HL system, s. r. o.

Společnost HL system nabízí elektroinstalační materiál a rozvaděčovou techniku na českém trhu již 15 let. Jedná se o výrobce a dodavatele elektroinstalačních komponentů, který má výhradní zastoupení u mnoha předních evropských společností vyrábějící elektroinstalační materiál a rozvaděčovou techniku.
HL system nabízí širokou škálu produktů a to: kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky, podlahové krabice, elektroinstalační trubky (korugované trubky - tzv. husí krky, pevné elektroinstalační trubky), Atex - produkty do Ex prostředí, elektroinstalační krabice, nastřelovací systémy (plynová pistole s kompletním příslušenstvím), certifikované protipožární trasy dle ZP-27/2008, přípojnicové systémy a rozvaděčovou techniku.
Kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky a podlahové krabice společnosti HL system jsou využívány v mnoha velkých stavebních projektech nejen v ČR. HL system nabízí také vlastní certifikované protipožární trasy dle ZP-27/2008 odzkoušené zkušebnou Pavus a. s. Mezi oblíbené protipožární produkty, které HL system sám vyrábí, patří příchytky, elektroinstalační krabice, úchytky pro svazky kabelů a další spojovací materiál.
Narůstající oblíbenost nastřelovací pistole na stavbách přivedla HL system před několika lety k rozšíření nabídky produktů o Nastřelovací systémy. Plynová pistole HL AG20 dokáže zpříjemnit a urychlit montáž hřebů a příchytek. V rámci certifikace ZP-27/2008 jsou i zde nabízeny certifikované nastřelovací hřeby, příchytky a další materiál.
Další skupinou, kterou je dobré zmínit, jsou výrobky ATEX do EX prostředí. Tyto produkty HL systemu do prostředí výbuchu mohou být užity pro Zóny Plyn 1-2, Prach 21 - 22 a jsou plně v souladu se směrnicí ATEX a normami EU. Široký sortiment těchto výrobků je nabízen v následujících materiálových provedních: nerez, hliník a termoset.
Mohli bychom psát o dalším materiálu, jako jsou elektroinstalační trubky, přípojnicové systémy, rozvaděčová technika (DIN lišty atd.), spojovací materiál (kotevní technika – kotvy; nosné profily - profily, patky; závěsná technika - úchyty, závitové tyče, šrouby) a další. Nabídka je široká. Díky tomu výrobky společnosti HL system nacházejí široké uplatnění nejen v technicky náročných projektech, ale i ve standardních instalacích, jak ukazují naše reference. Cíl společnosti HL system je jasný a to nabízet zákazníkům vždy ta nejlepší technická a ekonomická řešení a to se díky široké nabídce kvalitního elektroinstalačního materiálu daří.

Kontaktní údaje:
kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky, podlahové krabice, husí krky, elektroinstalační trubky,korugované trubky, atex, elektroinstalační krabice, nastřelovací pistole, plynová pistole, spojovací materiál, příchytky, protipožární, ZP-27/2008, kotvy
Kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky Vysoce propracovaný systém kabelových nosných prvků, který zahrnuje systém drátěných žlabů HL VFL a HL ..
kabelové nosné prvky, drátěné kabelové lávky, certifikované požární trasy, zařízení do výbušného prostředí, průmyslové zásuvky a vidlice, instalační boxy, ovladače a průmyslové sirény, svítidla pro aplikace do zóny I a II., nastřelovací kabelové příchytky
Kabelové žlaby, drátěné žlaby, kabelové lávky Vysoce propracovaný systém kabelových nosných prvků, který zahrnuje systém drátěných žlabů HL VFL a HL ..
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.