multifunkční revizní přístroje, měřiče izolačních odporů, měřiče zemních odporů, mikroohmmetry, reflektometry ,testery spotřebičů, testery elektrické pevnosti, zkoušení baterií, multifunkční testery, měřiče izolace, testery smyčky, zkoušečky, revizní přís

Společnost Megger Vám nabízí atraktivní podzimní slevu na přenosné přístroje pro měření na elektrických instalací. Pro uplatňení slevy se prosím obraťte na naše obchodní zástupce, jejichž kontakty jsou uvedeny na kartičce. Sleva se vztahuje výhradně na produkty společnosti Megger. Bližší informace pak jsou na našem webu www.megger.cz. Težištěm slevové akce je přechodné snížení ceny na produkty, vyráběné továrnou Megger v britském Doveru. Jedná se především o celosvětově osvědčené multifunkční testery elektrických instalací řady MFT. Tyto revizní přístroje mají vynikající ergonomií a vysokou odolností proti chybám při ovládání, vysoký stupeň krytí a bezpečnostní kategorií CAT IV. Ale nejde jen o tyto multifunkční testery, v nabídce jsou i testery elektrických spotřebičů PAT. Tyto testery se vyznačují jednoduchým ovládáním, díky kterému je možné bezchybně testovat rychle velké množství spotřebičů. Širokou nabídku doplňují přenosné reflektometry, měřiče izolačních odporů a další elektrické měřící přístroje. Jako lahůdku jsme pro Vás připravil nový kapesní měřič izolace do MIT-2500 s výkonem až do 2,5kV. Stáhněte si prosím z webu www.megger.cz náš katalog, který obsahuje všechny informace a technická data.
multifunkční revizní přístroje, měřiče izolačních odporů, měřiče zemních odporů, mikroohmmetry, reflektometry ,testery spotřebičů, testery elektrické pevnosti, zkoušení baterií, multifunkční testery, měřiče izolace, testery smyčky, zkoušečky, revizní přístroje

Webové stránky společnosti: www.megger.cz

Megger CZ s.r.o.

Společnost Megger CZ s.r.o. působí na českém trhu od roku 1996 pod původním názvem
Seba-Dynatronic CZ s.r.o., který byl 17.7.2015 změněn na Megger CZ s.r.o. Aktuálně reprezentuje značeky Megger, SebaKMT a Vivax-Metrotech, kterých je generálním zastoupením. Mezi nejvýznamnější nabízené produkty patří měřící vozy pro vyhledávání kabelových poruch a diagnostiku kabelů, včetně nejmodernějších systémů pro měření částečných výbojů a tangens delta. Tyto měřící systémy doplňuje celá řada mobilních měřících přístrojů pro vyhledávání poruch na inženýrských sítích. Výrobní program firmy Megger obsahuje i zařízení pro testování elektrických ochran, multifunkční revizní přístroje, testery izolace, reflektometry (impulsní zaměřovače), testery elektrického nářadí a pohyblivých přívodů.
Pod značkou SebaKMT společnost Megger vyrábí přístroje na vyhledávání ztrát v rozvodech vody, řízení spotřeby, lokalizaci úniků ve venkovních i vnitřních rozvodech. Do této produktové řady patři poslechové přístroje, korelátory, systémy pro permanentní minitorování parametrů sítě a dohled nad vznikem nežádoucích úniků vody a rovněž i přístroje na měření tlaku a průtoku.
V sortimentu Megger je dále velký výběr vysoce selektivních přístrojů na trasování kabelů, vyhledávání kabelových poruch a lokalizaci zemních souprav značky Vivax-Metrotech.
Mimo velmi široké nabídky přístrojů pro elektrická měření a měření v rozvodech vody nabízí firma Megger CZ s.r.o. celou řadu odborných školení a seminářů, a to jak přímo u zákazníka, tak ve vlastních školících centrech, protože každý přístroj je pouze tak dobrý, jak dobrá je jeho obsluha.
Služby společnosti Megger CZ s.r.o. doplňuje servisní středisko, které zajistí, že pokud dojde k poruše přístroje, bude jeho oprava rychlá a kvalifikovaná, takže doba výpadku bude minimální.

Kontaktní údaje:

Adresa:Budečská 1010/18, 120 00 Praha 2

www.megger.cz
+420 222 520 508
info.cz@megger.com

Další prezentace:
 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.