Omron, průmyslová automatizace, průmyslové roboty Sysmac, automatizační platforma, strojní a průmyslové automatizace, automatizační platforma Sysmac, nastavení výrobní linky, kamerové systémy, řízení a kontrola kvality

Společnost Omron je přední světovou společností v oboru automatizace. V současnosti má Omron více než 35 000 zaměstnanců v 36 zemích, kteří poskytují zákazníkům produkty a služby v mnoha různých oborech včetně průmyslové automatizace, elektronických komponentů a zdravotních i veřejných systémech.
Divize průmyslové automatizace se zabývá nákupem, prodejem a aplikací prvků, poskytuje odborné znalosti o produktech, systémech a aplikacích v oblasti strojní a průmyslové automatizace.
Omron nabízí širokou řadu prvotřídních výrobků pro všechny oblasti automatizace. Portfolio produktů společnosti Omron zahrnuje více než 200 000 výrobků v kategoriích automatizační systémy, průmyslové roboty, řízení pohybu a pohonů, bezpečnostní senzory, kamerové systémy, řízení a kontrola kvality, řídicí a spínací komponenty.
Kompletní automatizaci stojů zajišťuje výkonná a robustní automatizační platforma Sysmac, která je rozšiřitelná a poskytuje výkon i funkce pro široké možnosti řešení, od jednoduchých strojů až po výrobní linky.
Další informace lze nalézt na webových stránkách www.industrial.omron.cz.
Omron, průmyslová automatizace, průmyslové roboty Sysmac, automatizační platforma, strojní a průmyslové automatizace, automatizační platforma Sysmac, nastavení výrobní linky, kamerové systémy, řízení a kontrola kvality

Webové stránky společnosti: www.omron.cz

Omron Electronics, spol. s r.o.

Omron je dodavatelem výrobků, jenž denně využívá průmyslová automatizace. Od relé, regulátorů teploty, přes napájecí zdroje i koncové spínače. Silnou stránkou firmy jsou bezpečnostní prvky, které zahrnují základní a dveřní spínače, optické záclony i bezpečnostní reléové jednotky základní a programovatelné.
V oblasti složitějších řešení nabízí kompletní řadu servopohonů od 50W až do 15kW, frekvenční měniče pro asynchronní motory. Pro logické řízení strojů jsou v sortimentu programovatelné logické automaty, které jsou vybaveni i pro sofistikované řízení pohybů. PLC a měniče podporují průmyslové sít DeviceNet, ProfiBus, a rychlý EtherCat. Firma nabízí předprodejni a aplikační konzultace, včetně podpory kvalifikovaných techniků při uvádění zařízení do provozu.
Pro zajištění kvalitativních požadavků jakosti výroby je určena sekce kamerových systémů, od nejjednodušších senzorů až po složité PC systémy. OMRON je partnerem výrobců jednoúčelových strojů, kterým nabízí kompletní sortiment automatizačních prvků, ale současně také buduje širokou distribuční sít pro snadnou dostupnost dílů pro denní údržbu a opravy.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.