Omron Electronics, spol. s r.o.

Omron je dodavatelem výrobků, jenž denně využívá průmyslová automatizace. Od relé, regulátorů teploty, přes napájecí zdroje i koncové spínače. Silnou stránkou firmy jsou bezpečnostní prvky, které zahrnují základní a dveřní spínače, optické záclony i bezpečnostní reléové jednotky základní a programovatelné.
V oblasti složitějších řešení nabízí kompletní řadu servopohonů od 50W až do 15kW, frekvenční měniče pro asynchronní motory. Pro logické řízení strojů jsou v sortimentu programovatelné logické automaty, které jsou vybaveni i pro sofistikované řízení pohybů. PLC a měniče podporují průmyslové sít DeviceNet, ProfiBus, a rychlý EtherCat. Firma nabízí předprodejni a aplikační konzultace, včetně podpory kvalifikovaných techniků při uvádění zařízení do provozu.
Pro zajištění kvalitativních požadavků jakosti výroby je určena sekce kamerových systémů, od nejjednodušších senzorů až po složité PC systémy. OMRON je partnerem výrobců jednoúčelových strojů, kterým nabízí kompletní sortiment automatizačních prvků, ale současně také buduje širokou distribuční sít pro snadnou dostupnost dílů pro denní údržbu a opravy.

Kontaktní údaje:

Adresa:Jankovcova 53, 170 00 Praha 7 - Holešovice

www.omron.cz
+420 234 602 602
office@omron.cz
fax: +420 234 602 60

průmyslová relé, polovodičová relé, monitorovací relé
průmyslová relé, polovodičová relé, monitorovací relé, interfejsové relé, paticové relé, výkonová relé, relé na din lištu, digitální časové relé, ovlá..
frekvenční měniče, měniče kmitočtu, proudové vektorové řízení
frekvenční měniče, měniče kmitočtu, proudové vektorové řízení, kompaktní filtry, Integrované filtry, Bezpečnostní funkce, Tichý provoz, Uprating, V100..
průmyslový bezpečnostní laserový scanner OS32C a programovatelná reléová jednotka pro bezpečnost strojních zařízení G9SP, bezpečnost strojů, průmyslové bezpečnostní záclony, automatické vozíky, G9SP, OS32
Bezpečnostní laserový scanner OS32C nabízí snadné řešení pro zajištění bezpečnost strojů proti nežádoucímu pohybu obsluhy. Hlídá prostor v rozsahu ..
Omron, průmyslová automatizace, průmyslové roboty Sysmac, automatizační platforma, strojní a průmyslové automatizace, automatizační platforma Sysmac, nastavení výrobní linky, kamerové systémy, řízení a kontrola kvality
Společnost Omron je přední světovou společností v oboru automatizace. V současnosti má Omron více než 35 000 zaměstnanců v 36 zemích, kteří poskytují ..
průmyslové roboty pro potravinářský a nápojový průmysl, řízení pohybu a pohonů ve výrobě, průmyslové bezpečnostní senzory, řídicí a spínací komponenty, průmyslové roboty společnosti Omron (SCARA, Delta a kloubové)
Díky integraci společností Omron a Adept, světového lídra v oblasti robotiky, má v současné době Omron nejucelenější nabídku produktů průmyslové autom..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.