Kontrolní vážení v automatizovaném procesu

Kontrolní vážení v automatizovaném procesu od společnosti Anritsu jsme si již představili. Ovšem jsou situace, kde kontrola váhy nevyžaduje automatizaci nebo se jedná o proces, který potřebuje specifické řešení. Krom strojů od společnosti Anritsu nabízíme i řešení, ve kterém můžeme využít indikátory Systec. Jedná se o řešení, kde kontrolu váhy můžeme provádět v silech, automotivu, chemické výrobě, potravinářství i v různém vlhkém, prašném nebo i výbušném prostředí. Řešení od společnosti Systec může být jednoduchá dynamická váha i komplexní zařízení s pamětí pro desítky produktů a etiketování.
Ovšem dynamické etiketovací váhy Japonské kvality od společnosti DIGI Systems nabízí komplexní řešení složitého tisku, variací produktů, přesto je jednoduché a snadno ovladatelné. Dynamické váhy mohou mít i několik tiskáren, vypočet ceny na základě váhy, štítek se složením produktu a etiketu s logem výrobce. Do procesu dynamického vážení můžeme zakombinovat i etiketovací baličku. DIGI systems v tomto odvětví nabízí širokou škálu strojů, které zabalí nejen produkty na tácku, ale poradí si i s různým tvarem produktu, a nabízí i automatické etiketování.
Nedílnou součástí výrobních procesů je kontrola kontaminace, na níž vznikají nové a nové regule a silný tlak na její přesnost. Není to tak dávno, kdy stačili detektory kovu. V současné době tomu tak ale vždy být nemusí. X-ray rentgeny od společnosti Anritsu přecházejí ve své přesnosti kontroly kontaminantů. Hlavním důvodem vývoje rentgenové kontroly jsou části příliš malé na detektory kovu nebo části z jiných materiálů (těžších než voda), příkladem mohou být tvrdé plasty, kameny a další. Kontrolou kontaminace řešení nekončí. Kontrolní rentgeny mají software pro záznam kontaminace, mohou odhalit chybějící části produktu, špatný tvar nebo i nalomení vzniklé dynamickou kontrolou.
Jedno z možných řešení kontroly váhy je mobilní vážení od společnosti RAVAS, která působí po celém světě a v Evropě obsahuje téměř 70 % trhu. A kde mobilní vážení využít? Například v logistice a ve skladech. Mobilní vážení je zajisté užitečné ke kontrole přetížení regálů či vozů dopravce. Ovšem tyto váhy, jako vážicí paletový vozík nebo váha na vysokozdvižní vozík, je možné využít i při obchodním styku, kde Vám odpadne nutnost dopravit produkt na stacionární váhu. Tím můžete ušetřit čas, lidskou práci, motohodiny vozíku i zvýšit bezpečnost pohybu zaměstnanců na pracovišti.
Pohyb a poskytování řešení pro průmysl přináší i výzvy ve zpracování dat, kde naše produktu podporujeme i po softwarové části. Naši specialisté mohou pomoci s vytvořením základních aplikací i komplexní systémů celé výroby a skladového hospodářství. Kromě softwarových prací pro průmysl připravujeme i věrnostní systémy.

Webové stránky společnosti: www.novumglobal.eu

Novum Global, a.s.

NOVUM GLOBAL, a. s., patřící do skupiny NOVUM Group, zaujímá od roku 1991 významné místo na českém trhu jako dodavatel kontrolních systému do průmyslové výroby, prodejního vybavení, pokladních systémů. Díky 25letému působení máme nejen potřebné zkušenosti i znalosti z našeho oboru a jsme vám k dispozici po celém území České republiky. Najít nás tak můžete v Praze, ale také v Brně a Opavě. Ve všech našich provozovnách zaměstnáváme více než 60 odborníků zaměřených jak na obchodní, tak na technickou oblast. Vyznáváme individuální přístup, tedy řešení šité každému zákazníkovi na míru – dle jeho přání a potřeb.

Kontaktní údaje:

Adresa:28. pluku 483/11, 101 00, Praha 10

www.novumglobal.eu
+420 267 997 111

info@novumglobal.eu

Další prezentace:
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.