desková otopná tělesa, trubková otopná tělesa, designová otopná tělesa

Hlavním výrobním programem společnosti KORADO jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM, kompletní sortiment konvektorů a nyní nově nabídka nástěnných jednotek pro řízené větrání místnosti. Svůj výrobní program společnost neustále rozšiřuje nejen o nové modely otopných těles, ale i o zcela nové technologie a výrobky.


KORADO, a. s. představuje významnou inovaci v oblasti deskových radiátorů, jedná se o první otopné těleso s řízeným zatékáním RADIK RC.

RADIK RC
Deskové otopné těleso RADIK RC umožňuje plné uzavření průtoku otopné vody zadní deskou.
Po dobu 87 % topné sezóny je tak možno využívat větší sálavou složku z přední desky a docílit tepelné pohody při nižší teplotě vzduchu v místnost. Šetříme tak až 15 % ročních nákladů na vytápění.

Proč zvolit RADIK RC?
• úspora energie
• možnost volby zatékání
• topí do prostoru, nikoliv do zdi
• zdroj příjemného sálavého tepla
• rychlejší nástup tepla
• 10 let záruka


Střídání ročních období se projevuje výraznými teplotními rozdíly. Přímým důsledkem je, že v našich domech, bytech či kancelářích potřebujeme plně výkonné otopné těleso jen po dobu několika týdnů v roce a po násobně delší dobu postačuje těleso s významně menším výkonem.
V tělesech RADIK RC získáváte možnost volby. Zvolte si těleso,které se Vám přizpůsobí energeticky i pocitově dle aktuální teploty během topné sezóny. Volíte buď topení pouze přední deskou nebo oběma deskami. Tato volba Vám umožní v průběhu celé topné sezóny topit většinou jen přední deskou tělesa RADIK RC, čímž šetříte energii. Navíc získáte větší podíl příjemné sálavé složky tepla a s výraznou úsporou, která zahřeje Vaši peněženku. Snížená zátěž životního prostředí je v tomto případě samozřejmostí.


Typy těles
RADIK RC VKU
RADIK RC PLAN VK (VKL)

Webové stránky společnosti: www.korado.cz

KORADO, a.s.

Česká společnost KORADO patří mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles. Kvalitu našich otopných těles si již ověřilo 25 milionů zákazníků po celém světě. Všechny naše zkušenosti využíváme pro spokojenost našich zákazníků.
Nabízí: desková otopná tělesa, trubková otopná tělesa, designová otopná tělesa, konvektory, větrací jednotky, rekuperace,S-control - Systém pro nízkoenergetické vytápění, větrací jednotky, rekuperace, lokální větrací jednotky se zpětným získáváním tepla.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.