paletový vozík, vysokozdvižný vozík, čelní vozík, rudly, zdvihací stoly, manipulační technika, zdvihací plošiny, kladkostroje, naskladňování, přeprava europalet, paletové vozíky s váhou, zvedání nákladu, servis, bazar, rychlá doprava, skladem

Dodáváme kvalitní a prověřené paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, kladkostroje, a rudly v širokém sortimentu. Dodávaná manipulační technika je určená sklady, výrobu, stavby, ale i kanceláře a ostatní provozy pro snadnější manipulaci se zbožím. Zdvihací stoly a plošiny usnadňují práci při nakládce a vykládce aut či naskladňování zboží do regálů. Dodáváme také Rudly, což jsou dvoukolové ruční vozíky pro manipulaci se zbožím v krabicích nebo bednách. Kladkostroje dodáváme lanové i řetězové, ruční i s motorické. Naše Bateriové stroje jsou opatřeny pouze kvalitními bateriemi se zárukou.
Mezi naše produkty hlavně patří:
Paletové vozíky
Paletové vozíky jsou základem každého skladu. DELTALIFT (člen skupiny Konstruktis Delta s.r.o.) dodává paletové vozíky v širokém sortimentu. Kromě klasických paletových vozíků určených standardně k přepravě europalet je možné zakoupit speciální modely paletových vozíků různých délek a šířek, taktéž paletový vozík s váhou, nůžkový paletový vozík, paletový vozík do terénu a mnoho dalších typů paletových vozíků. Pokud hledáte použité paletové vozíky, nahlédněte do kategorie "výprodej".
Paletové vozíky - vysokozdvižné vozíky
Vysokozdvižné vozíky slouží jako manipulační technika pro všestranné využití ve skladových, tak i ve výrobních objektech. Vysokozdvižné vozíky dodáváme s návodem k obsluze, revizí a zárukou. Nabízíme ruční vysokozdvižné vozíky elektrické i mechanické, čelní motorové vysokozdvižné vozíky i vychystávací manipulační techniku (zakladače).
Mezi naše další nabízené produkty patří: Vysokozdvižné vozíky se sedící obsluhou, Vysokozdvižné vozíky se stojící obsluhou, Nízkozdvižné vozíky, Nůžkové paletové vozíky, Zdvihací stoly, Vozíky z ušlechtilé oceli, Paletové vozíky s váhou, Statické zdvihací plošiny, Držáky a přepravníky sudů, Dílenské jeřáby, Kladkostroje, Zdvihací plošina na motocykly a další…

Webové stránky společnosti: www.hanselifter.cz

Konstruktis-delta s.r.o.

Společnost DELTALIFT, působící na českém a slovenském trhu od roku 2005, se zabývá prodejem a servisem širokého sortimentu manipulační a zdvihací techniky, náhradních dílů a příslušenství.
V nabídce naleznete nízko i vysokozdvižnou techniku od jednoduchých přepravních vozíků a rudlů, přes mobilní zdvihací stoly a statické plošiny různých rozměrů a nosností, mechanické i elektrické hevery a kladkostroje různých nosností a výšek zdvihu, paletové vozíky (paleťáky) ruční i elektrické základních modelů standardních rozměrů a nosností po speciální paletové vozíky snížené, široké, úzké, prodloužené i zkrácené, s váhou, tiskárnou, brzdou a robustní konstrukce s vysokou nosností.
Vrcholem v nabídce je vysokozdvižná manipulační technika, od vysokozdvižných vozíků (VZV) s ruční obsluhou po plně elektrické (případně naftové nebo LPG) čelní zakladače (ještěrky). I vysokozdvižnou techniku u nás naleznete v široké škále modelů pro každé použití – vysokozdvižné vozíky různých nosností a výšky zdvihu, od modelů s ručním zdvihem i pojezdem, přes modely s ručním zdvihem a elektrickým pojezdem, až po až komfortní retraky s elektrickým pojezdem i zdvihem. Čelní nakladače se sedící obsluhou (ještěrky) nabízíme v mnoha modifikacích dle způsobu pohonu a dalšího nadstandardního vybavení (zasklené kabiny s topením, klimatizací apod.)
K veškeré manipulační technice nabízíme i řadu přídavných zařízení a rozšiřujících modulů, například vážící či prodloužené ližiny, speciální držáky a ovládání apod.
Standardem naší nabídky je záruční a pozáruční servis.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.