průmyslové klávesnice a tiskárny, průmyslové joysticky, přenosné tiskárny, konstrukční díly pro elektroniku, kroužkové sběrače, plastové konstrukční díly, duralové profily, přístrojové krabičky, průmyslové vestavné a panelové tiskárny, inteligentní HMI di

Snímače úhlu
Firma MEGATRON, s.r.o. nabízí od začátku svého působení v České Republice snímače úhlu.
Tento sortiment můžeme rozdělit do několika kategorií, podle principu snímače.
POTENCIOMETRY pracují na velmi jednoduchém principu. Po odporové dráze (drátem vinutý element nebo plastový element) se pohybuje kovový jezdec. Drátové potenciometry jsou robustnější a vydrží větší proud. Potenciometry s plastovou dráhou mají dlouhou životnost.
OPTICKÉ ENKODÉRY inkrementální a absolutní jsou bezkontaktní snímače úhlu, s vysokým rozlišením, ale s vyšší cenou.
ROTAČNÍ MAGNETICKÉ enkodéry jsou relativně novým vývojem rotačních snímačů úhlu. Jádrem snímače je integrovaný Hallův snímač. Nabízí množství různých výstupních signálů, jako je analogový, PWM, inkrementální, absolutní SSI a SPI. Nahradit jimi lze nejen potenciometrické snímače, ale také optoelektronická inkrementální a absolutní čidla. Tyto snímače mohou být vestavěny v pouzdrech o průměru 7 až 58 mm. Mechanické připojení je možné pomocí centrálního závitu nebo pomocí příruby, případně servo připojení. Provedení je se standardním hřídelem různých průměrů nebo průchozí hřídel, případně dutá hřídel.
Průmyslové tiskárny, klávesnice, joysticky
Pro průmyslové aplikace nabízíme tiskárny jak jehličkové, tak i moderní s termotiskem, pro role papíru o šířce 58, 80, 114 mm. Dodáváme jak panelové tiskárny s montáží do panelu zařízení nebo kioskové tiskárny s montáží zezadu zařízení, dále stolní tiskárny a přenosné tiskárny. Všechny jsou určeny pro tisk provozních údajů, případně vstupenek nebo účtenek.
Pro průmyslové aplikace nabízíme také klávesnice a joysticky. Oba typy vstupních zařízení máme jak standardizovaném provedení, tak je možné nabídnout i zákaznické provedení.
průmyslové klávesnice a tiskárny, průmyslové joysticky, přenosné tiskárny, konstrukční díly pro elektroniku, kroužkové sběrače, plastové konstrukční díly, duralové profily, přístrojové krabičky, průmyslové vestavné a panelové tiskárny, inteligentní HMI displeje

Webové stránky společnosti: www.megatron.cz

MEGATRON, s.r.o.

průmyslové lineární snímače polohy a úhlu, potenciometrické snímače polohy, potenciometrický snímač polohy s vestavěnou elektronikou, induktivní LVDT snímač, optoelektronický snímač, magnetický snímač, magnetostrikční snímače, průmyslové senzory, průmyslové snímače síly a tlaku, snímače tahu a tlaku, vyhodnocovací elektronika pro snímání tahu, tlaku a síly, spínače a proporcionální snímače tlaku, snímače úhlu: přesné jedno-otáčkové a více-otáčkové potenciometry, magnetické a optické enkodéry (inkrementální čidla)

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.