průmyslové indukční snímače a senzory vysokým dosahem, miniaturní induktivní snímače, celokovové indukční snímače, magnetické spínače, bezpečnostní spínače, optické snímače a sensory do vysokých teplot, difuzní snímače, světlovodné kabely, průmyslová kont

Švýcarské indukční snímače Contrinex. Celá řada induktivních snímačů, miniaturní snímače pro robotiku, celokovové indukční snímače – nerez ocel je i z čelní, snímací strany – pro velmi těžké provozy. Dále induktivní snímače dvou i třívodičové, induktivní snímače s vysokým dosahem, pro sváření i indukční snímače do vysokých teplot a další senzory.
Bezkontaktní bezpečnostní magnetické spínače Bti. Bezpečnostní spínače s kódovaným magnetem s bezpečnostním relé, případně i bez externího relé v kategorii 4, provedení bezpečnostních spínačů v plastu nebo v nerez oceli.
Německý systém měření a kontroly plechů. Rychlá indikace přítomnosti dvou plechů jako účinná ochrana raznice při lisování. Měření, kontrola plechů, je možná jednostranně dotykově, nebo oboustranně bezdotykově. Další specielní snímače Roland jsou určeny pro indikaci svarů plechů a trubek.
Optické snímače s externím zesilovačem. Vysílače a přijímače s externím zesilovačem, na kterém je možné nastavení citlivosti a případně časového zpoždění. Pro paralelní chod až 30 paprsků bez vzájemného ovlivňování jsou určeny specielní multiplexery.
Optické snímače bez externího zesilovače. Vysílače a přijímače, difúzní snímače, difuzní snímače s potlačením pozadím a závory s odrazkou s tranzistorovým, případně reléovým výstupem přímo v přijímači.
Snímače s optickými kabely nacházejí využití především v místech s velmi vysokou teplotou. Světlovodné kabely lze jednoduše našroubovat na jednotlivá čidla.

Webové stránky společnosti: www.infrasensor.cz

INFRASENSOR s.r.o.

Společnost Infrasensor s.r.o. nabízí již 21 let celou řadu průmyslových snímačů pro automatizaci vnitřních i venkovních provozů. Firma Infrasensor dodává dánské infračervené světelné závory Telco sensors, difúzní snímače, závory s odrazkou. Světelné závory Telco sensors pracují s dosahem až 70m. Dále jsou v nabídce senzory švýcarské firmy Contrinex, jedná se o snímače induktivní, optické, kapacitní a ultrazvukové. V nabídce jsou i průletové snímače a vidlicové světelné závory. Od francouzské firmy Comitronix jsou v nabídce bezpečnostní spínače s kódovaným magnetem BTI, dodávají se ve všech bezpečnostních kategoriích. Firma Infrasensor dodává specielní snímače od německé firmy Roland electronic. Je to především indikace přítomnosti dvou plechů, indikace svarů plechů a trubek a indikaci ocelových kordů při výrobě pneumatik.miniaturní snímače pro robotiku, odolnost vůči osvětlení, rázům, prachu i proti vodě

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.