Specialisté na průmyslová řešení pro kontrolu kvality produktů, automatizovanou výrobu.

Jsme specialisté na průmyslová řešení pro kontrolu kvality produktů, automatizovanou výrobu. Jako Novum Global a.s. působíme na trhu více než 25 let, kde pomáháme společnostem efektivně urychlit procesy ve výrobě i expedici.
Rádi bychom Vám příkladem představili jednu výrobní linku. Možná takovou, která by mohla fungovat právě u Vás. Jedná se ovšem o jeden z příkladu nesčetných možností s množstvím úprav na míru, kterým se denně věnujeme.
Výbava linky je postavena na prověřených strojích značky Anritsu, japonské kvality. Pro kterou je kontrola kvality stěžejní. Na trhu je již roku 1964 a od té doby dodala desítky tisíc strojů zákazníkům po celém světě. Komplexní řešení nabízí nejen dosažení přesné, měřitelné kvality, ale v dnešní době i úsporu pracovních míst a lidské chybovosti.
Automatická kombinační váha je v našem případě prvním krokem ve výrobě. Představte si, že finálním produktem je balík, obsahující několik kusů výrobků, který musí splňovat deklarovanou hmotnost a kde každý výrobek má odlišnou váhu. Zde automatické řešení nabízí nejen rychlost, ale efektivitu, zkombinujeme výrobky dle požadované váhy.
Následně balík opustí kombinační váhu a pokračuje v procesu dále v lince, kde je třeba ho zabalit, zkontrolovat a prověřit , zda neobsahuje žádné kontaminanty.
Do této části linky můžeme připravit vysoce přesné kontrolní rentgeny nebo detektory kovu. Možná Vás bude zajímat rozdíl mezi kontrolními rentgeny a detektory kovů. Jedná se především o přesnost a schopnost rentgenu odlišit menší a i jiné než železité části, těžší než voda. Rentgenová kontrola od společnosti Anritsu navíc může pomoc průmyslovým výrobám nejen s detekcí kontaminantů, ale poskytne i informaci, zda nemá produkt defekt, obsahuje deklarovaný počet výrobků nebo zda není nalomený/zlomený.
Proces zjištění Kontaminace produktů je za námi a produkt má odpovídající kvalitu a neobsahuje nechtěné části.
Dalším strojem ve výrobním procesu je automatická kontrolní váha. Produkt může být jakýkoli, ale určitě si dokážete představit situaci, kdy se ke konečnému zákazníkovi dostane jiná, než deklarovaná hmotnost. V případě celé jedné dodávky tím firma ztrácí kredit a v dnešní době náročné na kvalitu i odliv zákazníků. Kontrola váhy produktu nám zajistí, že se k zákazníkovy dostane produkt s námi deklarovanou vahou. Váhy jsou přizpůsobené odlišnému prostředí, velikosti i váhy produkty. Příkladem rychlosti může být automatická kontrola produktu 600 ks za minutu.
V tuto chvíli nám produkt prošel skrze kontrolní rentgen, detektor kovu a automatickou kontrolní váhou. V ideálním případě víme, že naše produkty neobsahují kontaminanty a splňují limit deklarované váhy. Ovšem může se stát, že produkt neodpovídá standardům výroby a je třeba přidat ještě jeden proces.
Tím je automatické vyřazování produktů. Vyřazování produktu můžeme hodnotit dle váhy, zda je pod limitem nebo nad limitem. Další vyřazování se může týkat kontaminace produktu, či defektu, který by koncového zákazníka nepotěšil. Při vyřazování produktů lze rozlišit, o jaké produkty se jedná a z jakého důvodu byly vyřazeny.
Výsledkem celého procesu je jistota v kvalitě výroby. Dosáhli jsme garantované hmotnosti, máme ověřeno, že produkt neobsahuje nežádané části, má správný tvar nebo počet. Navíc jsme dosáhli zefektivnění a zrychlení celého procesu, snížili lidskou práci a s ní odstranili lidskou chybovost.

Webové stránky společnosti: www.novumglobal.eu

Novum Global, a.s.

NOVUM GLOBAL, a. s., patřící do skupiny NOVUM Group, zaujímá od roku 1991 významné místo na českém trhu jako dodavatel kontrolních systému do průmyslové výroby, prodejního vybavení, pokladních systémů. Díky 25letému působení máme nejen potřebné zkušenosti i znalosti z našeho oboru a jsme vám k dispozici po celém území České republiky. Najít nás tak můžete v Praze, ale také v Brně a Opavě. Ve všech našich provozovnách zaměstnáváme více než 60 odborníků zaměřených jak na obchodní, tak na technickou oblast. Vyznáváme individuální přístup, tedy řešení šité každému zákazníkovi na míru – dle jeho přání a potřeb.

Kontaktní údaje:

Adresa:28. pluku 483/11, 101 00, Praha 10

www.novumglobal.eu
+420 267 997 111

info@novumglobal.eu

Další prezentace:
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.