METALART s.r.o.

Společnost Kovové profily, spol. s r. o., je přední dodavatel opláštění staveb. Jedná se zejména o tenkostěnné profily pro opláštění průmyslových, zemědělských, komerčních, administrativních, bytových a dalších objektů. Sortiment tenkostěnných profilů zahrnuje trapézové a vlnité plechy s nabídkou prosvětlovacích panelů, kazetové profily, WT profily, Z, C a U profily jako vaznice a paždíky sekundárních konstrukcí. Dalšími produkty v nabídce Kovových profilů jsou střešní a stěnové sendvičové panely s PUR, IPN (PIR) a minerální izolací, pro sendvičové panely nabízíme také prosvětlovací panely, kompozitní panely typu „bond“ (ACM) značky Alpolic, obkladové desky COTTA s keramickým designem, ocelové a hliníkové lamely, ocelové a hliníkové kazety pod obchodním názvem KP-form a KP-form +, designové profily vyráběné na „míru“ produktových řad wellTEC, planTEC a colTEC, které spolu s „bondy“ ocení zejména architekti. Společnost Kovové profily má v nabídce také kompletní systémy opláštění jako kazetovou stěnu Rockprofil nebo KI-KP duoterm, kovový střešní systém Riverclack pro bezespádové střechy a fasádní systémy pro opláštění stěn lamelami, kazetami KP-form a ACM kompozitními panely typu „bond“. Kovové profily věnují vysokou pozornost protikorozní ochraně dodávaných materiálů, kromě standardní nejčastěji užívané ochrany zinkováním, nabízí systém povrchové úpravy Colorcoat s nadstandardní zárukou, přímou na investora, na povrchovou úpravu v délce 30 resp. 40 let pro povrchy Colorcoat Prisma a HPS Ultra. Obě povrchové úpravy s třídou ochrany proti korozi RC5 lze aplikovat pro trapézové a vlnité plechy, sendvičové panely a kazetové profily. V nabídce je také mnoho typů tepelných izolací a těsnícího a spojovacího materiálu. Skladem v Praze jsou sendvičové panely, trapézové plechy a prosvětlovací profily, rovinné plechy v tabulích a ve svitku, spojovací materiál (samořezné šrouby, nýty apod.) a široký sortiment těsnění. Technické oddělení Kovových profilů se věnuje mimo jiné následujícím oblastem opláštění – akustika (návrhy skladeb, tepelných izolací, odpovídajících tloušťek izolací), požární vlastnosti (návrhy skladeb a materiálů dle požadavku na požární odolnost), statika (pro střešní i stěnové profily i pro kompletní systémy opláštění, v závislostech na požadavcích na požární odolnost, rozměry a umístění stavby) a tepelný odpor (kazetové stěny, fasádní systémy, kde jsou použity lamely, kazety KP-form nebo ACM kompozitní panely, střešní systémy). V nabídce jsou i další služby pro architekty, projektanty, realizační firmy i investory, jako návrhy skladeb pro střešní a stěnové opláštění, montážní dokumentace zahrnující kladečské plány a řešené detaily na konkrétní projekty nebo konzultace v oblasti akustiky, tepelně-technických vlastností, protipožárních vlastností a statiky plášťů.

Kontaktní údaje:
fasádní systémy z kompozitních panelů, tenkostěnné profily pro opláštění průmyslových, zemědělských, komerčních, administrativních a bytových objektů, budov, kovový střešní systém Riverclack, ocelové a hliníkové kazety KP-form a KP-form, wellTEC, planTEC
Fasádní systémy nové generace z kompozitních desek ALPOLIC. fasádní systémy z kompozitních panelů, tenkostěnné profily pro opláštění průmyslových, zem..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.