Konstruktis-delta s.r.o.

Společnost DELTALIFT, působící na českém a slovenském trhu od roku 2005, se zabývá prodejem a servisem širokého sortimentu manipulační a zdvihací techniky, náhradních dílů a příslušenství.
V nabídce naleznete nízko i vysokozdvižnou techniku od jednoduchých přepravních vozíků a rudlů, přes mobilní zdvihací stoly a statické plošiny různých rozměrů a nosností, mechanické i elektrické hevery a kladkostroje různých nosností a výšek zdvihu, paletové vozíky (paleťáky) ruční i elektrické základních modelů standardních rozměrů a nosností po speciální paletové vozíky snížené, široké, úzké, prodloužené i zkrácené, s váhou, tiskárnou, brzdou a robustní konstrukce s vysokou nosností.
Vrcholem v nabídce je vysokozdvižná manipulační technika, od vysokozdvižných vozíků (VZV) s ruční obsluhou po plně elektrické (případně naftové nebo LPG) čelní zakladače (ještěrky). I vysokozdvižnou techniku u nás naleznete v široké škále modelů pro každé použití – vysokozdvižné vozíky různých nosností a výšky zdvihu, od modelů s ručním zdvihem i pojezdem, přes modely s ručním zdvihem a elektrickým pojezdem, až po až komfortní retraky s elektrickým pojezdem i zdvihem. Čelní nakladače se sedící obsluhou (ještěrky) nabízíme v mnoha modifikacích dle způsobu pohonu a dalšího nadstandardního vybavení (zasklené kabiny s topením, klimatizací apod.)
K veškeré manipulační technice nabízíme i řadu přídavných zařízení a rozšiřujících modulů, například vážící či prodloužené ližiny, speciální držáky a ovládání apod.
Standardem naší nabídky je záruční a pozáruční servis.

Kontaktní údaje:

Adresa:V Chotejně 9/1307, 102 00 Praha 10

www.hanselifter.cz
+420 283 892 589
info@konstruktis-delta.cz
fax: 283 892 889

manipulační technika, zdvihací technika, vysokozdvižné vozíky
manipulační technika, zdvihací technika, vysokozdvižné vozíky..
Hanselifter, paletové a vysokozdvižné vozíky, rudly, plošinové vozíky, kladkostroje, skladová technika, nízkozdvižné vozíky, zdvihací technika
Hanselifter - manipulační technika, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, skladová technika, kladkostroje, jeřábové kočky, zdvih..
zdvojené podlahy, dutinové podlahy, Kingspan, dodávka a montáž zdvojených podlah, instalační podlahy, podlahy do rozvoden, serveroven, serverů
zdvojené podlahy, dutinové podlahy, Kingspan, dodávka a montáž zdvojených podlah, instalační podlahy, podlahy do rozvoden, serveroven, serverů a data ..
obkladové a stavební desky a systémy Norit pro podlahy, příčky, podhledy, požární desky, podlahové desky, suchý potěr
obkladové a stavební desky a systémy Norit pro podlahy, příčky, podhledy, požární desky, podlahové desky, suchý potěr..
nejlevnější paletové, čelní, elektrické nízkozdvižné i vysokozdvižné vozíky, rudly, průmyslový zdvihací stůl a plošina, prodej, servis, distribuce, bazar - manipulační technika, kladkostroje, naskladňování, nůžkové paletové vozíky s váhou
Dodáváme kvalitní a prověřené paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, kladkostroje, a rudly v širokém sortimentu. Dodávaná m..
paletový vozík, vysokozdvižný vozík, čelní vozík, rudly, zdvihací stoly, manipulační technika, zdvihací plošiny, kladkostroje, naskladňování, přeprava europalet, paletové vozíky s váhou, zvedání nákladu, servis, bazar, rychlá doprava, skladem
Dodáváme kvalitní a prověřené paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, zdvihací plošiny a stoly, kladkostroje, a rudly v širokém sortimentu. Dodávaná m..
nejlevnější zdvihací technika, průmyslová manipulační technika, paletový vozík, paleťák, hydraulický vozík, vysokozdvižný vozík, VZV, vysokozdvih, zakladač, stohovač, retrak, ještěrka, zdvihací stoly a zdvihací plošiny, levný zdvižný stůl, kladkostroj
Společnost DELTALIFT, působící na českém a slovenském trhu od roku 2005, se zabývá prodejem a servisem širokého sortimentu manipulační a zdvihací tech..
levný paletovací vozík, přepravní průmyslové vozíky, nejlevnější rudly, hevery, spolehlivé průmyslové zakladače a stohovače, vysokozdvižná manipulační technika, speciální paletizační vozíky snížené, široké, úzké, prodloužené, zkrácené, s váhou, tiskárnou
Společnost DELTALIFT, působící na českém a slovenském trhu od roku 2005, se zabývá prodejem a servisem širokého sortimentu manipulační a zdvihací tech..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.