laser game v Praze, Mercuria Laser Game, lasergame pro narozeninové oslavy, laser gamové firemní večírky, školní akce v Praze, největší laser game v Praze, nejlevnější laser game, adrenalinová zábava v Praze, firemní teambuilding na zakázku

Mercuria Laser Game je největší laser game aréna v Praze, která je pouhé 3 minuty pěšky od metra Nádraží Holešovice. V tomto jedinečném laser game Vám při hře bude hrát muzika dle přání a budete hrát v aréně o velikosti větší než 400m2. Krom toho budete v Mercuria Laser Game z vesty poslouchat hlášky kompletně v češtině, což je unikát v ČR. Za svou nepřemožitelnost získává vítěz velkou Kofolu nebo pivo zdarma, kterou si může užít ve velkém vesmírném baru s více než 70 místy k sezení. Kromě laser game je možnost využít i jiný druh zábavy v podobě stolního fotbálku, šipek či u dětí oblíbených arkádových her (motorky, autíčka či House of Dead).
Laser game aréna má přes 400m2 a díky tomu se stala naprosto největší arénou v Praze! Můžete se těšit na detailně promyšlený labyrint se spoustou vychytávek, které jinde nenajdete. Po rozevření dveří, které jakoby vypadly z Hvězdných válek, se před Vámi objeví mohutný golem, jež Vás hned na začátku propálí svýma očima. Nezbývá nic jiného než se jít ukrýt a zvolit si vlastní taktiku. Každý prvek arény má svůj význam, každý sebemenší otvor svůj důvod, každá vyvýšenina smysl. Nebojte se využít všech možností, které toto neobvyklé, temné prostředí v Mercuria Laser Game poskytuje a najděte si ty nejlepší palebné pozice. Matrace, sudy, zrcadla a mnohem víc!
V laser game na Holešovicích se nachází nesrovnatelný systém Laserforce, který nikde jinde v Praze nenajdete. Tento systém nabízí velké množství typů her a navíc nabízí unikátní členský systém. Členové Mercuria Laser Game si tak díky dobrým výsledkům mohou otevírat nové speciální schopnosti. Při hře se určitě zapotíte, a proto je možnost využít sprchy a šatny, kde jsou uzamykatelné skříňky.
Mercuria Laser Game, to je ideální místo na narozeninové oslavy, firemní večírky, školní akce či na posezení s kamarády.
laser game v Praze, Mercuria Laser Game, lasergame pro narozeninové oslavy, lasergamové firemní večírky, školní akce v Praze, největší laser game v Praze, nejlevnější laser game, adrenalinová zábava v Praze, firemní teambuilding na zakázku

Webové stránky společnosti: www.mercurialaser.cz

MERCURIA LASER GAME

Mercuria Laser Game je největší laser game aréna v Praze, která sídlí pouhé 3 minuty pěšky od metra Nádraží Holešovice. V tomto jedinečném laser game si užijete hru v aréně o velikosti větší než 400m2 a při hře Vám bude hrát muzika dle přání. Krom toho v Mercuria Laser Game budete z vesty poslouchat hlášky kompletně v češtině, což je unikát v ČR. Za svou nepřemožitelnost zde vítěz získává velkou Kofolu nebo pivo zdarma, kterou si může užít ve velkém vesmírném baru s více než 70 místy k sezení. Kromě laser game si můžete vybrat i jiný druh zábavy v podobě stolního fotbálku, šipek či u dětí oblíbených arkádových her (motorky, autíčka či House of Dead).
Laser game aréna má přes 400m2 a stala se tak naprosto největší arénou v Praze! Čeká Vás detailně promyšlený labyrint se spoustou vychytávek, které jinde nenajdete. Po rozevření dveří, které jakoby vypadly z Hvězdných válek, se před Vámi objeví mohutný golem, jež Vás hned na přivítanou propálí svýma očima. Nezbývá nic jiného než se skrýt a zvolit si vlastní taktiku. Každý prvek arény má svůj význam, každý sebemenší otvor ve zdi důvod, každá vyvýšenina smysl. Nebojte se využít všech možností, které toto neobvyklé, temné prostředí v Mercuria Laser Game poskytuje a najít si ty nejlepší palebné pozice. Zrcadla, sudy, matrace a mnohem víc!
V laser game na Holešovicích najdete nesrovnatelný systém Laserforce, který nikde jinde v Praze nenajdete. Tento systém nabízí velké množství typů her a navíc nabízí výborný členský systém. Členové Mercuria Laser Game si tak díky nahraným výsledkům mohou otevírat nové speciální schopnosti. Při hře se určitě zapotíte, a proto můžete využít sprchy a šatny, kde jsou uzamykatelné skříňky.
Mercuria Laser Game, to je ideální místo na firemní večírky, narozeninové oslavy, školní akce či na posezení s kamarády.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.