kabelové nosné prvky, drátěné kabelové lávky, certifikované požární trasy, zařízení do výbušného prostředí, průmyslové zásuvky a vidlice, instalační boxy, ovladače a průmyslové sirény, svítidla pro aplikace do zóny I a II., nastřelovací kabelové příchytky

Kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky
Vysoce propracovaný systém kabelových nosných prvků, který zahrnuje systém drátěných žlabů HL VFL a HL VF nacházejících uplatnění ve všech typech instalací kabelových nosných konstrukcí. Drátěné žlaby jsou dodávány v různých šířkách v rozmezí 60 – 600 mm, s výškou bočnice 35, 60 a 100 mm. Kabelové žlaby jsou je vyráběny v provedení perforovaném – HL KBSI a v provedení plném – HL KGI. Výška bočnice 35, 60, 80 a 110 mm, šířka kabelových žlabů od 50 mm do 600 mm. Standardní vyráběná délka je 3 m, na poptávku/zakázku též v délce 6 m. Kabelové lávky vyrábíme v různém provedení bočnic tvaru C, s oválnou bočnicí až po bočnici profilovanou. Celkové provedení kabelových lávek je od použití pro nízkou nosnost, přes střední nosnost až po nosnost vysokou. Kabelové lávky umožňují vyložení trasy od 1 m až po 9 m. Systém je doplněn kompletním montážním příslušenstvím zahrnujícím C profily, výložníky, konzole, stropní držáky, spojovací materiál a další. Výrobky je možné dodat v různých povrchových úpravách - Galvanické pozinkování (GZ), Žárové pozinkování (HD), Nerezová ocel (AISI304, AISI 316L), Metoda Dupex, Lakování (PE) a též s unikátní patentovanou povrchovou úpravou (C8).
Certifikované požární trasy
Společnost HL system má ve své nabídce produktů, také vlastní certifikované protipožární trasy, které přesně odpovídají zákonem stanoveným podmínkám a zcela splňují předpis ZP-27/2008. Protipožární trasy vynikají svojí variabilitou použití. Kromě produktů od předních evropských výrobců, vyrábí HL system také vlastní certifikované kabelové příchytky značky HL P. Příchytky byly testovány - certifikovány jak pro upevnění do betonu, tak i do cihlového zdiva. Jedná se o nejširší odzkoušenou škálu příchytek na trhu.
Spojovací materiál
HL system nabízí širokou škálu spojovacího, kotevního materiálu a produktů pro výrobu nosných konstrukcí jakou jsou kotvy, příchytky, nosné profily, šrouby, úchyty, patky a další. Materiál je dodáván v několika možnostech povrchových úprav a provedení. Část produktů od společnosti HL system lze využít i do prostředí s požární odolností dle ZP-27/2008. V případě speciálního požadavku je společnost schopna vyrobit prvky do nosných konstrukcí na míru.
Atex
Společnost HL system nabízí produkty splňující certifikaci ATEX pro zařízení do výbušného prostředí dle evropské směrnice 94/9/EC. Výhodnou produktů ATEX je ucelená dodávka výrobků, která zahrnuje průmyslové zásuvky a vidlice, instalační boxy, ovladače a sirény, svítidla a to pro aplikace do zóny I a II. Výrobky je možné dodat ve více provedení - termoplast, hliník, nerezová ocel. U každého výrobku naleznete přesný technický popis včetně způsobu aplikace. Veškerá zařízení ATEX mohou být dodávány do zemí EU.
Nastřelovací systémy
Ucelený systém plynového nastřelování zabezpečuje velice efektivní a rychlou aplikaci různých druhů příchytek pro fixaci kabeláže, vázacích pásků, závitových tyčí. Nastřelování je možné aplikovat pomocí plynové pistole do betonu, oceli díky různým druhům nastřelovacích hřebů. Nastřelovací kabelové příchytky splňují požadavky dle ZP 27/2008.
kabelové nosné prvky, drátěné kabelové lávky, certifikované požární trasy, zařízení do výbušného prostředí, průmyslové zásuvky a vidlice, instalační boxy, ovladače a průmyslové sirény, svítidla pro aplikace do zóny I a II., nastřelovací kabelové příchytky, korugované trubky, přípojnicové systémy, rozvaděčová technika

Webové stránky společnosti: www.hlsystem.cz

HL system, s. r. o.

Společnost HL system nabízí elektroinstalační materiál a rozvaděčovou techniku na českém trhu již 15 let. Jedná se o výrobce a dodavatele elektroinstalačních komponentů, který má výhradní zastoupení u mnoha předních evropských společností vyrábějící elektroinstalační materiál a rozvaděčovou techniku.
HL system nabízí širokou škálu produktů a to: kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky, podlahové krabice, elektroinstalační trubky (korugované trubky - tzv. husí krky, pevné elektroinstalační trubky), Atex - produkty do Ex prostředí, elektroinstalační krabice, nastřelovací systémy (plynová pistole s kompletním příslušenstvím), certifikované protipožární trasy dle ZP-27/2008, přípojnicové systémy a rozvaděčovou techniku.
Kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky a podlahové krabice společnosti HL system jsou využívány v mnoha velkých stavebních projektech nejen v ČR. HL system nabízí také vlastní certifikované protipožární trasy dle ZP-27/2008 odzkoušené zkušebnou Pavus a. s. Mezi oblíbené protipožární produkty, které HL system sám vyrábí, patří příchytky, elektroinstalační krabice, úchytky pro svazky kabelů a další spojovací materiál.
Narůstající oblíbenost nastřelovací pistole na stavbách přivedla HL system před několika lety k rozšíření nabídky produktů o Nastřelovací systémy. Plynová pistole HL AG20 dokáže zpříjemnit a urychlit montáž hřebů a příchytek. V rámci certifikace ZP-27/2008 jsou i zde nabízeny certifikované nastřelovací hřeby, příchytky a další materiál.
Další skupinou, kterou je dobré zmínit, jsou výrobky ATEX do EX prostředí. Tyto produkty HL systemu do prostředí výbuchu mohou být užity pro Zóny Plyn 1-2, Prach 21 - 22 a jsou plně v souladu se směrnicí ATEX a normami EU. Široký sortiment těchto výrobků je nabízen v následujících materiálových provedních: nerez, hliník a termoset.
Mohli bychom psát o dalším materiálu, jako jsou elektroinstalační trubky, přípojnicové systémy, rozvaděčová technika (DIN lišty atd.), spojovací materiál (kotevní technika – kotvy; nosné profily - profily, patky; závěsná technika - úchyty, závitové tyče, šrouby) a další. Nabídka je široká. Díky tomu výrobky společnosti HL system nacházejí široké uplatnění nejen v technicky náročných projektech, ale i ve standardních instalacích, jak ukazují naše reference. Cíl společnosti HL system je jasný a to nabízet zákazníkům vždy ta nejlepší technická a ekonomická řešení a to se díky široké nabídce kvalitního elektroinstalačního materiálu daří.

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.