průmyslová relé, polovodičová relé, monitorovací relé

průmyslová relé, polovodičová relé, monitorovací relé, interfejsové relé, paticové relé, výkonová relé, relé na din lištu, digitální časové relé, ovládací relé, časová relé, bezpečtnostní relé, mikrospínače, koncové spínače, snímače úhlu, inkrementální snímače, fotoelektrické snímače, snímače barev, snímače s optickými vlákny, snímače tloušťky, snímače vzdálenosti, kapacitní snímače přiblížení

Webové stránky společnosti: www.omron.cz

Omron Electronics, spol. s r.o.

Omron je dodavatelem výrobků, jenž denně využívá průmyslová automatizace. Od relé, regulátorů teploty, přes napájecí zdroje i koncové spínače. Silnou stránkou firmy jsou bezpečnostní prvky, které zahrnují základní a dveřní spínače, optické záclony i bezpečnostní reléové jednotky základní a programovatelné.
V oblasti složitějších řešení nabízí kompletní řadu servopohonů od 50W až do 15kW, frekvenční měniče pro asynchronní motory. Pro logické řízení strojů jsou v sortimentu programovatelné logické automaty, které jsou vybaveni i pro sofistikované řízení pohybů. PLC a měniče podporují průmyslové sít DeviceNet, ProfiBus, a rychlý EtherCat. Firma nabízí předprodejni a aplikační konzultace, včetně podpory kvalifikovaných techniků při uvádění zařízení do provozu.
Pro zajištění kvalitativních požadavků jakosti výroby je určena sekce kamerových systémů, od nejjednodušších senzorů až po složité PC systémy. OMRON je partnerem výrobců jednoúčelových strojů, kterým nabízí kompletní sortiment automatizačních prvků, ale současně také buduje širokou distribuční sít pro snadnou dostupnost dílů pro denní údržbu a opravy.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.