hydroizolační fólie, nopové a difuzní fólie, polykarbonátové skleníky, polyuretanové pěny

GUTTA ČR - Praha spol. s r.o. je tradiční dodavatel střešních a izolačních materiálů. Dodává široký sortiment výrobků pro stavbu, dům a zahradu.
Bitumenové desky, asfaltové šindele na střechu, difuzní fólie pod střešní krytiny, nopové fólie pro ochranu spodní stavby, prosvětlovací systémy z plastových desek, polykarbonátové skleníky, polyuretanové pěny, stavební tmely.
Materiály pro profesionály a kutily si můžete koupit jak ve stavebninách, tak i v síti stavebních a zahradních center v celé ČR. Hydroizolační fólie, nopové a difuzní fólie, polykarbonátové skleníky, polyuretanové pěny

Webové stránky společnosti: www.gutta-cr.cz

GUTTA ČR

Jsme tradičním prodejcem stavebních materiálů se specializací na polykarbonátové desky, sklolaminátové desky a role nebo PVC desky, všechny tyto plasty pod značkou Guttagliss. Mezi naše tradiční materiály patří rovněž bitumenové desky, asfaltové šindele, plechové krytiny a střešní doplňky jako pozinkované okapy, střešní oplechování. Vnitřní části střechy ošetří nejlépe parotěsné fólie a difuzní fólie Guttafol, jež mají na trhu již své stálé místo. Naší silnou stránkou je také izolace proti vlhkosti spodní stavby – nopové folie, asfaltové pásy a stavební chemie. Zahrádkáři si u nás mohou vybrat zahradní skleník, pařník nebo sítě proti hmyzu. Při budování zahradních cestiček může pomoci i naše zatravňovací dlažba. Kompletní přehled našeho zboží najdou zákazníci na našich stránkách elektronického obchodu Guttashop.cz Zde se zároveň dozví i veškeré technické informace, návody a najdou detailní fotografie. Pomocí jednoduchého formuláře poskytujeme i technické poradenství a podporu.
polykarbonátové desky, PVC desky, sklolaminátové desky a role, bitumenové desky, asfaltové šindele, plechové krytiny, pozinkované okapy, zatravňovací dlažba, sítě proti hmyzu, zahradní skleník, nopové fólie, izolace proti vlhkosti, stavební chemie

 
2018 © Futurum Direct Marketing s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.