KOVOVÉ PROFILY s.r.o.

Filozofií společnosti Kovové profily, spol. s r. o., je znát exaktně všechny dostupné systémy a výrobky v segmentu opláštění staveb, a nabídnout výrobek nebo systém opláštění splňující estetické, užitné a cenové požadavky konkrétního projektu. V našem sortimentu naleznete nejen „běžné“ profily pro opláštění budov, ale vždy i produkt s tzv. přidanou hodnotou. Trapézové plechy od výšky vlny 8 mm až po trapézy výšky 200 mm a vlnité profily s výškou vln 18 až 51 mm, C-kazety pro kazetové stěny od tl. 90 po 200 mm, stejně tak sendvičové panely s PUR, PIR (IPN) nebo minerální izolací, jsme schopni dodat se „standardní“ povrchovou úpravou v podobě polyesterového laku s nejširším barevným sortimentem na trhu, ale i s povrchovou úpravou Colorcoat s nadstandardní zárukou, přímou na investora, na povrchovou úpravu v délce 30 resp. 40 let pro povrchy Colorcoat Prisma a HPS Ultra. Trapézové plechy a vlnité profily nabízíme i bez barevné povrchové úpravy v provedení pozink nebo přírodní hliník. Nabídku trapézových a vlnitých plechů máme rozšířenu také o profily wellTEC zaměřené na design, vyráběné na „míru“ s architektem nebo projektantem definovanými rozměry (osové vzdálenosti a tvary vln, konické profily, obloukové profily apod.). Profily wellTEC mohou být vyrobeny z oceli v mnoha podobách, hliníku, mědi, bronzu, mosazi a lze je libovolně perforovat, embosovat, zakružovat i jinak upravovat. Stejně tak lze upravovat i kompozitní panely (ACM) typu bond, v nabídce naleznete bondové desky Alpolic od Mitsubishi Plastics s povrchovou úpravou Lumiflon (Feve) ve standardním provedení a volbou lesku od 15 do 80 %. Dalším fasádním produktem jsou lamely a kazety KP-form vyrobené z oceli nebo hliníku. Výše uvedené střešní a fasádní profily doplňují tenkostěnné profily Z, C, U a Ω pro sekundární konstrukce, případně profily s vlnitou tenkostěnnou stojinou WT, a společně s tepelnými izolacemi, těsněním a spojovacím materiálem tvoří nabídku ucelených střešních a fasádních systémů pro opláštění budov. Tyto systémy dodává společnost Kovové profily včetně kompletní technické podpory určené pro architekty, projektanty, statiky, realizační firmy i investory, zahrnující kromě kompletní dodávky materiálu i řešení tepelně-technických vlastností, akustiky, protipožární ochrany a statiky střešních i fasádních plášťů budov. Technická podpora při realizaci stavby zahrnuje také zpracování montážní dokumentace, která obsahuje kladečské a kotevní plány a technické detaily. Díky skladové zásobě trapézových profilů, střešních a stěnových sendvičových panelů, prosvětlovacích profilů, těsnících profilů, spojovacího materiálu a dalšího doplňkového sortimentu je naše společnost schopna realizovat i malé zakázky ve velmi krátkých termínech dodání.

opláštění budov, staveb a objektů, tenkostěnné kovové profily, trapézové plechy a profily, fasádní systémy, kazetové stěny, designové kovové profily, sendvičové panely střešní a stěnové, acm desky alpolic, prosvětlovací střešní a stěnové panely
opláštění budov, staveb a objektů, tenkostěnné kovové profily, trapézové plechy a profily, fasádní systémy, kazetové stěny, designové kovové profily, ..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.