu, teploty a pulzů, Modbus over TCP/IP, RS 485, EN 61131-3, panelové měřicí přístroje, převodníky na DIN lištu, PID regulzapisovače, zapisovače s analogovými vstupy DC, RTD, T/C, PM, zapisovače s analogovými výstupy, zapisovače s reléovými výstupy nebo OC, zapisovače s vnitřní pamětí, zapisovač s rychlostí zápisu 1 ms, zapisovače s krytím IP64 s zapisovače s možností zaplompasivní zobrazovač, OMM 335PM Monitor procesu, OMM 335RTD Teplomer pro snímace Pt/Ni, OMM 335UC Univerzální cítac, OMM 335RS Zobrazovac dat z linky RS 485panelové přístroje, převodníky na DIN lištu, PLC automaty, velkoplošné displeje, sloupcové zobrazovače, bezpapírové zapisovače
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.