průmyslové roboty pro potravinářský a nápojový průmysl, řízení pohybu a pohonů ve výrobě, průmyslové bezpečnostní senzory, řídicí a spínací komponenty, průmyslové roboty společnosti Omron (SCARA, Delta a kloubové)

Díky integraci společností Omron a Adept, světového lídra v oblasti robotiky, má v současné době Omron nejucelenější nabídku produktů průmyslové automatizace. Společně vyvinuté průmyslové roboty nabízejí inovativní řešení zákazníkům po celém světě.
Tyto roboty jsou nyní integrovány do programu senzorů, bezpečnostních komponentů a řídicích jednotek Sysmac pro automatizaci strojů řady NX/NJ, čímž se zjednodušila implementace robotů do prostředí výroby.
Unikátní kombinace softwaru a řídicí architektury vychází vstříc požadavkům průmyslové automatizace na výrobu různorodých produktů s krátkými provozními cykly, které vyžadují rychlé změny nastavení výrobní linky. Řešení společnosti Omron je svou flexibilitou a snadností ideální pro průmyslová odvětví, jakými jsou například potravinářský a nápojový průmysl, automobilový průmysl a i další špičkové technologie.
Průmyslové roboty společnosti Omron (SCARA, Delta a kloubové) mají po mechanické stránce zajištěno vysoké pracovní nasazení a spolehlivost. Všechny roboty řídí automatizační platforma Sysmac, která umožňuje flexibilní využívání robotů v požadovaných aplikacích.
průmyslové roboty pro potravinářský a nápojový průmysl, řízení pohybu a pohonů ve výrobě, průmyslové bezpečnostní senzory, řídicí a spínací komponenty, průmyslové roboty společnosti Omron (SCARA, Delta a kloubové)

Webové stránky společnosti: www.omron.cz

Omron Electronics, spol. s r.o.

Omron je dodavatelem výrobků, jenž denně využívá průmyslová automatizace. Od relé, regulátorů teploty, přes napájecí zdroje i koncové spínače. Silnou stránkou firmy jsou bezpečnostní prvky, které zahrnují základní a dveřní spínače, optické záclony i bezpečnostní reléové jednotky základní a programovatelné.
V oblasti složitějších řešení nabízí kompletní řadu servopohonů od 50W až do 15kW, frekvenční měniče pro asynchronní motory. Pro logické řízení strojů jsou v sortimentu programovatelné logické automaty, které jsou vybaveni i pro sofistikované řízení pohybů. PLC a měniče podporují průmyslové sít DeviceNet, ProfiBus, a rychlý EtherCat. Firma nabízí předprodejni a aplikační konzultace, včetně podpory kvalifikovaných techniků při uvádění zařízení do provozu.
Pro zajištění kvalitativních požadavků jakosti výroby je určena sekce kamerových systémů, od nejjednodušších senzorů až po složité PC systémy. OMRON je partnerem výrobců jednoúčelových strojů, kterým nabízí kompletní sortiment automatizačních prvků, ale současně také buduje širokou distribuční sít pro snadnou dostupnost dílů pro denní údržbu a opravy.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.